Opinia Daewoo Lanos 1.5 8 V 86KM (benzyna) sedan (limuzyna) 1998r., ocena użytkownika (371)

Daewoo Lanos 1998r. - opinia użytkownika

silnik: 1.5 8 V 86KM (benzyna)

data oceny: 2008-02-09

Spokojnym ludziom - do spokojnej jazdy - będą zadowoleni dobry samochód za nieduże pieniądze - w miarę bezawaryjne

Nie jest to komfortowy ani szybki samochód. Auto do jeżdżenia w moim przypadku w miarę niezawdone - nigdy mnie nie zawiodło. Czasami nawet zaskoczyło (wytrzymałością). Jeżdżę na gazie LPG ale nie wiem czy mogę pisać o ekonomice ponieważ pożera od 10 do 11 litrów gazu / 100 km. Raz nawet na trasie 13 litrów ale to była naprawde ostra jazda jak na taie auto średio 150 do 170 km/h 850 km w 5,5 godziny ale ty był incydent. Starałem sie kiedyś jedździć oszczędnie zmiesciłem sie w 9 litrach ale dla 3 zł oszczędności na 100 km jeździć jak PKS to nie dla mnie. Benzyny spala mi około litr mniej niż gazu ale nie czuć żadnej róznicy.

samochód prowadzi sie bardzo lekko za sprawą bardzo dobrze działajacego wspomagania, poza tym jest gorzej zawsze cos stuka nie wiadomo co, a na przegladzie wszystko jest OK !!! Samochodzik jakoś tam sobie radzi ale nie radzę czesto imocno hamować bo wtedy skuteczność hamulców gwałtownie sie pogarsza. Nalezy poprostu spokojnie jechac i tyle. Samochód nie do rajdowania.

Elastyczność OK. Poza tym trzy razy trzeba sie zastanowić czy kogoś wyprzedzać czy nie. Bez redukcji i gazu do dechy mozna zapomnieć o szypkim wykonaniu takiego manewru. Jak się rozpędzi to juz toczy. Osięgnąłem tym cackiem po dłuższym rozpędzeniu 195 km/h, prędkość 160 km/h na autostradzie spokojnie utrzymuje i znosi ale wtedy pali 13 l/100 km LPG Mam cięzką nogę i auto potrafi spalić, jeżdżę na gazie ale z tego co wiem Lanosy są paliwożerne ale wytrzymałe

Mercedes to to nie jest fotele za małe za wąskie za krutkie, dla mnie ciasno ale w miare cicho.

miejsca nie zadużo jak z przodu więcej to z tyłu ciasniej i na odwrót. tanie plastiki ale nie skrzypią, bagaznik w miare pojemny, taka sobie biedronka.

Nagrzewa się dość szybko, ogrzewanie OK nawiewy równiez. Latem masakra - nie ma klimy.

nie nażekam wszystko ok

Inne modele