Opinia Skoda Octavia 1.9 tdi 145KM (olej napędowy) hatchback 2003r., ocena użytkownika (gm)

Skoda Octavia 2003r. - opinia użytkownika

silnik: 1.9 tdi 145KM (olej napędowy)

data oceny: 2008-02-06

szybki kredyt dobry handlowiec chciałem nowe auto nie używane zawsze nowe kupie

na znalezienie serwisu i zawiasy od drzwi smarować bo serwis nie robi tego

nadaje sie na trasy i do miasta nie jest reprezatywne ale mało awaryjne\\r\\n\\r\\nszkoda nastpne auto kupie automat

drokie w zakupie około 80 tys użeranie sie w serwisie skoda sunny naprawy progu serwis ciezko było znaleść dobry autoryzowany jak u krotowskiego tankujesz i jedziesz

auto ma słabe hamulce wg mnie za małe tarcze, parkowanie brak wycieraczki tylnej szyby, UWAGA : kłopoty z nadwoziem próg drzwi SERWIS kombinuje jak obejść naprawę gwarancyjną w czasie gwarancji aby mógł ja wykonać najpóźniej gdy auto traci ważność z serwisów omijać skoda sunny na Obornickiej polcecam KROTOWSKIEGO uni lubelskiej 3 infolina SKODY - wymijająco na naprawę progu zwleka by jak wyżej wymieniłem z powodów gwarancyjnych ale po jakimś czasie uwzględnili moje zgłoszenie ale nie dałem auta do MALOWANIA - bo nie będę prosił się - sprzedam go uszkodzonego - BO takie auta produkują które wady wychodzą w czasie polcam auto bo tanie w użytkowaniu aha ma takie małe defekty jak : kierunkowskazy po 100 tys jakiś przekaźnik, podobnie ze stopem po 50 tys, po 70 tys nalezy wymienić wszystkie gumki zawieszenia - to wina naszych dróg, często klocki i tracze sie wymienia, a tak ogólnie działa wszystko klamka urywa się cięgno po 100 tys od kierowcy ale to szczegól

głśna praca slinika słaobo wyciszone auto ale po to mamy radio

ładowność - homologacja 500kg coś tam to żart z tył mało miejsca chyba ze dla dzieci zawieszenie za nisko na nasze drogi zwłaszcza przedni zderzak

karoseria jak wspomniałem rdzewieją progi przy drzwiach samoczynnie

klimatronic - to musi działać ale szyba przednia powinna być podgrzewana jak tylna

martwy punkt przy zakretach 60 % na słupku sie skupia wzrok, cofanie hatchbeckiem w tym moedelu raczej na lusterkach za wyskoko tył, i mały minus brak wycieraczki

widoczność przez tylną szybę

silnik diesla po za tym, że głośny jest spala nie dużo a 2 litrowa bezynowa wersja (cóż w lusterkach można oglądać)