Opinia Volkswagen Lupo 1.4 60KM (benzyna) hatchback 2003r., ocena użytkownika (bha)

Volkswagen Lupo 2003r. - opinia użytkownika

wyposażenie: Klimatyzacja

data oceny: 2008-08-12

Mój Lupek pali dużo ale to przez moją nieekonomiczną jazdę... ale zupłnie inaczejsię jeździ na PB98 niż na 95, bez porównania.

Osobie, która szuka zwinnego, dość szybkiego autka, którym wszędzie się zmieści. Wbrew pozorom nie jest on taki mały.

Mały bagażnik, źle umieszczone przyciski do regulacji szyb i troszkę mało miejsca z tyłu. To wady a wszystko pozostałe to same ogromne plusiki.

Bardzo zwinne autko, które się wszędzie zmieści. Niestety dużym minusem są hamulce, które mimo regulacji chcę ale nie mogą... co jest "zaletą" VW.

Mój Lupuś przyspiesza bez problemów do 160 km/h, przy 180 km/h juz wyraźnie sie męczy.

Moje autko jest praktycznie w idealym stanie. Plastiki nie trzaskają, mało miejsca jest w bagażniku i to jest minus, również mało wygodne są przełączniki do regulacji el.szyb bo umiejscowione są na drzwiach i niezbyt wygodne jest manipulowanie nimi bo muszę sporo odsuwać rękę do tyłu podczas jazdy a to nie jest wygodne. Plusem są również składane dzielone tylne kanapy, co zwiększa pojemność bagażnika. Mało miejsca jest z tyłu natomiast z przodu siedzi się wygodnie i zdecydowanie ta przestrzeń jest większa.

U mnie nie ma problemu. Klima chłodzi bardzo dobrze, nawiewy również są bardzo sukteczne i grzeje jak należy.

Trochę małe lusterka boczne ale da się przeżyć.

Mam auto dopiero rok więc tutaj dam najwyższe noty o jak na razie odpukać nic mi się nie dzieje.

Od roku nic mi się nie dzieje z autkiem więc wybieram małe koszty napraw.

Mój akurat troszkę pali ale to da się wyciąć.

Jest po prostu super. Nic nie stuka, nic nie puka i jest cichutko. Miejsca dużo jest z przodu, więc nie trzeba się kurczyć podczas jazdy.