Volvo S70 opinie, oceny użytkowników, Volvo S70 spalanie 1998r. (strona 1)

Opinie o samochodach Volvo S70

1998r.

Średnia ocena: 9.25/10

Volvo S70 spalanie (l/100km)

11.00/11.00
8.00/8.00
10.00/10.00

Oceny VOLVO S70

2009-08-18

Waday: zawieszenie jest twarde, a zimny silnik głośny, ABS.
O dziwo załadowany lepiej się prowadzi, dziwna konstrukcja tylnego zawieszenia semi-niezależne. Zmieniłem amortyzatory na gazowo-olejowe więc komfort się pogorszył, ale prowadzenie w zakrętach się poprawiło.
Wszystko fajnie na równych drogach. Na tych, wiejskich polskich traktach jest twardo. Zawieszenie stworzone dla równych dróg - autko płynie. Układ kierowniczy ma silne wspomaganie, ale idzie się przyzwyczaić.

2009-08-18

zbigniew2014-08-17

caloksztalt jest taki ze auto zasluguje na najwyzsza opinie nigdy mnie nie zawiodło a zrobiłem na nim 300tys km
jestem zadowolony to moje drugie takie auto

Średnie oceny VOLVO S70

3.5/10
3.5/10

Osoby zainteresowane autem Volvo S70 brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Volvo V70.

Najciekawsza opinia użytkownika o Volvo S70

Volvo S70 SEDAN 2500 TDI R5 140KM 1998r. sedan (limuzyna)

Waday: zawieszenie jest twarde, a zimny silnik głośny, ABS.

Tu rewelacja, elstyczny świetnie przyśpiesza. Najlepiej w zakresie 2 -3,5 RPM. Dzieło sztuki. Skrzynia Mh56 - fajna, coś na wzór mercedesowski. Oczywiście to Diesel a konstrukcje Rudolfa mają to do siebie, że jak mają służyć wieśniaką to tylko do pracy, a nie do wyścigów na 1/4 mili. Do wyprzedzania rewelacja. Ale mały hołd wsi się należy zimny pracuje jak... traktor.

Fajnie do przodu, do tyłu trzeba uważać. Opinia jest subiektywna, znajomi jeździli i powiadali, że fajnie... ale oni zderzaka nie malują :)

Karoseria przejrzysta - kanty - ja lubię, połowa właścicieli Volvo to i tak knioty w S/V 40 - "bo taki mały i zaokrąglony" - czyli knioty a la VW. Bagażnik duży, zapakuje się 5 osób na wakacje, dostaw do sklepu nie robię ale pakowanie kartonów handlarzyką odradzam - przycisną wafle zawiasami klapy. Jakość wykończenia ok! coś zaskrzypi, ale ma też swoje lata i po stole nie jeździ :)

Na trasie w oczekiwaniu na pomoc nie stałem. Części w samochodzie się zużywają i trzeba materiały eksploatacyjne wymieniać. Ciężko o fachowca ... ale to norma. Wkurzył mnie wentylator nawiewu - 500 PLN, i głupi ABS. Części wsadzam markowe, dlatego, zaznaczyłem wysokie koszty.

Tu rewelacja, program osuszania szyb. W starszych egzemplażach sprzęgło sprężarki trzeba wyregulować.

Układ elektryczny nafaszerowany zimnymi lutami - szczególnie hamulcowy - genialna firma ATE a takie g.... . Przy zakupie na 90 % do poprawienia sterownik ABS, czujnik połozenia pedału hamulca - 300 PLN

Volvo S70: sedan (limuzyna)

Volvo S70: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Volvo S70: 2.3, 2.4, 2.5