Opinia Dodge Ram coauch tradesman 5.7 V8 OHVC 0KM (benzyna+gaz) van 1988r., ocena użytkownika (xkf)

Dodge Ram coauch tradesman 1988r. - opinia użytkownika

nadwozie: van

silnik: 5.7 V8 OHVC 0KM (benzyna+gaz)

data oceny: 2011-02-15

blacharkę

nie dawać za dobrego oleju i jest na 88 oktanów bezołowiową więc zupełni nie wybredny Na LPG jeździ bez dodatków.

auto dla min 4... osobowej rodziny lubiącej długie wojaże koniecznie ciąnie się przyczepę campingową = kuchnide łazienke i WC w aucie jest salon. Zestaw lepszy niż camper.

miałem w zyciu kikadziesią aut od malucha i mini morisa poprzez triumpha MG do własnie dodge i Luminy APV i to było najlepsze auto z wszystkimi bajerami nawet fabrycznie CB radio w latach 80 dzisiaj auta sa bardziej wypasione elektronika ale za to fige sam zrobisz .

Niespotykanie dobre hamulce jak w osobówce, duze auto to i promień skrętu słaby, wspomaganie super akceptuje zwykły olej rzepakowy nie trzeba lac drogich cudownych eliksirów. Jak na Polskie gówniane drogi to trzeba wsadzić oryginalne teleskopy popularne monroe wytrzymują 3000km .

ciężkie auto ale duży silnik pozwala na miła jazdę, ciągałem dużą przyczepę campingową 10 metrową - nie czyłem jak złapałem gumę to wloklem ją 10 km na flaku bo nic nie poczułem - spALNIE zupełnie nie zalezy od obciazenia złopie tyle samo pusty co pełny .

* cylindrów jest tak wyważonych w poracy że nieraz usiłowałem powtórnie zapalić silnik. Wszystkie fotele są kapitańskie obrotowe i luksusowe z tyłu wersalka

sam nie wiem co pisać TY color video quadro fonia z pilotem 2 klimy najlepsze materiały drewno okna jak w autobusie przyciemniane , lufciki oswietlenie podłogowe i jak w samolocie sufitowe

klimatyzacja 2 strefowa

Do tyłu kiepsko bo pełno maneli wisi zwykle na wieszaku za wersalką ale za tgo lustra panorama

niezawodny komputer wyswietla tylko w razie awarii komunikat jedx do serwisu.

tak proty silnik i dostep do niego sam zrobisz wszystko