Volvo 940 opinie, oceny użytkowników, Volvo 940 spalanie 1991r. (strona 1)

Opinie o samochodach Volvo 940

1991r.

Średnia ocena: 10.00/10

Volvo 940 spalanie (l/100km)

11.00/13.60
10.00/11.00
10.50/12.00

Oceny VOLVO 940

2011-01-19

Fantastyczny samochód, warty duzo więcej niż większość nowych naładowanych elektroniką i drogich aut. Piękne, klasyczne kształty, auto z klasą i osobowością. Zawsze dowiezie do celu. To moje pierwsze volvo, ale nie zamieniłbym go na żaden inny. Rewelacja!
Nie jest to auto sportowe, więc amatorów szaleństw muszę rozczarować, ale jak na tak duże i solidne auto moc wystarczająca. No oczywiście nie do zamykania licznika, ale z takimi zapędami, to należy wybrać inne auto.
Fantastyczne i bardzo wygodne auto, podróże nie męczą, a nawet przeciwnie, po przejechaniu kilkuset km i dotarciu do celu często chce się jeszcze trochę zostać w środku:)
Blachy są fantastyczne, mój ma już prawie 20 lat i z tego, co wiem garażowany przez większość tego czasu i zero śladów korozji, podwozie też ok. trzeba tylko dbać, żeby wszystkie rysy i uszkodzenia warstwy ochronnej podwozia zamalować, szczególnie przed zimą.
Mały promień skrętu pomimo dużych rozmiarów, układ jezdny bez żadnych stuków, luzów itp, pomimo dość mało dbającego poprzedniego właściciela nie musiałem nic wymeniać jak do tej pory

Średnie oceny VOLVO 940

Osoby zainteresowane autem Volvo 940 brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Volvo 850.

Najciekawsza opinia użytkownika o Volvo 940

Volvo 940 2300 131KM 1991r. sedan (limuzyna)

Wszystko, co trzeba widać:)

Auto, którego nie ima się wiek i któremu nie szkodzi przebieg, do tej pory bezawaryjnie, wymieniać trzeba tylko zwyczajowo, filtry, świece itp.

Dobrze grzeje, zimą można się spocić w środku, latem nawiew spisuje się dobrze. Klimy nie posiadam, ale otwarte okno wystarczy:)

Elektroniki nie ma za wiele, więc nie ma z nią problemów, reszta, el.szyby, podgrzewanie siedzeń, światła i wszystko inne tip top. U mnie czasem małe problemy z podświetleniem deski rozdzielczej w mroźne zimowe poranki, ale jak się nagrzeje jest ok.

Volvo 940: kombi, sedan (limuzyna)

Volvo 940: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Volvo 940: 2.0, 2.3, 2.4