Opinia Mitsubishi Galant GLS 2.0 16V 136KM (benzyna) kombi 1998r., ocena użytkownika (bdh)

Mitsubishi Galant GLS 1998r. - opinia użytkownika

silnik: 2.0 16V 136KM (benzyna)

data oceny: 2008-08-12

Komfort i bezpieczeństwo kosztuje (bardzo dobrze przyspiesza więc potrzebuje paliwa). Nie oszukujmy się. 2 litry lubią się napić. Można zagazować. Nie jest to GDI więc da się swobodnie.

Metaliczne dźwięki dochodzące ze skrzyni. Reszta jak w każdym innym aucie.

Na drogę ;))

Każdemu, kto szuka komfortu, bezpieczeństwa za rozsądne pieniądze i nie boi się używanych aut.

Jedyna wada spalanie. Choć przy dzisiejszych cenach benzyny jazda jakimkolwiek samochodem poza służbowym to luksus. Jeżeli uda się komuś znaleźć okazję z udokumentowanym jak w moim przebiegiem i pełną książką serwisową to polecam. Za auto gotowe do jazdy szykujcie 15/17 000 pln. Polecam. Jestem bardzo zadowolony i nie przesiądę się na inną markę.

Na felgach 17" z oponami Dunlop SP SPORT MAXX 215/45 jak po szynach.

Jedyna wada wszystkich tych samochodów. Po 100 000 km wysypują się łożyska w skrzyni. Po naprawie (w certyfikowanym przez MMC warsztacie 1100 pln; w ASO prawie 3000 pln) rewelacja. Auto lekkie jak na swoje rozmiary więc przyspiesza bardzo ładnie. Na 2 100 kmh, na 3 150 kmh. I dalej do 200, 210...

Komfortowa rodzinna limuzyna. Polecam każdemu, kto szuka komfortu za małe pieniądze.

Duuuuuży samochód. I bardzo wygodny. w 1998 4 airbagi w standardzie. Znajdźcie to w Accord albo Avensis. Nie wspomną o 626.

Pełna wygodna. Przednia szyba ogrzewana automatycznie klimatyzacją. Nawet po mroźnej nocy wszystko spływa po kilku minutach. Zero skrobania.

Cienkie słupki, duże szyby. Nawet fakt, że cały tył jest fabrycznie przyciemniony nie ogranicza to widoczności.

Żadnych awarii. Made in Japan robi swoje.

Auto na prawdę tanie w utrzymaniu. Silnik lubi wysokie obroty więc jest ułożony fabrycznie do dynamicznej jazdy. Wystarczy częściej zmieniać olej (np. co 10000 km UWAGA: tylko półsyntetyk, nigdy mineralny nawet powyżej 200000) i będzie super. Trzeba mieć talent albo raczej jego kompletny brak, żeby zajeździć tego miśka.

nic, absolutnie nic poza skrzynią i eksploatacją. O skrzyni wiedziałem wcześniej, więc byłem przygotowany.