Volvo 940 opinie, oceny użytkowników, Volvo 940 spalanie diesel (strona 1)

Opinie o samochodach Volvo 940

Średnia ocena: 9.00/10

Volvo 940 spalanie (l/100km)

Oceny VOLVO 940

Jarek2011-01-18

Moim zdaniem jest to samochód, który powinien widnieć w herbie tej marki. Jestem, oczywiście, fanem tej marki i moja ocena jest w tym miejscu subiektywna. Mogę jedynie powiedzieć, że jakość i komfort jazdy oraz koszty obsługi serwisowej jak również jej prostota plasują ten samochód w ...
Jest to silnik starej generacji, ale chcąc pojechać i wrócić bez szaleństwa to wystarczy. Ze spalaniem to nie jest rewelacja ale Volvo nigdy nie było mistrzowsko ekonomiczne. Ale to nie uważam za duży minus.
Wystarczająco jak na rok 1995 (produkcja)
Kanu na dachu, po bokach dwa rowery, cały bagaż na wczasy "pod namiotem" (ja, żona i dwie córki oraz dwa psy) To daje wyobrażenie o przestrzeni tego samochodu (RODZINNEGO !!!)
Bardzo równo, bez podejrzanych stuków. Nie ściąga. Hamulce z ABS bdb. Parkowanie tyłem w lukę po 0,5 m z przodu i z tyłu.

2012-12-07

BARDZO DOBRA RELACJA JAKOŚCI DO CENY. PORZĄDNA ROBOTA INŻYNIERSKA .JAKOSC NIESPOTYKANA NA OBECNĄ CHWILĘ W SAMOCHODACH MASOWO PRODUKOWANYCH
122KM WYSTARCZAJĄ DO NORMALNEJ JAZDY .DLA ADHD I ITP TO NIE TEN POJAZD.
DOBRZE WYCISZONY ,DIESLA TROCHĘ SŁYCHAĆ W ŚRODKU ALE OD 130 KM/H MILKNIE
KOMFORT ,PO 1OOOKM CHCE SIĘ DALEJ JECHAĆ . TANIE I PROSTE ZAWIESZENIE. NEUTRALNE. .NIVOMATY KOMPLET 1500 ZŁ WYTRZYMUJĄ 300TYŚ.DO ALFY LUB MB DRUGIE TYLE KOSZTUJĄ.

2008-02-10

Ogólnie super. Auto bardzo mocno eksploatowane na trasie. Wygodne i stabilne. REWELACJA jak chodzi o skręt. Prawie skręca w miejscu. Nie zrównany zimą. Bardzo dobrze wyciąga inne auta z rowów itp.
Ogólnie nie jest to auto sportowe, ale jeśdziło mi się nim pewnie i bezpiecznie. A i pojechać szybciej też się da.
Ciut głośny, ale to diesel. Poz tym trochę za mało miejsca dla pasażerów podrużujących na tylnej kanapie.
Auto jak to się mówi "siekierą ciosane", ale nadal we mnie i w innych użytkownikach wzbudza respekt.
Hamulce mogłyby być lepsze. Po załadowaniu auta odczuwa się powolność i ociężałość w reagowaniu na pedał hamulca.

2008-02-09

Jeden z najporządniejszych samochodów Volvo. A Volvo to super marka.
czysty diesel, głośny, ale żywotny.
klasa wyższa, komfort - to Volvo.
wielki samochód.
wielki ale bardzo zwrotny

2016-02-14

wygodne,przestronne i niezawodne kombi dla dużej rodziny (zmieścisz nawet teściową w środku)

Średnie oceny VOLVO 940

9.8/10
4.6/10

Osoby zainteresowane autem Volvo 940 brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Volvo 850.

Najciekawsza opinia użytkownika o Volvo 940

Volvo 940 2400 tic 122KM 1994r. kombi

122KM WYSTARCZAJĄ DO NORMALNEJ JAZDY .DLA ADHD I ITP TO NIE TEN POJAZD.

WIDOCZNOŚĆ W KAŻDĄ STRONĘ BARDZO DOBRA.ŁATWO MOŻNĄ WYCZUĆ GABARYTY SAMOCHODU

DOBRZE WYCISZONY ,DIESLA TROCHĘ SŁYCHAĆ W ŚRODKU ALE OD 130 KM/H MILKNIE

BARDZO DOBRA JAKOŚĆ PLASTIKÓW NIE TRZESZCZĄ NAWET W MROZIE ,W KAŻDYM SZCZEGÓLE WIDAĆ DOPRACOWANIE .PLASTIKI SA LEKKIE I STANOWIĄ MAŁA MASĘ SAMOCHODU.DUŻO WYCISZEŃ.WIEM BO ROZEBRAŁEM TAKI I LEŻY NA STRYCHU POUKŁADANY NA REGAŁACH JAKO MAGAZYN CZĘŚCI.WSZĘDZIE OCYNK NAWET NA ELEMENTACH NIEWIDOCZNYCH W DESCE ROZDZIELCZEJ . JEŚLI NIE JEST POWYPADKOWY RDZY NAPRAWDĘ TRUDNO SIĘ DOSZUKAĆ

SILNIK VW TANIE CZĘŚCI I DOSTĘPNE NP KOŃCÓWKA WTRYSKU 26ZŁ. AMORTYZATORY ELEMENTY ZAWIESZENIA ITP W PRZYSTĘPNYCH CENACH

BARDZO WYDAJNE OGRZEWANIE, SZYBKO SIĘ NAGRZEWA PLUS PODGRZEWANE FOTELE JEST CIEPŁO W ZIMIE .MAŁY OBIEG JEST MAŁY.

JAK DO TEJ PORY ŻADNEGO PROBLEMU ELEKTRYKĄ I ELEKTRONIKĄ .

Volvo 940: kombi, sedan (limuzyna)

Volvo 940: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Volvo 940: 2.0, 2.3, 2.4