Opinia Volkswagen Fox 1.2 40KM (benzyna) hatchback 2006r., ocena użytkownika (dk1)

Volkswagen Fox 2006r. - opinia użytkownika

wyposażenie: ABS

data oceny: 2008-08-18

Ekonimicznie i docyć przyjemnie.

To stosunkowo nowy model. Na rynku wtórnym trudno o bezwypadkowy. Trzba zwrócić uwage na jakość napraw i wyposażenie. Można trafić w dobrej cenie na modele z klimatyzacja i fajnym Dieslem 1.4.

Hmm w sumie to tylko na uszczelkę pod wkładem filtra oleju. Nie wymieniona przy wymianie filtra oznacza wyciek. Poza tym żadnych uwag.

Młodym osobom, lub szukającym małego miejsceko auta. Alternatywa dla Fiata Sencento i Panda. (Mimo że rejestrowany na 4 osoby. Nie chciałbym być 5ta osobą siedząca w Seicento)

Dobre auto. Nowe troche drogie. Natomiast na rynku wtórnym rewelacyjny konkurent fiata pandy. Cena pdobna wyposażenie i jakość oraz komfort o niebo lepszy. Polecam.

Spore rozmiary i wysokośc, bardzo czuły ABS. Parkowanie utrudnia wysoka linia okien.

Do Polo silniczek za słaby. W Foxie sprawdza sie o niebo lepiej. Skrzynia dosyć precyzyjna. ABSy często łapią po wpadnięciu w dziurę więc trzba sie przyzwyczaić. Poza tym bez zarzutu. Mało pali, niezła dynamika, cisza.

Auto ma tylko 4 fotele. Przód jak na ta klase auta barzdo wygodne (regulacja wysokości fotela na wysokość, komulmny kierownicy w 2 płaszczyznach). Z tyłu zaskaująco dużo miejsca na nogi.

Dużo schowków, półek, pojemniki na kubki. Tylna kanapa przesuwna pozwala powiększyć bagażnik w miarę potrzby. Troche twarde plasitki ale i tak bardoz pozytywne wrażenie.

Baodz wydajna dmuchawa.

Duże lusterka i przednia szyba. Niestety wysoka linia okien utrudnia parkowanie.

Mój bez elektryki szyb i centralnego zamka, ale widać że to VW i wszystko działa bez zarzutu.

większość podzespołów zgodna z innymi autami koncerty vw więć można szukać zamienników m.in. w skodzie i seacie, co mocno ogranicza koszty

Nie oczekiwałem od tego auta wiecej niż dostałem. Jestem bardzo zadowolony.

Niby malenśtwo a 4 spore osoby usiąda w miarę wygodnie. Ilośc schowków, jakość tapicerki i reszty miło zaskakuje.

Rafał