Chrysler New Yorker opinie, oceny użytkowników, Chrysler New Yorker spalanie (strona 1)

Opinie o samochodach Chrysler New Yorker

Średnia ocena: 9.50/10

Chrysler New Yorker spalanie (l/100km)

Oceny CHRYSLERA NEW YORKER

2009-10-14

2009-09-24

SKRZYNIA BIEGÓW PRZEKŁADA
ideał
z przodu fotele wygodne z tyłu to już salon
CISZA,WYGODA,WSZYSTKO DZIAŁA POPRAWNIE JEDYNA RZECZ KTÓRA WYMIENIŁEM TO DRĄŻKI KIEROWNICZE ALE OD NOWOŚCI NIE BYŁY WYMIENIANE.HAMULCE REWELACJA

Krystyna Potępa2009-07-09

Witold Chojnacki2008-02-11

Średnie oceny CHRYSLER NEW YORKER

9.8/10

Osoby zainteresowane autem Chrysler New Yorker brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Mitsubishi Space Star.

Chrysler New Yorker

Chrysler New Yorker

Mitsubishi Space Star

Mitsubishi Space Star

Najciekawsza opinia użytkownika o Chryslerze New Yorker

Chrysler New Yorker 3500 0KM 1996r. sedan (limuzyna)

POLECAM TEN MODEL JEŹDZI SIE JAK PREZES WSZYSCY SIE OGLĄDAJĄ NAWET CI Z LUKSUSOWYCH AUT.SAMOCHÓD KUPIŁEM ZA NIEWIELKIE WRĘCZ PIENIĄDZE A TO DLATEGO BO WIĘKSZOŚĆ ludzi uważa że jak amerykański samochód to same problemy i droga eksloatacja to mit i nie prawda jedynie do spalania można mieć UWAGI ALE ZNAM EUROPEJSKIE AUTA KTÓRE SPALAJA DUŻO WIĘCEJ NP; BMKi porównywalne rocznikiem.JEŚLI BĘDE KUPOWAŁ KIEDYS INNE AUTO TO NAPEWNO NIE Z EUROPY CHODZI OCZYWIŚCIE O AUTA KILKULETNIE BO NA NOWE MNIE NIE STAĆ.auto ogólnie mówiąc robi wielkie wrażenie na każdym powtórze jeszcze raz na każdym a wreszcie o to tez chodzi chociaż zarabia na siebie wożąc młode pary do slubu bo jest wyjątkowe inne i mało spotykane na naszych drogach a mercedesów czy audików to u mnie na blokowisku co drugi ma i tyle.

skrzynia przekłada idealnie w tym modelu nie wiem kiedy zmienia biegi cisza apsolutna żadnych drgań przy zmianie biegów.Przyspieszenie to dopiero frajda jak startujesz np z czerwonego światła wszystkie samochody za mną gdzieś znikają w tyle momentalnie,choć to ciężki ogólniesamochód to przyspieszenie posiada niesamowite,wyprzedzanie nawet kilku Tirów na trasie bez żadnego ryzyka.

widocznos z przodu idealna duża szyba zapewnia widok słupki nie przeszakdzaja wogóle z tylu gorzej samochód jest długi a szybka jak to w limuzynie malutka choć niektórzy z przodu takiej nie mają widoczność W LUSTERKACH REWELKA lusterka regulowane elektrycznie bardzo poręcznie sie streuje no isą ogromne te lustereczka że tak powiem oddaja idealnie odległoścć ŻADNYCH PRZEKŁAMAŃ w widoczności

ten samochód pływa resorowanie wręcz idealne ,wszystko płynnie przebiega ,fotele jak u prezesa w gabinecie ,pokonując trase np 300 km wysiadasz i jakbyś przed chwilą wsiadł ,komfort to mało powiedziane nawet mercedes kasy S może pozazdrościć ale to poprostu ameryka,tylna kanapa dla odmiany nie ma odmiany to salonka auto ma prawie 2 metry szerokości więc niektórzy nie maja takiej wersalki w swoim domku.Wyciszenie to moge powiedzieć że na początku jak zacząłem nim jeździć uruchamiałem samochód jak silnik pracował poprostu nie słyszałem kompletnie nic żadnej pracy silnika.

przestrzeń to mało powiedziane to gigant,wożę ludzi na wesela tym autem i 5 osób w nim poprostu gdzieś znika trzeba głosno krzyczeć żeby porozmawiać z kimś z tylnego siedzenia. Wygoda obsługi -wszystko pod ręką żadnych skomplikowanych urządzeń odnosnie bagażnika no cóż można zapakować trzech rosłych facetów klika worków wapna i łopaty to poprostu kokos w żadnym innym aucie europejszkim tego nie zobaczycie

prowadzenie tego samochodu to wielka przyjemność,relaks,miałem kilka różnych aut od Toyoty czy Audi ale nic nie może sie równać pod względem komfortu prowadzenia tego auta.O kładzie kierowniczym powiem tyle że od produkcji czyli 1996 roku wymieniono tylko raz końcówki drążków kierowniczych za kwote 48 zł za sztukę.Hamulce rewelacyjnie reagują klocki poprostu są niezniszczalne świetnie wspólpracuje ABS i kontrola trakcji a parkowanie choć to długi samochód parkuje sie nieźle posiada czujniki parkowania więc nie ma problemu nawet w cisnych kątach.

NIE WIEM NIC NIE NAPRAWIAŁEM A JEŻDŻĘ PO POLSCE JUŻ 3 LATA TYM AUTEM.CZĘSCI SĄ DOSTĘPNE WSZYSTKIE PRAKTYCZNIE DOWIADYWAŁEM SIE W SKLEPACH INTERNETOWYCH TAK PROFILAKTYCZNIE A CENY PODAM PRZYKŁAD FILTR OLEJU DO TOYOTY KUPOWAŁEM ZA 69 ZŁ A DO CHRYSLERA ZA 37 ZŁ SAMI OCEŃCIE

klima poprostu amerykańska miałem inne auta ale w tym modelu to jest prawdziawa klima a w zimne dni nagrzewanie "sahara" właczam auto na dworze - 20 stopni jeszce nie ruszyłem z miejsca a w środku mam upał.

elektronika działa od daty produkcji bez zastrzeżeń nic sie nie popsuło do tej pory więc nic nie napisze ciekawego ale moge powiedzieć ZE KOMPUTER POKŁADOWY PRACUJE ZAWODOWO

Chrysler New Yorker: coupe, sedan (limuzyna), van

Chrysler New Yorker: benzyna, olej napędowy