Citroen Jumper opinie, oceny użytkowników, Citroen Jumper spalanie (strona 1)

Opinie o samochodach Citroen Jumper

6.82/10

Citroen Jumper spalanie (l/100km)

miasto -.--/-.-- 10.15
trasa -.--/-.-- 9.10
cykl mieszany -.--/-.-- 9.55

Jumper

OCENY CITROENA JUMPER

maska i prawe drzwi źle spasowane mimo poprawy przez serwis po miesiącu to samo, na początku brał olej, ale po ok 80tys jest już ok, SPALANIE -OK CENA-OK JAZDA -OK SILNIK -OK SKRZYNIA BIEGÓW-KIEPSKA PRZESTRZEŃ ŁADUNKOWA -REWELACJA SPRZĘGŁO-TRAGEDIA-PO 70TYS ZACZYNA SIĘ ŚLIZGAĆ ...
silnik o 16 letniej historii-iveco 3,0 "rozwiercone" 2,8 niskoobrotowy 130km/h przy niecałych 2500 obrotach nie ma mocnych na siebie. przyspieszenie bajka, prędkość max uzyskana przy pierwszwej i jedynej próbie na niemieckiej autostradzie 175km/h odczucie-150Km/h
zawieszenie twarde, szczególnie z tyłu jak jest pusty ale to jest autko ciężarowe, wrzucasz 2t, patrzysz na nie z boku i masz wrażenie że jest niezaładowany, wersja 35+ jeżeli ktoś jeździ za granice to wie jakie to istotne. Należy bardzo uważać na nasze dziury w drogach.
kabina wygodna, prosta obsługa, dobra widoczność, materiały wykończeniowe w kabinie troszkę kiepskie, ale nic nie trzeszczy i widziałem gorsze.PAKA nr1 wśród dużych dostawczaków.
płynie jak na dużego busa cudownie, nie ma problemu na zakrętach, jeździłem wszystkimi markami w tej klasie i gabarytach, tutaj jestem pod wrażeniem

Ogólnie auto sprawuje się dobrze nie mam zastrzeżeń, sprzedaję rocznik 2003 i biorę następnego 2007 Jumpera, w porównaniu z fiatem, peugeotem jeżeli chodzi o auta jest to samo ale jeżeli chodzi o cene to citroen ma najlepszą ofertę.
Wersja busa z usztywninym zawieszeniem takze bez obciążenia na naszych drogach troche trzęsie w kabinie co za tym idzie oczywiście z biegiem czasu wiąże się to z wyciszeniem kabiny, jeżeli chodzi o wygodne fotele to pasażerowie mają uwagi :(
Tutaj jest jak w innych busach, ducato czy boxer jedno i to samo ...
dobra widoczność w lusterkach zresztą jak i w innych busach, dobrze się prowadzi, bez zastrzeżeń.

autko super ale jak przekroczyłem 200 tyś km. to zaczęła się gechenna z usterkami.Prawdopodobnie musiało miec więcej przejechanych km przed zakupem. Ale to już inna sprawa. Dopuki się nie psuje to tylko mruczy, jak zaczynaja się awarie to ja mruknąłem i sprzedałem ale com przejechał to...
autko bardzo zrywne jak na busa, bez problemu z ładunkiem zbiera się do wyprzedzania.
ciche i wygodne silnik tylko mruczy.
autko bardzo wygodne lewarek zmiany biegów przy kierownicy co daje więcej miejsca siedzącego dla 2 pasażerów.
Autko bardzo sprytne i mocne, jazda lepsza niż w osobowym.

Auto jak większość samochodów w dzisiejszych czasach czułe jast na gwałtowne ruchy pedałem przyśpieszenia.Spalanie wzrasta również w większych prędkościach dzisiejszych czasach czułe jast na gwałtowne ruchy pedałem przyśpieszenia.Spalanie wzrasta również w większych prędkościac...

Silnik 3.0 HDI widzicie sami jaki jest, a 2.2 HDI odradza nawet sam salon. Generalnie jestem bardzo rozczarowany autem i z całą pewnościa przedłużę gwarancję na kolejny rok.
Żeby nie częśta usterkowość silnik naprawdę super.
Schowek boczny może służyć zarówno jako lodówka i piekarnik
Gorąco polecam kamerę cofania. Sprawdza się nawet w nocy.

1 2 3 z 3

6.0/10
5.6/10
6.3/10
6.3/10

Osoby zainteresowane autem Citroen Jumper brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Fiat Ducato.

Citroen

Jumper

Fiat

Ducato

Najciekawsza opinia użytkownika o Citroenie Jumper

Citroen Jumper 2800 HDI 130KM 2003r. bus

Jak to w busach, wszystko z przodu lepiej widoczne z tyłu dzięki dużym lusterkom też można sobie poradzić lepiej niż w osobówkach, przednia szyba obtarta z prawej strony, porysowana widziałem to w innych busach również...wina złego dobrania i zgrania szyby i wycieraczek i nic nie daje wymiana jednego i drugiego- dalej się obciera.

Tutaj jest jak w innych busach, ducato czy boxer jedno i to samo ...

Absolutnie unikać serwisów przynajmniej we wrocławiu. Citroen skasował mnie 500,00zł. a nic nie naprawił, nie potrafią nic zrobić tylko kasować ludzi.

bez klimatyzacji, zazwyczaj do ogrzania w zimie potrzeba mu z 15-20min.

w przeciągu 165 000 km nie stwierdziłem usterek w elektryce,

Pełna opinia o Citroen Jumper 2800 HDI 130KM 2003r. bus »

Citroen Jumper: bus, van

Citroen Jumper: olej napędowy, turbo diesel

Citroen Jumper: 2.2, 2.5, 2.8, 3.0

Citroen Jumper: 2009, 2008, 2007, 2003, 2002, 1997