Volvo 440 opinie, oceny użytkowników, Volvo 440 spalanie 1.9 (strona 1)

Opinie o samochodach Volvo 440

1.9

Średnia ocena: 8.83/10

Volvo 440 spalanie (l/100km)

Oceny VOLVO 440

2010-02-21

Rano po zapaleniu zatrzęsie lekko budą i klekocze jak stado bocianów.Wiadomo zimny. Przy nowym akumulaqtorze zapalił z delikatnym problemem przy -28 mrozu w garażu z blachy bez ocieplenia.Mistrz przyspieszenia to nie jest ale mi starczy = oszczędność!
Małe lusterka na zewnątrz wyglądają bardzo ładnie, ale widoczność z pozycji kierowcy jest w nich słaba. Hamulce super, był ABS i 4 tarcze.

2010-07-07

Super auto za niewielkie pieniądze. Wady: tylne nadkola zjada rdza (ten typ tak ma), linka od hamulca ręcznego wymaga dość częstego naciągania. Reszta jest super, polecam. Sam posiadam prawie 15 letni model i spalanie na trasie oscyluje między 4,5 litra do 5l... ekonomia:)

2008-02-10

Jest to poprostu VOLVO
przy lekkim nadwoziu bardzo dobre przyspieszenie,elastyczny
bardzo dobre wspomaganie kierownicy,ABS,czujniki parkowania

2011-02-13

Plusem jest lekkie nadwozie do mocy sinika

Średnie oceny VOLVO 440

4.7/10

Osoby zainteresowane autem Volvo 440 brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Mercedes Viano.

Volvo 440

Volvo 440

Mercedes Viano

Mercedes Viano

Najciekawsza opinia użytkownika o Volvo 440

Volvo 440 1900 90KM 1995r. hatchback

Jak już pisałem lusterka są ładne ale małe a jak ktoś jeźdźił ciężarówką to wie ze tam tylko na lusterka się cofa:) z tąd i moje przyzwyczajenie w małym volvo.

Jak się jedzie we 2 czy tylko kierowca należy uważać na zakrętach :) lubi robić niespodzianki.Fotele baaaaardzo wygodne, trochę głośny ale ja wyciszyłem po swojemu (założyłem pod maskę wygłuszenie z jakiegoś dużego ropniaka i wykleiłem ścianę grodziową od srodka - w miarę możliwości oczywiście)

Z przodu dużo miejsca z tyłu też chociaż nigdy tam nie jechałem :) Pozycja za kierownicą zachęca do prowadzenia auta bo człowiek czuje się tam jak w małej ciężarówce volvo- lekko skierowany kokpit w stronę kierowcy.Super rozwiązanie.Materiały ok.Przy przebiegu 350 tys km nie miałem sladu zużycia na kierownicy itp. Na zewnątrz rzecz jasna gości ocynk.

Awaryjny nie jest ale warto szukać vovlo z mniejszym przebiegiem niż 350 tys.Ceny części są wysokie nie oszukujmy się. Przez 3 lata zrobiłem 100 tys km wymieniłem: akumulator, pasek i rolki, komplet wtrysków, komplet świec żarowych, klocki hamulcowe przód i tył. Padł alternator i pływak w baku.Części były drogie bo nie kupowałem byle czego:)

Nie spotkałem się nigdy żeby parowały szyby albo coś takiego.Nagrzewa się szybko.Czasem w zimę zakrywałem pół chłodnicy.

Przez 3 lata nic się nie działo a tych bajerków miał trochę.

Volvo 440: hatchback, liftback, sedan (limuzyna)

Volvo 440: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Volvo 440: 1.6, 1.7, 1.8, 1.9, 2.0