Opinia Mercedes CLS cls 500 5.0 306KM (benzyna) coupe 2004r., ocena użytkownika (y7y)

Mercedes CLS cls 500 2004r. - opinia użytkownika

nadwozie: coupe

data oceny: 2010-07-17

Uwaga, w mieście jeśli sporo stoisz w korkach (kochana Warszawka) - komputer pokazuje znacznie więcej - jednocześnie najlepiej sprawdzić sobie samemu rzeczywiste spalanie - po sprawdzeniu wychodzi jak wyżej. W trasie - przy prędkości 90-110 pali ok 8,5 - 9litrów , ale wiecie co... tym samochodem nie da się tak jeździć :)

Czy jest z salonu w POLSCE Nie dajcie się nabrać na auto sprowadzone!!!! Kto sprzedaje takie samochody z USA, Europy? Handlarze lub amatorzy kupionego tanio auta dla "siebie" :) Drogi samochód po wypadku jest bardzo tani - mistrzowie polskiego klepania - robią z niego cud i marża robi się wysoka. Czasami masz 3 w 1 czyli jeden samochód z trzech - przeszedłem to sam, przed zakupem zawsze sprawdzam samochód w autoryzowanym serwisie - kilka stów a masz gruntowną analizę - oczywiście bądź przy całym badaniu

patrz na dziury i je omijaj... niski profil, szkoda opony i zawieszenia

Osoby, które mają aspiracje posiadania szybkiego auta, chcą mieć komfort i luksus w czasie jazdy... Chcą się wyróżnić, pokazać , odróżnić... :)

Niesamowite osiągi przy wylewającym się luksusie. Zawieszenie pneumatyczne bardzo pomaga na polskich drogach. Jedna z najpiękniejszych linii Mercedesa, jestem przekonany, że model pozostanie na wiele lat wyznacznikiem piękna samochodu... jak to można odczuć... wsiądź w CLS i się przejedź, jeśli nie lubisz wzroku innych ludzi masz przerąbane - każdy się patrzy z błyskiem w oku i miłym uśmiechem... A to, że pali więcej niż klasa compact na gaz lub diesel... i co z tego??? nie chcesz mieć 5 litrowej V8 - nie kupuj , chcesz mieć kultowy silnik z pięknym graniem - nie czekaj Najlepszy samochód w moim życiu - to był świetny wybór!!!

pneumatyczne zawieszenie.... cud!!!! fotele z najlepszej opcji z funkcją dynamic - rewelacja

4 strefowa klima - robi swoje :)

ten samochód ma tyle elektroniki, że jak postoi dłużej - szczególnie w zimie - po odpaleniu informuje o wyłączeniu wielu funkcji komfortowych, mimo ,że akumulator jest naprawdę duuuży :)

Jeżdżę samochodem rok, kupiłem od 1 właściciela - wszystkie przeglądy zawsze w autoryzowanym salonie, nic nigdy się w nim nie wydarzyło, żadnej awarii. UWAGA!!! salon mercedesa - to skarbonka, chcą Ci wszystko wymienić, przepraszam "pomóc" Ci byś miał jak najlepszy komfort - przy przeglądzie zaproponowali mi kilka takich rozwiązań. Po 6 latach będę wymieniał tarcze hamulcowe, również 2 opony letnie są od początku :) miałem szczęście kupując auto od pierwszego właściciela (salon Polska) , który jak widzicie dbał bardzo - ponadto był to 4 samochód w rodzinie. dlatego też ciężko mi pisać o usterkach i wadach - Jak widać dobre użytkowanie auta takiej klasy, daje małe koszty użytkowania - ja kontnuuję tą zasadę i na razie mam święty spokój