Opinia GMC Sonoma sls 2.2 2.2 120KM (benzyna) pick-up 2003r., ocena użytkownika (rnp)

GMC Sonoma sls 2003r. - opinia użytkownika

nadwozie: pick-up

silnik: 2.2 2.2 120KM (benzyna)

data oceny: 2010-02-28

Sonoma pali bardzo różnie - max 13,5l na autostradzie przy prędk 120-140km/h, minimum na 500km trasie przy spokojnej jeździe tylko 8l/100km. W mieście ok 12l przy spokojnym jeżdżeniu

stan całości, pewnie jakieś wcieki

jest orygnalne i chyba trwałe - a więc tym dla których te aspekty są cenne

Jest nieprzeciętne, bardzo oryginalne ciche, wygodne, jeździ się bezpiecznie i przyjemnie. Na dłuższych trasach jednak męczy, bo podskakuje. Większe rzeczy trzeba przewozić na pace - w kabinie niewiele się mieści. Aha, bardzo dobre oryginalne radio, głośniki (4) Wg mnie pali raczej przyzwoicie - nawet 8l/100 przy spokojnej jeździe. Koszt części taki jak np. do starszego focusa - sprawdziłem to przed zakupem, bo obawiałem się, że będą droższe i niedostępne. Tymczasem wszystko jest i ceny ok. błyskawicznie działa ogrzewanie i klima

ok. na równych drogach super, na koleinach buja - oryginalne opony 235. twardy, na dziurach trzęsie

auto dla "cierpliwych", jak to pick-up rozpędza się dość powoli

po równych drogach, których brak w polandzie, jeździ się super, płynnie i cicho, na dziurach podskakuje - szczególnie tył. aha, jeżdżę autem bez obciążenia zazwyczaj - z ciężarem na pace na pewno byłoby lepiej

kabina super wygodna - miejsce na bagaż niestety na pace, bo kabina 2-osobowa

rewelacja - nigy nie miałem auta, które tak sybko się nagrzewa w zimie czy chłodzi w lecie. Pod tym względem to najwygodniejsze auto jakim jeździłem!

auto jest wbrew pozorom "małe" (wielkość nowej corolli), widoczność b.dobra, jednak parkowanie jest nieco trudniejsze niż osobówką ze względu na dość duży promień skrętu. Za to widoczność "z góry" jest lepsza

do tej pory wszystko ok

na razie nic się nie działo - poprzedni właściciel bardzo dbał o auto ale wymieniał tylko elementy eksloatacyjne: płyny, filtry, klocki

jździ się po prostu inaczej, przyjemniej, wyżej. automat to super rzecz