Opinia Dodge Grand Caravan Sport 3.8 V6 246KM (benzyna+gaz) van 2003r., ocena użytkownika (355)

Dodge Grand Caravan Sport 2003r. - opinia użytkownika

nadwozie: van

silnik: 3.8 V6 246KM (benzyna+gaz)

data oceny: 2008-02-09

Na wszystko: wersja, typ, model, wycieki, powłokę lakierniczą, przebieg, itd.

Wycieki oleju ze skrzyni biegów, prawidłowe chłodzenie silnika, spokojne ruszanie na maksymalnie skręconych kołach, mechanizm różnicowy skrzyni biegów jest najdelikatniejszy... Mycie na ręcznej myjni - szczególnie ciemny kolor - matowieje, miękki lakier.

Aktualnie jestem na etapie kupna nowego autka z salonu w USA, jak Bóg da to do końca życia takim autkiem. Nie ma problemu z serwisem i częściami. Przystępność duża, rozsądne ceny. Więcej można poczytać na www.voyagerklub.pl lub www.tajemnicevoyagerow.inten.pl

Słaby promień skrętu. Ogólnie rewelacja jeżeli chodzi o jazdę, wygodę, komfort.

Najmocniejsza wersja silnikowa, nie licząc Vgen z 4.0V6. Na benzynie rewelacja, na gazie czasami sobie się zadławi lub szarpnie - sporadycznie.

Samochód jest siedmio osobowy, ale na dłuższą trasę jednak sześć osób to właściwy tok rozumowania. Dwa pierwsze rzędy foteli rewelacja, tylna kanapa już trochę gorzej. Najlepiej się prowadzi obciążony – po prostu czołg.

Jak już wyżej pisałem miejsca jest dostatek, w zależności od wersji ilość schowków ograniczona. Jest to już mój drugi taki samochód, pierwszym jeździłem przez pięć i pół roku i byłem zadowolony gdy go sprzedawałem miał jedenaście lat, teraz Gość jeździ nim już prawie drugi rok i jest zadowolony.

W wersji Grand nie ma najmniejszego problemu z ogrzewaniem lub chłodzeniem. Czasami jak Ktoś oszczędza na materiałach eksploatacyjnych zatyka się nagrzewnica z przodu po deską rozdzielczą i jest trochę pracy aby ją przetkać.

Widoczność do przodu rewelacyjna, przy parkowaniu dla niektórych jest problem, ale przeważnie tylko wtedy gdy jest ciemno, mają źle przerobione lamy tylne pojazdu i nieoryginalne wkłady lusterek bocznych, które zniekształcają obraz, mile widziana kamera cofania lub czujniki. Na łukach drogi szeroki słupek przedni zasłania trochę drogę.

Promień skrętu. Różnica spalania pomiędzy wersja FWD i AWD. Jakość usług serwisowych w nieautoryzowanych serwisach samochodów Amerykańskich!