Opinia Peugeot 607 2.0 hdi 110KM (olej napędowy) sedan (limuzyna) 2002r., ocena użytkownika (h23)

Peugeot 607 2002r. - opinia użytkownika

silnik: 2.0 hdi 110KM (olej napędowy)

data oceny: 2009-07-08

MIeszkam w wielkiej brytanii, poruszam się w większości autostradami lub ekspresówkami, myślę że w polsce można się spodziewać wyższego spalania

Na wszelką elektrykę i elektronikę, szyby, regulacje lusterek, kotary, zamykanie bagażnika, usterki na wyświetlaczu

na cofanie

Ludziom ceniącym sobie komfort, lubiącym zwracać na siebie uwagę i przejeżdżającym wiele kilometrów

Super bryka za rozsądną kasę. Mimo faktu że produkują ten model od bodajże 2000r. nadal robi wrażenie na ulicach. Nietuzinkowy samochód. Ja osobiście polecam.

prowadzi się świetnie, tempomat super sprawa, trochę kiepskie hamulce jak na tą masę ale bez tragedii, parkowanie do bani, nic nie widać z tyłu, warto poszukać modelu z czujnikami

elastyczność ok, skrzynia biegów też, przyspieszenia w takich samochodach się nie ocenia.

Tu się nie ma do czego przyczepić, to naprawdę bardzo komfortowa bryka

kupa miejsca w środku o bagażniku nie wspomnę, wypas!!!!!

generalnie ok, ale przy włączaniu lub wyłączaniu obiegu zamkniętego dość głośno się przestawiają jakieś klapki, ale może to tylko u mnie.

do przodu ok, pomaga podnoszony fotel, do tyłu nie ma o czym gadać równie dobrze mogło by nie być tylnej szyby przy parkowaniu nie widać nic a lusterka nie pomagają. Są trzy wyjścia: 1. chorągiewki na tylnym zderzaku po bokach 2. czujniki parkowania 3. znajomy lakiernik

z elektryką problemów nie mam. do problemów z czujnikami ciśnienia już przywykłem. Podobno elektronika nie jest dobrą stroną tego samochodu

Nie mogę sie rozpisywać o awaryjności bo posiadam ten samochód kilka miesięcy, koszty są wysokie w porównaniu z moim poprzednim Roverem 75, ale to jest anglia, utrzymanie roverów jest tanie

Jest zajesuper wygodny

Andrzej