Volvo 945 opinie, oceny użytkowników, Volvo 945 spalanie (strona 1)

Opinie o samochodach Volvo 945

Średnia ocena: 9.50/10

Volvo 945 spalanie (l/100km)

12.00/12.00
10.00/10.00
11.60/11.60

Oceny VOLVO 945

Rysiek2012-08-11

Dla mnie jest wymarzonym samochodem. Nie chcę innego. mam zamiar jeździć nim do końca moich dni. W niedalekiej przyszłości postaram się go odnowić, gdyż jak wszystko starzeje się, lecz blach może mu pozazdrościć niejeden młodszy o połowę samochód.
Wóz prowadzi się wzorowo. Jest trochę twardy, ale ma to swoją zaletę, trzyma się wspaniale drogi. Trochę twardy pedał sprzęgła. Biegi zmieniają się lekko.
Resorowanie raczej twarde, z jak i bez obciążenia. fotele bardzo wygodne, duża możliwość regulacji, podgrzewane. Jazda bez jak i z pasażerami nie odczuwalna. wspaniale trzyma się drogi.
Samochód bardzo przestronny. Więcej miejsca niż w mercedesach. i podobnej wielkości wozach.
Prawdziwa limuzyna. Na każdą okazję. Mimo wielkich rozmiarów bardzo zwrotny. Bezpieczny. Bardzo wytrzymały odnośnie przewożenia towarów.

2010-12-09

Jak na takie stare auto, ponad 14 letnie to się nieźle trzyma. Wyższa klasa średnia auta a w niskiej cenie. A najlepsze zimą są podgrzewane fotele i bardzo dobra widoczność z przodu i z tyłu. Parkuje się łatwo bo ma skręty jak autobus :)

Średnie oceny VOLVO 945

Osoby zainteresowane autem Volvo 945 brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Toyota RAV-4.

Volvo 945

Toyota RAV-4

Toyota RAV-4

Najciekawsza opinia użytkownika o Volvo 945

użytkownik: Rysiek

Volvo 945 2300 2,3 168KM 1995r. kombi

Nic dodać nic ująć. Słupki w oknach niezbyt grube co daje dużą widoczność i nie ma praktycznie martwych punktów.

Awaryjność jest bardzo mała, u mnie nie było żadnej. Poza normalnymi wymianami klocków, paska, filtra, czy przewodów zasilających świece.

W moim nie ma klimy, więc ocena tylko 8. Z klimą mogłoby być 10.

Nigdy nie było z tym problemów w moim samochodzie. W rodzinie jest od nowości czyli od 1995 r. Nigdy nie była robiona elektryka. Wymieniono tylko kilka bezpieczników.

Volvo 945: kombi

Volvo 945: olej napędowy, benzyna+gaz