Opinia Mitsubishi Space Star 1.3 86KM (benzyna) mini-van 2000r., ocena użytkownika (22sf)

Mitsubishi Space Star 2000r. - opinia użytkownika

nadwozie: mini-van

data oceny: 2011-10-10

Dane to są raczej szacunkowe, bo specjalnie nie badałem Miśka ile paliwa spala.

Dobrze przyjrzeć się miejscmom, gdzie moze być rdza. Auta 7 letnie i starsze mają już z tym problem. Luzy na zawieszeniu. Tłumaczenie sprzedawcy, ze to łącznik sabilizatora to ściema. Raczej trzeba poszukać wahacza.

Auto nie wymaga specjalnej troski. Traktować je trzeba jak każde inne, sprawdzać olej, ciśnienie w kołach i w drogę.

Auto dla pary lub rodziny 2+1.

Gdyby nie mały silnik auto byłoby idealne. Jestem bardzo zadowolony, nawet z tym małym motorkiem można czerpać przyjomność z jazdy MIŚKIEM. Może nie powala wyglądem i designem ale przez to wolniej się starzeje i nadal może być atrakcyjnym autem.

Auto niezbyt dobrze znosi boczny wiatr ale daje się przewidzieć jego zachowanie. Zawieszenie optymalne pod względem twardości.

Z małej pojemnosci trudno oczekiwać elastyczności. Jadąc samemu jest ok. Ale przy kpl.na pokładzie trzeba często zmieniać biegi. Silnik bardzo kulturalny i barzo dobrze dobrany do tej skrzyni biegów (albo odwrotnie) :)

Jest bardzo dobrze. To najmilsze auto jakie dotąd miałem. Auto wiozi często cztery osoby dorosłe i 1 młodzież w trasę ok. 300 km. bez najmniejszego ścisku, tłoku. Wszystkim jest wygodnie i komfortowo.

Nie jest to auto francuskie, gdzie co chwila jest jakaś kieszeń czy schowek ale przynajmniej łatwo utzymać porządek. Mój Misiek przejechał swoje a wnętrze jest jak nowe, no .... może dwu letnie. Na potrzeby mojej rodziny 2+1 to auto optymalne i do miasta i na trasę. Problemem od jakiegoś roku jest pojawiająca się rdza. Pod spodem auta, na progach z przodu, na nadkolach tył no i klapa bagażnika.

Nie mam powodów do narzekania.

Przód - przeszkadzają słupki A czasami nawet bardzo. Tył - duży zagłówek środkowego fotela.

Bez uwag.

Wbrew przyjętej opini, ceny części do aut japońskich nie są wyższe niż do zachodnich czy francuskich. Poza tym rzadko są potrzebne.

Nadwozie a konkretnie pojawiajaca się rrrdddzzzaaa!!!

Misiek nie jest wymagający i niezbyt często prosi o nowe części, nie grymasi, nie przeszkadza mu pogoda, słońce, temperatura....... Jeździ.

Mariusz