Chevrolet Aveo opinie, oceny użytkowników, Chevrolet Aveo spalanie 1.2 (strona 2)

Opinie o samochodach Chevrolet Aveo

1.2

Średnia ocena: 7.77/10

Chevrolet Aveo spalanie (l/100km)

7.81/9.02
6.15/7.78
6.92/8.17

Oceny CHEVROLETA AVEO

Tomek2010-01-21

nie żałuję. kupiłem w salonie za 33600 wersję która kosztowała 41000. za 33600 żaden producent nie był w stanie zaproponować mi nic lepszego
cichy silnik, równo pracuje. Przyspieszenie od 0 do 100 bdob - na 2 biegu dojeadę do 90 km/h - wspaniały wynik!!! Niestety później z przyspieszeniem jest gorzej ale na to też jest rada. jest to silnik wysokoobrotowy, trzeba kręcić go w okolicy 4 tyś obr/min i wtedy rwie jak rakieta - on pop...
w tym miejscu nie mam zastrzeżeń, jak na tą klasę samochodu, czyli auto miejskie jest wszystko ok. przypominam że to nie limuzyna za 200 tyś.
j.w. na tą klasę samochodu jest super. Bagażnik może troszkę mały ale jakbym chciał duży to kupiłbym ciężarówkę
prowadzi sie bez zastrzeżeń, słabe wspomaganie kierownicy

2011-08-30

Wady moim zdaniem to niewielki bagażnik i twardawe zawieszenie (ale ja osobiście takie lubię). Zalety - tani, ekonomiczny, wygodny, nie jest obiektem pożądania amatorów cudzej własności. Rewelacyjny stosunek cena/jakość. Dobra dostępność zamienników wbrew obiegowej opinii
To auto nie służy do ścigania się, a w normalnej codziennej eksploatacji osiągi są więcej niż wystarczające.
Twardawe, ale bezpieczne zawieszenie. Fotele mają świetne trzymanie boczne, na autostradzie z 4 osobami i włączoną klimą przy 145km/h można swobodnie rozmawiać
Istotny minus to 220litrowy bagażnik, lecz ja z niego rzadko korzystam. Wszystko co potrzebne w zasięgu dłoni. Po złożeniu tylnej kanapy idealnie równa podłoga (rzadkość wśród "markowej" konkurencji)
Tware, ale nie bezkompromisowo twarde zawieszenie. Układ kierowniczy precyzyjny, hamulce tarczowo-bębnowe dają radę nawet przy sporym obciążeniu. W parkowaniu pomocne są duże lusterka boczne i szyby w słupkach C, co jest rzadkością w nowych samochodach

2009-12-16

jestem nim zauroczony, nie spodziewalem sie ze tak pieknie bedzie sie jezdzic , mialem audi a3,przejechalem 2000 km i nie moge mowic o awaryjnosci, za tym samochodem kazdy sie obejrzy, jest piekny
przyspieszenie na mniejszych biegach, rewelacja , gorzej przy 90 przy wyprzedzaniu, wyprzedzam na 4, bardzo cichy silnik
bardzo dobrze sie jezdzi, fotele dobrze trzymaja na zakretach, nie slychac stukow zawieszenia, slychac jak uderzaja kamyszki w podwozie
przod rewelacja, karoseria piekna tylko z chromowanymi swiatlami przeciwmgilelnymi, bagaznik malutki
wspomaganie moglo by byc lepsze, na koleinach auto plywa , mam zalozone zimowe opony na 15"

2008-02-15

Jak dla mnie za te pieniądze, samochód spełnia moje zapotrzebowanie.Dobrze sprawdza się dla dwóch osób.Posiada dobry skręt przy zawracaniu (gdyby tylko w tych modelach było wspomaganie)W sam raz do jazdy do pracy.
Trochę mało dynamiczny, ale to silnik 1.2
Przy tej wielkości samochodu jest nawet miejsce w środku.
Nadwozie ma ciekawą figurę. Środek prawie cały z plastiku co daje trochę nieciekawy wygląd,bagażnik mógłby być trochę większy.
Jedyna szkoda, że brak wspomagania kierownicy. Po za tym niezła jazda.

2008-02-15

Trochę mało dynamiczny, ale to silnik 1.2
Przy tej wielkości samochodu jest nawet miejsce w środku.
Jedyna szkoda, że brak wspomagania kierownicy. Po za tym niezła jazda.

Średnie oceny CHEVROLET AVEO

Osoby zainteresowane autem Chevrolet Aveo brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Hyundai Getz.

Chevrolet Aveo

Chevrolet Aveo

Hyundai Getz

Hyundai Getz

Chevrolet Aveo: hatchback, sedan (limuzyna)

Chevrolet Aveo: benzyna, benzyna+gaz

Chevrolet Aveo: 1.2, 1.4