Dodge Stratus opinie, oceny użytkowników, Dodge Stratus spalanie benzyna (strona 1)

Opinie o samochodach Dodge Stratus

Średnia ocena: 9.00/10

Dodge Stratus spalanie (l/100km)

Oceny DODGEA STRATUS

2008-07-17

Moja wersja posiada silnik 2.0. Przy gabarytach auta ten silnik jest minimalnie za mały - takie odnoszę wrażenie ja. Trzeba go pokręcić na pierwszym biegu lecz potem płynność silnika jest wręcz wspaniała. Przyspieszenie jest rewelacyjne.
Przez to, że auto posiada duże gabaryty - bo to jakieś 4.85m - trudno zaparkować nim w mieście gdzie w ogóle mało miejsca jest. Nie warto się wciskać w małe miejsca bo potem niestety trzeba dużo nakręcić się kierownicą żeby wyjechać w ogóle.

Średnie oceny DODGE STRATUS

4.0/10

Osoby zainteresowane autem Dodge Stratus brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Volkswagen Passat.

Dodge Stratus

Dodge Stratus

Volkswagen Passat

Volkswagen Passat

Najciekawsza opinia użytkownika o Dodgeu Stratus

Dodge Stratus ES 2000 16V 132KM 1997r. sedan (limuzyna)

Widoczność w tym aucie to coś wspaniałego. Wyjeżdżając np. z zaparkowanego na poboczu auta spokojnie widać wszystko w lusterku wewnętrznym!

Komfort jazdy jest fantastyczny! Duże szyby i lusterka pozwalają na swobodne patrzenie w każdym kierunku. Jest to bardzo przestronne i bardzo wygodne auto. Kilka krotnie pokonywałem nim odległości nawet po 1600km za jednym razem. Nawet noga mi nie ścierpła. Nawet z kompletem pasażerów i pełnym bagażnikiem auto świetnie trzyma się drogi i nie czuć obciążenia podczas przyspieszania.

Auto ma ponad 11 lat i nie ma śladu jakiegokolwiek ogniska rdzy czy innych uszczerbków. Ilość miejsca z przodu jak i z tyłu jest rewelacyjna. Jestem osobą wysoką - 185cm i nawet przy maksymalnym odsunięciu fotela kierowcy pasażer z tyłu ma mnóstwo miejsca. Z przodu mogę wyciągnąć spokojnie nogi do prosta.

Ceny części raczej na poziomie cen innych marek. Z dostępnością części problemu nie ma żadnego.

Nigdy nic nie nawaliło. W zimie bardzo ładnie sobie radzi z odmrażaniem tak dużych szyb.

Przez ten cały czas użytkowania auta nic nie musiałem przy nim robić. Nawet żarówki nie wymieniałem - wszystko działa bez zarzutu.

Dodge Stratus: sedan (limuzyna)

Dodge Stratus: benzyna, benzyna+gaz

Dodge Stratus: 2.0, 2.4