Opinia Mercedes 190 (W201) 2.0 0KM (olej napędowy) sedan (limuzyna) 1988r., ocena użytkownika (7k7)

Mercedes 190 (W201) 1988r. - opinia użytkownika

data oceny: 2008-03-03

musi być bezwypadkowe jeśli karoseria jest w porządku to resztę w razie czego można naprawdę tanio naprawić no i nie zdarza sie aby dwa razy robić to samo

nie uchylać prawego okna w lato jak obok stoi ktoś też z otwartym oknem w citroenie C5 bo jak pęknie z zazdrości to zafajda nam tapicerkę:}}} a tak na poważnie to nie katować auta i tyle a odpłaci sie nam po stokroć zawsze poczekać chwilę aż sie silnik lekko zagrzeje systematycznie zmieniać olej filtry itd choć i tu mesio potrafi nam wiele wybaczyć:}}

każdemu

no i co tu napisać aby nie załamać frajerów kupujacych fordy,fiaty ,renówki i inne badziewie? parę lat temu kupiłem forda mondeo 2,5 V6 dwulatka!!!gość co go miał dwa lata stracił przez ten czas 42 tys ja sprzedałem to badziewie po roku i straciłem 17 tys a kupiłem go bo go strasznie zachwalali no i policja duńska jeżdziła takim modelem no i oczywiście bo mi się podobał ale tym czymś to się nie da jeżdzić jak sie nie zarabia 10 tys miesiecznie i jak sie nie ma nerwów do elektroniki ,spalania w granicach 22 litrów /oczywiście na autostradzie w DE/ 190 przy predkosci non stop 140-160 zadowala się 8 l /100 km opału!!!i wtryski i pompa jeszcze nie ruszane!!!! pozdro

a co tu komentować? to jest mesio! jedynie przy średnich prędkościach około 90-110 i koleinach i bocznym wietrze nieco pływa na boki ale 160 i idzie jak przyklejona!

wiadomo lekki mułek trzeba się przyzwyczaić i nauczyć szczególnie wyprzedzania

nowe peugeoty i inne wynalazki daleko w tyle za tym klasykiem

zero rdzy na sto procent w każdym pojeżdzie który nie był bity oraz miał w zimę myte podwozie szczególnie u nas w kraju przeróbki i tuningowanie kosztowne a w ogóle to po co przerabiać to co jest doskonałe?

lepiej było w W123 ale i tak jest ok

jest ok