Volvo C70 opinie, oceny użytkowników, Volvo C70 spalanie (strona 1)

Opinie o samochodach Volvo C70

9.25/10

Volvo C70 spalanie (l/100km)

miasto 12.70/16.00 6.40
trasa 8.71/11.45 5.40
cykl mieszany 10.94/13.60 5.40

C70

OCENY VOLVO C70

Jestem bardzo zadowolonym uzytkownikiem tego auta. Wszystkie wady oraz zalety opisałem na mojej stronie www.volvo-c70.tk

Szkoda tylko że nie ma wersji AWD oprucz tego ok dzwięk silnika to muzyka.
Auto dość twarde dzięki czemu trzyma sie jak przyklejone ale nie jesteśmy pozbawienie komfortu do końca.
Jak na coupe to miejsca jest bardzo dużo a nadwozie mimo wieku wygląda jak by był to model dopiero wprowadzony na rynek.
Trzyma sie drogi jak należy parkowanie to makabra auto ma mizerny skręt i z hamulcami też nie poszaleli są co najmniej nie zadowalające.

Całokształt doskonały. Pewnie można coś dołożyć czy zmienić ale po co? Może tylko te ASO w kosmos czy gdzieś w te okolice.
Silnik doskonały pod każdym względem.
Jak się jeździ z tyłu nie wiem, ale wygląda to miejsce niezwykle dostojnie. auto ma zarówno sylwetkę jak i charakter typowo sportowy, nie należy się spodziewać luksusów Camry czy Lexusa.
Bez uwag czy zarzutów.
Mam to auto na felgach 18, wiec sami wiecie jak jest na większości polski szos. Jeździ się nim doskonale z małym wyjątkiem parkowania - zwrotność to nie jest jego silna strona.

Miekkie stabilne zawieszenie,moc robi swoje
Jedyny mankament to brak tylnych drzwi, ale to by bylo juz inne auto
Ocynk,gruby lakier.Skory i drewno,co tu wiecej mowic
Troche nizszy niz klasyczne auta,ale na 17" rewelacja,mowia ze hamulce sa slabe w tych autach,ale nic podobnego,za to parkowac trzeba sie nauczyc:)

Bardzo wygodne i eleganckie auto. Niestety nielatwo nim zaparkowac ale komfort jazdy jest po prostu wysmienity. Trudno po jezdzie takim samochodem przesiasc sie na cos slabszego. To naprawde kultowe volvo!

1 2 3 z 3

9.6/10
9.5/10
6.8/10
5.3/10

Osoby zainteresowane autem Volvo C70 brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: BMW seria 3.

Volvo

C70

BMW

seria 3

Najciekawsza opinia użytkownika o Volvo C70

Volvo C70 coupe 2000 B5204T3 226KM 1998r. coupe

przyspieszanie od do 100 jest kłopotliwe ze wzgledu na dużą moc przenoszoną jedynie na przednia oś. Jednak gdy samochód już się rozbuja idzie do 250km/h bez zająknięcia :D twarde zawieszenie bardzo dobrze się sprawuje na gładkich ulicach i ciasnych zakrętach. Jednak na polskich dziurawych drogach nie jest zbyt przyjemne. Po więcej info na temat tego modelu zapraszam na moją strone www.volvo-c70.tk

wysoko osadzona tylna szyba oraz kształ nadwozia sprawiają że widoczność do tyłu jest mocno ograniczona. Po więcej info na temat tego modelu zapraszam na moją strone www.volvo-c70.tk

Bardzo komfortowo wykończone wnętrze. Fotele bardzo wygodne na wysokim poziomie wykończeniowym. Pełne sterowanie w 4 płaszczyznach oraz pamieć ustawienia foteli zapewnia możliwość dopasowania do każdego kierowcy. C70 jest największym coupe tamtych czasów tak więc umożliwia komfortową podróż 4 osobom zarówno z tyłu jak i z przodu. Posida podgrzewane fotele. Po więcej info na temat tego modelu zapraszam na moją strone www.volvo-c70.tk

Ergonomia auta na najwyższym poziomie pozwala na przebycie kilkuset km trasy bez cienia zmęczenia. Dobrze wygluszone wnętrze pozwala podróżować z prędkoscią 120km/h bez jakiegokolwiek odczuwania prędkości. Jedynym minusem jest pojawianie się świtu powietrza od strony bezramkowych szyb drzwi powyżej 150km/h. Po więcej info na temat tego modelu zapraszam na moją strone www.volvo-c70.tk

Na pewno taniej niż jaguar :P Po więcej info na temat tego modelu zapraszam na moją stronę www.volvo-c70.tk

Wydajna dmuchawa oraz nagrzewnica, oraz automatyczna klimatyzacja zapewnia komfortowe podróżowanie w każdych warunkach. W ponad 10letnich egzemplarzach częstą usterka jest pękająca nagrzewnica która w wielu przypadkach trzeba wymienić na nową. Po więcej info na temat tego modelu zapraszam na moją strone www.volvo-c70.tk

w 12 letnim egzemplarzu kompletnie (odpukać) nic nie szwankuje.

Pełna opinia o Volvo C70 coupe 2000 B5204T3 226KM 1998r. coupe »

Volvo C70: cabrio, coupe

Volvo C70: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz