Peugeot 407 opinie, oceny użytkowników, Peugeot 407 spalanie sedan 2.0 diesel od 2003r. do2005r. (strona 1)

Opinie o samochodach Peugeot 407

sedan 2.0 diesel od 2003r. do2005r.

Średnia ocena: 9.00/10

Peugeot 407 spalanie (l/100km)

Oceny PEUGEOTA 407

2009-12-27

dla mnie to auto na dzien dzisiejszy jest super,ma piekny ksztalt ladny w srodku,ladne podswietlenie zegarow itp
gdy auto jest dopiero odpalone pierwszy bieg wchodzi opornie po rosgrzaniu wszystko wraca do normy,gdyby nie ta turbo dziura byloby w porzadku,mile jestem zaskoczony elastycznoscia silnika,na 6 biegu sprawnie przyspiesza po wyzej 140 160 km
pasazerowie narzekaja na mala ilosc miejsca z tylu,przednie fotele sa sprezyste choc slabo podpieraja na zakretach,samochod w pelni obciazony daje kierowcy nad nim kontrole
auto nie jest klasy premium ale materialy sa przyzwoite,moj ma 4 lata i czasem slychac ze cos poskrzypuje,minusem jest mala ilosc schowkow,siedzenie i kanapa so skladane i dzielone to jest duzy plus
zawieszenie dosc sztywne gdyz lekko usportowiona wersja ale wygodne, hamulce moglyby byc lepsze no ale coz,no i to parkowanie ale sa czujniki wiec jakos daje rade

2009-04-18

Warunki do jazdy rewelacyjne. Auto pięknie przyspiesza i nie trzeba redukować abu wyprzedzić auto jadące nawet 130-140km/h
Niestety w komforcie jazdy przeszkadza dość spory hałas silnika i szumy opływającego powietrza. Komfort jazdy na fotelach idealny.Po przejechaniu 500 km nieczułem ,że jechałem. Pod tym względem auto polecam
Auto dość dużych wymiarów, trudno się wcisnąć na miejsca parkingowe pod marketem tak aby otwierając drzwi móc komfortowo wysiąść.

2009-04-27

Kupiłem to wspaniałe autko 2 miechy temu.Jezdziłem wcześniej Vectra C i powiem szczerze jestem pod wrażeniem - bardzo miłe zaskoczenie :D prowadzenie tego auta to sama przyjemność zwłaszcza w trasach - choć po mieście bardzo przyjemnie zachowuję zawieszenie - spalanie to cykl miejski: 7....
Bardzo dynamiczny i elastyczny silnik.

2008-02-10

bardzo dobre auto,osobiście uważam że troche za tanie w stosunku np. do niemieckich - mało ciekawych aut.
dałem 9 zeby francuzi nie wpadli w samozachwyt.
prawie the best.
trzeba się sporo napracować aby znależc jakieś uchybienie.
super.

Artur2010-06-22

Rewelacyjne auto! Bardzo wygodne, ekonomiczne i ladne dla oka. Polecam jako nie tylko reprezentacyjne auto, ale rowniez jako rodzinne.

Średnie oceny PEUGEOT 407

Osoby zainteresowane autem Peugeot 407 brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Citroen DS5.

Peugeot 407

Peugeot 407

Citroen DS5

Najciekawsza opinia użytkownika o Peugeocie 407

Peugeot 407 2000 HDI 136KM 2005r. sedan (limuzyna)

Lusterka za małe i zbyt blisko kolumny kierownicy, przez co osoby niskiego wzrostu muszą się trochę garbić aby mieć szeroki widok.

Opinia ,że tylko francuskie wino i kobiety powinna być wzbogacona jeszcze o czterysta siódemkę :). Naprawdę ładny design .Ilość schowków wystarczająca.Oceniam bardzo wysoko wykończenie, ale próg bagażnika jest wysoko i większe walizki mogą rysować lakier nad progiem. Moim zdaniem przydałby się również wlew paliwa zamykany na kluczyk.

klimatronik to super rozwiązanie , które ułatwi ażycie kierowcy

Bez zastrzeżeń

Peugeot 407: hatchback, kombi, sedan (limuzyna)

Peugeot 407: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Peugeot 407: 1.4, 1.6, 1.8, 2.0, 2.2, 3.0