Volvo 460 opinie, oceny użytkowników, Volvo 460 spalanie turbo diesel (strona 1)

Opinie o samochodach Volvo 460

turbo diesel

Średnia ocena: 7.67/10

Volvo 460 spalanie (l/100km)

Oceny VOLVO 460

Andrzej2010-07-14

Wadą może być jedynie to ze jest mało wersji z klimatyzacja, ja jej nie posiadam, choć w moim samochodzie jest pełna opcja elektryki i elektroniki. Do zalet mogę dodać ze uwielbiam nim podróżować, jest bardzo bezpieczny, mało pali. to taki średniej klasy samochód rodzinny.
Praca silnika bardzo dynamiczna, ale wchodzenie na obroty i przyspieszenie w normie 13-16 sekund, przy zmianie biegów, pomocy turbiny nawet dość dynamiczna.
Co tu dożo się rozpisywać, wiemy jakie mamy nawierzchnie naszych dróg? Jedzie się z obciążeniem i bez, prawie tak samo..Fotele przednie w miarę wygodne, posiadają ogrzewanie, zaś tylne tez wygodne. Co do hałasu, to na pewno dożo zależy od silnika i układu wydechowego.
Prowadzi się bardzo komfortowo, nawet wiek tych 15-lat daje swoje plusy, układ hamulcowy wręcz idealny, chwalić takie autko.Mimo dużych gabarytów auta , parkowanie odbywa się płynnie.

2008-02-16

jak wyżej
Na swoją cenę, auto rewelacyjne. Trochę bałem się francuskiego silnika, ale okazuje się że francuz w szwedzkich blachach sprawuje się znakomicie. jedynie łożyskowanie wałka napędu pompy oleju niedopracowane- osadzone na tulei a nie na łożysku. Bezwzględna konieczność wymiany simer...

Średnie oceny VOLVO 460

3.3/10
3.3/10
3.0/10
1.3/10

Osoby zainteresowane autem Volvo 460 brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Smart Cabrio.

Volvo 460

Volvo 460

Smart Cabrio

Smart Cabrio

Najciekawsza opinia użytkownika o Volvo 460

użytkownik: Andrzej

Volvo 460 1900 92KM 1995r. sedan (limuzyna)

Bardzo dobra widoczność....

Miejsca jest dość sporo, zarówno z przodu jak i z tyłu samochodu, sporo schowków, rozkładane tylne fotele umożliwiające powiększenie bagażnika. Tu trzeba zwrócić uwagę na jeden mankament wszystkich samochodów, bardzo słabe tylne nadkola, postępująca rdza na reperyturce, to wynik tego że nie ma plastikowych nadkoli, zaś większość samochodu brak ognisk rdzy. Dostępność do przełączników jest idealna..

Nie które podzespoły są naprawdę drogie ale tez tanie, ale ja zawsze kupuje te lepsze, fabryczne. Wtedy wiem że wydłużę życie w aucie. Koszt napraw kształtuje się też rożnie...ale wybieram fachowców..

Ogrzewanie działa dość szybko, auto posiada podgrzewana tylną szybę i lusterka boczne, system nawiewów bardzo dobrze rozprowadza ciepło po wnętrzu samochodu. A w czasie lata doskonale potrafi chłodzić wnętrze.

Zabezpieczenie jest bardzo dobrze skonstruowane, elektronika też...

Volvo 460: coupe, sedan (limuzyna)

Volvo 460: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Volvo 460: 1.7, 1.8, 1.9, 2.0