Volvo V70 opinie, oceny użytkowników, Volvo V70 spalanie benzyna+gaz (strona 1)

Opinie o samochodach Volvo V70

benzyna+gaz

Średnia ocena: 8.33/10

Volvo V70 spalanie (l/100km)

12.83/13.39
10.28/11.06
11.76/12.26

Oceny VOLVO V70

2013-10-26

AUTO JAK AUTO, JEŚLI CHODZI O AWARYJNOŚĆ. ZAWSZE COŚ SIĘ MOŻE ZADZIAĆ, ALE JEST TO RACZEJ DO WYKRYCIA I NAPRAWIENA
SILNIK JAKBY NIEZNISZCZALNY. WYBACZA NIEDOBÓR OLEJ, CHOĆ LUBI GO TROCHĘ PODJEŚĆ. ŻYWY SILNIK 2,435 JEST TYLKO W TEDY GDY MA TURBO, MÓJ NIE POSIADA, ALE JEST WYSTARCZAJĄCY.
NIEWIARYGODNIE DOBRE WYCISZENIE PSUJA ODGŁOSY NIEDOPASOWANEJ TAPICERKI KTÓRA ODZYWA SIĘ NA DROGACH ŁATANYCH, KLEJONYCH I NIE GŁADKICH. WALORY WYCISZENIA ODCZUWAM JADĄC PO NOWYM ASFALCIE I NA DROGA LOKALNY POKRYTYCH WYRÓWNUJĄCĄ WARSTW,Ą ŚNIEGU ZIMĄ.
POSIADAM PEŁNE WYPOSAŻENIE DLA TEGO ROCZNIKA. ALE PATRZĄC NA OBECNE AUTA Z TEGO SEGMENTU, TO PO 15 LATACH OD EMISJI MOJEGO AUTA RACZEJ NIC CIEKAWEGO NIE DOŁOŻONO, CO NAJWYŻEJ ZMODERNIZOWANO NA GORSZE.
PROWADZI SIĘ WYŚMIENICIE JAK NA POCISK NA GĄSIENICACH PRZYSTAŁO. W ZIMIE MAM WRAŻENIE JADĄC NA NIETANICH OPONACH, ŻE NIE JESTEM W STANIE GO WYPROWADZIĆ PO ZA POPRAWNY TOR JAZDY NAWET GDY JADĘ ZNACZĄCO SZYBKO W ZAKRĘTACH.

2008-02-10

Poza materiałami eksploatacyjnymi typu olej, klocki, filtry itp. nie musiałem jeszcze inwestować w naprawę czegokolwiek.
Po prostu nie jeździłem jeszcze niczym lepszym.
Zdecydowanie zbyt miękki i niski aby jeździć po naszych drogach z pełnym obciążeniem. Można dobrze przerysować podwozie na naszych koleinach.
Zbyt mało miejsca dla pasażerów tylnej ławki. Oczywiście po rozłożeniu przednich foteli w pozycje super komfortowe.
Zdecydowanie zbyt duży promień skrętu.

2011-04-11

bardzo duży promień skrętu, przy dużych prędkościach słychać szum powietrza o wycieraczki
jak jest 180 km i 305 Nm, to nie ma o czym mówić
volvo to volvo, jak ktoś raz kupił volvo to zostaje mu już tylko marcedes do wyboru
alumniniowa karoseria trudna do naprawy
super autko na dalekie trasy, w mieście niebardzo, za duży promień skrętu

2008-02-09

14 litrów gazu i za krótki podłokietnik to "nic" przy funkcjonalności nadwozia, radości jaką daje 200 KM i extra wyposarzenie.zero napraw. Gorąco polecam nawet starsze.
biegi wchodzą z lekkim oporem ale można się przyzwyczaić, poza tym lala. Polecam
100% zadowolenia
jedyny mankament: za krótki podłokietnik w przednich drzwiach
perfekcja, zbyt mały skręt robi z ciebie nowicjusza na parkingu

2008-02-13

Po prostu polecam.
Ma pod nogą moc, która zawsze można wykorzystac.
Nie wymagajmy cudów.
Przy takiej wielkości auta - dość mały bagaznik.
Nie chcę innego.

Średnie oceny VOLVO V70

3.8/10

Osoby zainteresowane autem Volvo V70 brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Volkswagen Passat.

Volvo V70

Volvo V70

Volkswagen Passat

Volkswagen Passat

Najciekawsza opinia użytkownika o Volvo V70

Volvo V70 2400 V5 144KM 1998r. kombi

NIEWIARYGODNIE WYDAJNA KLIMATYZACJA LATEM ORAZ OGRZEWANIE + FOTEL ZIMĄ. JAK TO W SZWEDZKIM AUCIE

Volvo V70: kombi

Volvo V70: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz