Mitsubishi Outlander opinie, oceny użytkowników, Mitsubishi Outlander spalanie (strona 1)

Opinie o samochodach Mitsubishi Outlander

Średnia ocena: 8.69/10

Mitsubishi Outlander spalanie (l/100km)

Oceny MITSUBISHI OUTLANDER

Roman2015-06-09

Suma summarum auto było w przystępnych pieniądzach (91.500 w salonie) i jak za tą cenę to nie ma się za bardzo do czego przyczepić. Przez 6 lat wydałem na serwis ok 15.000 ale wszystkie przeglądy robiłem w ASO. To daje przez 6 lat sumę 106.500 zł więc daję 9 pkt. Dla porównania na ser...
Na czwórce można przejechać każdy zakręt więc elastyczny to ten silnik jest, natomiast skrzynia biegów jest w najlepszym wypadku średnia. 6-ty bieg służy do poruszania się w przedziale 160-190 bo poniżej tych prędkości zwyczajnie muli i pali więcej niż na 5-tce. Nie mówmy o przyspie...
Jak przystało na SUVa auto się trochę giba na zakrętach, ale i tak trzyma się 100x lepiej niż RAV4. Na pewno wygodniej jedzie się z obciążeniem bo auto może wziąć na klatę prawie drugie tyle co samo waży. Fotele przednie są ultra wygodne. 1000km w ciągu dnia nie stanowi żadnego prob...
Z przodu nawet największy facet może wygodnie podróżować. Z tyłu (sprawdzone) do 2m wysokości nie będziesz walić w sufit na dziurach. Miejsce na nogi z przodu i z tyłu (kierowca 193cm, za kierowcą 190) wystarczająco do długiej i bezpiecznej podróży (przy dzwonie nie połamie kolan). O...
Auto generalnie jedzie tam gdzie chcemy, ale raczej nie polecam świeżym kierowcom. Hamulce w tym aucie to nieporozumienie. Zdecydowanie za słabe, wymagają hamowania z wyprzedzeniem i wybaczają niewiele. Co do parkowania to kwestia wprawy. Ja parkuję w miejscach w których moja żona nie odważ...

Tomasz2009-09-08

Jak do tej pory nie narzekam i jestem z całokształu bardzo zadowolony! wyśmienity stosunek użyteczności do ceny. Myśle już o kolejnym Mitsubishi tym razem Lanserze chyba 2,0 l.
Silnik pokazuje co potrafi i jest na prawdę żwawy dopiero po przeczipowaniu! do 168 KM i 368 Nm, oryginalny to po prostu WÓŁ przy karecie! miałem uczucie że lada moment zgaśnie, szczególnie na skrzyżowaniach. W ogóle ma sie poczucie jazdy trochę jak w czołgu, bo silnik niezle daje po usz...
Ogólnie wygodny i przestronny, choć fotele przednie kompletnie nie trzymają na zakrętach. Duży chałas silnika powyżej 110 km/h, mimo wszystko komorę silnika japończycy chyba potrafią lepiej jednak wyciszyć.
Bardzo ładny rasowo-dostojny wygląd, przyciąga oko. Niesamowicie wygodne rodzinne auto na długie trasy. Deska rożdzielcza bez zbędnej przyciskomanii, tylko te pomarańczowe zegary ale to chyba po to aby w nocy nie przysnąć.
Auto łatwe w prowadzeniu i niezawodne w każdych warunkach pogodowych, bezawaryjny i niezawodny układ kontroli trakcji nawet przy spotkaniu z sarną przy blisko setce na mokrej nawierzchni. Karoseria lekko uszkodzona, ja cały a sarna... niestety nie wiem. Co do parkowania wymagany jest trening, d...

Piotr2008-12-28

Z uwagi na to, że uwielbiam przedmioty o praktycznych możliwościach zastosowania, uważam wybór Outlandera za najlepszy jakiego mogłem dokonać w tej cenie. Bardzo praktyczny samochód.
Sprawdzony silnik grupy VW. Niestety ja mam jeszcze ten na pompowtryskiwaczach co oznacza wyższe hałasowanie niż Common Rail. Jednak po rozgrzaniu może być. Podobno bardzo dobra, bezawaryjna jednostka napędowa. Na razie prawie 70 tyś.km i to się sprawdza.
Głównie pokutuje jednostka napędowa jeżeli chodzi o wyciszenie. Kultura pracy silnika zapożyczonego od VW na pompowtryskiwaczach jest niższa niż nowoczesne jednostki konkurencji. Ale coś za coś - zużywa jak na te gabaryty i masę b.niewiele ON.
Wybur padł na ten model z uwagi na niespotykane w segmancie tych samochodów pojemności wnętrza i BAGAŻNIKA. Kanapa tylna - przesuwana, b. wygodna. Ogólnie nie można sie do niczego tutaj przyczepić. Oferuje pod względem pojemności bagażnika znacznie więcej niż inne tej wielkości SUV-...
Jak na taką cenę, oczekiwałbym lepszego - bardziej komfortowego resorowania. Z drugiej strony nie ma się co dziwić - w końcu jest to SUV.

Zeos2010-07-14

Do brania oleju i otwierania maski przez kilkanaście lat eksploatacji kilku marek samochodów się odzwyczaiłem - znalazłem wyjście trzeba tankować na stacji z obsługą i prosić o sprawdzenie oleju i płynu do spryskiwacza - i znowu jest pięknie
bierze olej - co jest deprymujące a brak pomiaru poziomu oleju na komputerze prowadzi do częstego spadku ponad dopuszczalne minimum. (takie zużycie jest zaznaczone w instrukcji jako norma) Silnik podrasowany elektronicznie bez utraty gwarancji - przy zakupie
Przy 200 km\h trochę świszczy
Czuć doświadczenie w sportowych autach, pierwsze wrażenie jest tak zaskakujące (zwłaszcza po Scenicu Grand Tour), że się go pamięta

auto dobre, doskonałe własciwosci trakcyjne szczególnie na sniegu i mokrej nawierzchni(przy wlączonym 4 WD lub 4 WD lock), doskonałe na nasze dziurawe drogi,to moje pierwsze auto z napędem 4x4, stwierdziłem że to jest to
odczuwalna turbodziura szczególnie na zwykłym oleju napedowym , na oleju o wyższej liczbie cetanowej jest całkiem dobrze , ale to nie auto sportowe, skrzynia chodzi ok,troche krótkie przełożenia na pierwszych 3 biegach , ale to ma zastapi reduktor przy jeździe terenowej
dośc twarde ale jak na SUV-a nie jest źle, dobre trzymanie boczne, jak na silnik na pompowtryskach całkiem niezłe wyciszenie , powyżej 100km/h jest dośc głośno
duże wygodne auto, plastiki sredniej jakości, słaby lakier-powstają rysy nawet po myciu gąbką , zostaje włściwie mycie bezdotykowe
dobre trzymanie boczne, auto jak przyklejone do drogi na zakretach , nie spodziewalem sie tego po SUv-ie, dośc twarde ale to nie limuzyna

Średnie oceny MITSUBISHI OUTLANDER

Osoby zainteresowane autem Mitsubishi Outlander brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Nissan X-Trail.

Mitsubishi Outlander

Mitsubishi Outlander

Nissan X-Trail

Nissan X-Trail

Najciekawsza opinia użytkownika o Mitsubishi Outlander

użytkownik: Zeos

Mitsubishi Outlander 2000 175KM 2007r. terenowy

Po chwili przyzwyczajenia (trzy lata w krótkiej masce Scenica) parkowanie i dojeżdżanie nie sprawia najmniejszych problemów - lusterka duże, bardzo dobre

Przy 200 km\h trochę świszczy

W słoneczny dzień nie da się używać radia - nic nie widać, ale za to jak już zagra - to nie ma wątpliwości, że dźwięk i dynamika jest super. Zaślepki plastikowe w bagażniku mają tendencje do uszkodzeń. Na plus można zaliczyć fakt, że jednocześnie ma się sportową terenówkę lub po 30 sekundach 7 miejscowy sportowy autobus terenowy - głupia mina policjantów nie do przecenienia

po negocjacjach okres przeglądów został wydłużony, miałem problemy ze zużyciem klocków i tarcz, ale w autoryzowany serwisie montowali jakieś wynalazki o stabilnej marnej jakości - po przejściu na zamienniki dobrej jakości problemy minęły.

Nic dodać nic ująć, a w najbogatszej wersji systemu audio i video super rozwiązanie z twardym dyskiem na muzykę i kamerą cofania

Mitsubishi Outlander: kombi, mini-van, terenowy, van

Mitsubishi Outlander: benzyna, olej napędowy, turbo diesel

Mitsubishi Outlander: 2.0, 2.2, 2.4, 3.0

Mitsubishi Outlander: 2015, 2010, 2009, 2008, 2007