Chrysler Neon opinie, oceny użytkowników, Chrysler Neon spalanie (strona 1)

Opinie o samochodach Chrysler Neon

Średnia ocena: 9.00/10

Chrysler Neon spalanie (l/100km)

7.60/11.05
7.34/8.90
8.86/7.25

Oceny CHRYSLERA NEON

2010-02-21

Silnik dobry i cichy,jak na 133 konie całkiem niezle startuje na zielonym:-).Srzynia biegów bez zarzutu chociaz zawsze mozna znalezc jakies ale.
Fajne zawieszenie aczkolwiek mało trwałe wahacze.Resorowanie dobrze wywazone.Fotele przednie doskonałe,zwlaszcza w długich podróżach.Tył bardzo wygodny.Jazda z kompletem pasażerów przyjemna .Nad wyciszeniem mogli popracowac o wiele dłużej,w zasadzie jest to jeden z mankamentów jak dla mn...
Nietypowy amerykański wygląd co za tym idzie rzadko spotykany samochód.Linia nadwozia płynna i ładna.Łapie za oko.Taki mały elegancik (zwłaszcza w ciemnym kolorze).
Tył stosunkowo wysoki co utrudnia parkowanie tyłem. Bardzo dobre prowadzenie.Wspomaganie działa tak jak powinno.Hamulce dobre,ale mogą byc lepsze.

2011-02-16

polecam silnik 2.0 SOHC o mocy ok 134 KM który zagwarantuje każdemu niebywałe osiągi oraz elastyczność na każdym biegu! Dodam jeszcze tylko, że te auta KOCHAJĄ wręcz wysokie obroty! Wkońcu silnik jest konstrukcji japońskiej:)
Jazda "na pusto" jak również z kompletem pasażerów jest bardzo przyjemna, a fotele zapewniają wygodne podróżowanie! Jedynym drobnym mankamencikiem jest podróż przy wysokich prędkościach-robi się głośno!
NIC DODAĆ NIC UJĄĆ:)
Auto prowadzi się bardzo przyjemnie i pewnie. Na zakrętach dosłownie klei się drogi, a układ hamulcowy jest naprawdę zaskakujący. Jedynym problemem tego auta jest parkowanie tyłem ze względu na to iż tył auta jest uniesiony.

2008-03-11

polecam to autko tanie wygodne tani w utrzymaniu czesci szeroko dostepne zarowno blacharskie jak i mechaniczne
niskie zuzycie paliwa w ttrasie przy predkosci ok 100 km/h spalanie oscylowało ok 9 -10 gazu w mieascie do 11 skrzynia syper O problemow tak samo z silnikiem
autko bardzo dobre choc troszke moim zdaniem zwieszenie przy naszych drogach musiałme je wymieniac co 50 tys.. elemnty zawieszenie stosunkowo tanie amortyzatory przod ok 350 kpl tył 280kpl koncowki drazkow -zestaw naprawczy 100zł

tomasz2009-05-06

wada jest to zawieszenie auta a zaleta wygodne szybkie
jezeli lubicie szybka jazde to te autko jest dla was
autko wygodne tylko te zawieszenie to jest porażka tym bardziej jak sie jedzie w 4-5 osób to nie zdaje egzaminu spalanie srednio jestem zadowolony bo troche sobie zje przy delikatnej jezdzie w miescie 10l troche sie depnie to 12l na trasie predkosc od 90-120 7,5 litra trasa jak najbardziej zdaj...

2012-09-15

super auto jak mercedes w cenie fiata
głosno sie robi przy 160km/h

Średnie oceny CHRYSLER NEON

4.9/10
4.9/10
4.2/10

Osoby zainteresowane autem Chrysler Neon brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Citroen Xsara.

Chrysler Neon

Chrysler Neon

Citroen Xsara

Citroen Xsara

Najciekawsza opinia użytkownika o Chryslerze Neon

Chrysler Neon LX 2000 133KM 2002r. sedan (limuzyna)

Samochód ładny,zgrabny,oryginalny z dobrym i elastycznym silnikiem i średnim spalaniem.Bardzo bogate wyposażenie seryjne,niesamowicie wygodne przednie fotele.Switny na długie podróże.Jedyne wady to słaba widocznośc przez tylną szybę i te nieszczęsne wygluszenie.Na światłach pomimo posiadania jeno 133 koników z łatwością objeżdża mocniejsze auta.Skóra,klima,trakcja,trip komputer,składane lusterka,sterowany fotel,itd.itd.długa lista wyposażenia jak już wspomniałem.Miła odmiana po wszędobylskich Golfach,Vectrach itp..Gorąco polecam zwłaszcza wersję R/T ze 150 konnym silnikiem.

Git z przodu i lustereczka,ale za to tył słabiutko.Przeszkadzają trochę trzy zagłówki no i wysoki tył.Nie dawac żonie do parkowania zwłaszcza tyłem;-)

Fajne zawieszenie aczkolwiek mało trwałe wahacze.Resorowanie dobrze wywazone.Fotele przednie doskonałe,zwlaszcza w długich podróżach.Tył bardzo wygodny.Jazda z kompletem pasażerów przyjemna .Nad wyciszeniem mogli popracowac o wiele dłużej,w zasadzie jest to jeden z mankamentów jak dla mnie.

Trochę śmiesznie rozwiązany przedni nawiew na szybę i troszeczkę niewystarczający na boczne szybki.Ogólnie daje radę dośc szybko oczyścic szybę z pary,ale mógłby to robic szybciej.To samo ogrzewanie tylnej szyby.Klimatyzacja wypas,brak powodów do narzekania.

Brak zastrzeżeń.

Chrysler Neon: coupe, sedan (limuzyna)

Chrysler Neon: benzyna, benzyna+gaz

Chrysler Neon: 2.0