Volkswagen Vento opinie, oceny użytkowników, Volkswagen Vento spalanie diesel (strona 1)

Opinie o samochodach Volkswagen Vento

Średnia ocena: 8.35/10

Volkswagen Vento spalanie (l/100km)

Oceny VOLKSWAGENA VENTO

2008-02-05

Uważam,że jak na auto które przejechało już troche po niemieckich i polskich drogach, jestem z niego zadowolony. Jak przystało na niemca jest bezawaryjny, oszczędny,trwały, nie ma problemu z dostępem do części.Jak na 15 letnie auto, to wygląda lepiej niz nie jede fiat:P. Pozdrawiam
Wiadomo,że jest to diesel więc nie będzie miał takiej dynamiki jak benzyna, jednak gdy załączy się turbina, to około 2 tysięcy obrotów, wkręca się dosyć ładnie. Silnik, na swoje lata chodzi perfekcyjnie.Nie pobiera oleju, mało pali przede wszystkim.
Auto posiadam prawie rok, nie zauważyłem żadnych ognisk korozji, auto jak na swoje 15 lat posiada dobrze spasowane plastiki, dużą liczbe schowków i łatwość obsługi. Gdy się wsiądzie to wszystko jest pod ręką. Jednak co niemieckie to niemieckie.

krzysztof2011-02-15

latem daje popalić brak klimatyzacji na dłuższych trasach. ale tak to autko świetnie się prowadzi i nawet ka słaby silnik jest wykorzystany idealnie a całym zakresie obrotów. Doskonała elastyczność. Trwałość i niezawodność na najwyższym poziomie. Koszty napraw czy wymiany zużytych ...
rdza się pojawia na błotnikach, ale auto było wcześniej uszkodzone a naprawa blacharki niefachowa.

2008-08-15

auta pieknie sie prezentuje
silnik mocny szybki piekny gwizd turbiyn polecam autko
komfort jest super jak ktos dba i ma czysto w aucie jak i auto to naprawde jedzie sie z usmiechem na twarzy
bagaznik jest ogromy w sdorku duzo przestrzenie jak i z tylu i z przodu pojadu
hamulce moze sa troche nie pewne ale to kwestia przyzwyczjenia i wyczucia

2008-02-07

Auto jest naprawdę bardzo dobre. Muszę powiedzieć, że kiedyś bałem się Diesla. Ale dziś patrząc na to z perspektywy czasu,żałuję bardzo, że wcześniej nie kupiłem ,,traktorka"
A do tego jest ekonomiczny.
Co tu dużo mówić, trzeba sobie kupić takie auto i wtedy można coś o nim powiedzieć. Miałem różne auta, ale tak dobrze trzymającego się drogi, pewnego, jazdy jak po szynach, nigdy nie miałem.

Uwazam ze auto jest naprawde niezle,dostepnosc czesci i bezawaryjnosc jest naprawde dobra, silnik TDI oprocz tego ze jest glosniejszy od benzynowego jest naprawde super. Mam tem samochód juz 3 lata i poza czesciami serwisowymi (filrty oleje itp) musialem wymienic gume na wahaczu,ale na polskich dro...

Średnie oceny VOLKSWAGEN VENTO

Osoby zainteresowane autem Volkswagen Vento brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: BMW M6.

Volkswagen Vento

Volkswagen Vento

BMW M6

Najciekawsza opinia użytkownika o Volkswagenie Vento

Volkswagen Vento CL 1900 TD 75KM 1993r. sedan (limuzyna)

Nie mam większych zastrzeżeń, poza cofaniem do tyłu

Każdy kto jest w temacie to wie,że jest to golf 3 sedan, miejsca jak to w aucie typu compact,nigdy nie będzie to mercedes,ale 4 rosłych ludzi jedzie w miarę komfortowo. Siedzenia są twarde, ale wycierają się i dobrze trzymaj, szczególnie na dłuższe trasy. Zawieszenie pracuje okk, chodź nie jest to taki komfort jak w mercedesie u ojca:)

Ogólnie jestem zadowolony z auta, chodź troche trudno parkuje się tyłem, ze względu na tylni bagażnik, jak to w sedanie.Układ kierowniczy jest w miare precyzyjny,wspomaganie mogłoby troche lepiej chodzić,ale nie są to jakieś mankamenty.Układ kierowniczy jest przede wszystkim prostej i trwałej konstrukcji,jeszcze nie musiałem nic w nim wymieniać.

Ogrzewanie na 5, szybko się dogrzewa, nawiewy i wentylator okk,trzeba tylko raz na rok przejrzeć filtr pyłkowy, który znajduje się pod wycieraczkami.

Volkswagen Vento: hatchback, kombi, liftback, sedan (limuzyna)

Volkswagen Vento: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Volkswagen Vento: 1.4, 1.6, 1.8, 1.9, 2.0, 2.8

Volkswagen Vento: 2001, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994, 1993, 1992