Fiat Ulysse opinie, oceny użytkowników, Fiat Ulysse spalanie (strona 1)

Opinie o samochodach Fiat Ulysse

Åšrednia ocena: 8.73/10

Fiat Ulysse spalanie (l/100km)

7.30/10.57
5.65/9.50
6.60/10.47

Oceny FIATA ULYSSE

2011-02-12

Przejechałem nim ponad 20 tys. km,w sumie ma już blisko 180 tys.km i w sumie spisuje się dzielnie nawet przy pełnym obciążeniu tj. 8 osobach i ponad 100 kg bagażu.Co prawda nie jeżdzę wtedy 150 km/godz.,ale 130 wyciskam bez problemu
W trzecim rzędzie siedzeń jako pasażer nigdy nie jechałem, ale nawet dorosłe osoby po przejechaniu jednego dnia blisko 1300 km czuły się o key
Karoseria mimo 10 lat można powiedzieć bez skazy, mimo klepania i lakierowania prawych przesuwanych drzwi w które mi wjechaÅ‚a urocza krakowianka. Duży komfort dla pasażerów 2 i 3 rzÄ™du siedzeÅ„ powodujÄ… przesuwane drzwi prawe i lewe, choć z lewych ograniczam jak mogÄ™ korzystanie ze wzglÄ...
Trzeba się przyzwyczaić do gabarytów auta

2008-02-09

autko super !!!!!!!! jest to mój trzeci Ulysse.Perwszym rok 1995 zrobiłem 300 tys.po czym kupiłem takiego samego z przebiegiem 140 tys. i juz na 280 tys..nie mogę na to autko powiedzieć złego słowa. UWAGA !! zachciało mi się Ulyssesa w nowej budzie TOTALNA PORAŻKA rok 2003 -twardy ,sztywn...
silnik wystarcza, nie jest to wyścigówka jak na to auto mógł być mocniejszy,ale jest dobrze!!!
siedzenia b. wygodne,wszystkie 7 są takie same .W porównaniu z Ulysse 2003 rewelacja!!!
miejsca jak w stodole ,materiały wykończeniowe super, siedzenia bardzo łatwe w demontażu i są lekkie w porównaniu do nowego Ullyssa skrzypią - to jedyny feler
bez uwag, auto przyjemne w prowadzeniu

2008-08-09

Zawieszenie dobrze trzyma się drogi, dzięki temu, że jest twarde. Co dal niektórych może być minusem dlatego że czuć każdy garb na jedni. Co do foteli to na dłuższą jazdę są trochę niewygodne. Przy komplecie pasażerów z racji małej pojemności silnika trzeba trochę go wkręcać na...
Bagażnik bardzo pakowny, możliwość złożenia tylnych siedzeń. Jakość wykonania jak na tani samochód dobra. Karoseria pomimo 14 lat bardzo dobra. Teraz mi dopiero zaczęły wychodzić odpryski na drzwiach, dlatego że przeoczyłem fakt ze zatkał mi się kanał odpływowy wody z drzwi

2009-07-10

Bardzo fajne autko rodzinne, możliwość przewozu 8 osób z ławką w 3 rzędzie.
Jak to diesel, super cichy nie jest, ale ujdzie. Bardzo fajny 5 bieg.
Nie rdzewieje ! Ani trochę ! Za mało schowków z przodu.
Super się prowadzi, super widoczność - efekt wysokiego siedzenia.

2011-02-15

Polecam takie autko jest super dla dużej rodziny i działalności gospodarczej.
W tym modelu brakuje podłokietników.
Przy tej masie samochodu przeszkadza więcej niż pomaga ABS zwłaszcza latem

Åšrednie oceny FIAT ULYSSE

Osoby zainteresowane autem Fiat Ulysse braÅ‚y także pod uwagÄ™ zakup innego samochodu. Najczęściej byÅ‚ to samochód: Peugeot 807.

Fiat Ulysse

Fiat Ulysse

Peugeot 807

Peugeot 807

Najciekawsza opinia użytkownika o Fiacie Ulysse

Fiat Ulysse 1900 0KM 2001r. van

To jest mój drugi FIAT Ulysse; pierwszy rozbiłem w rosyjskiej tundrze (przy jakiejś awarii w przednim zawieszeniu, zniosło mnie na przydrożne skały, gdzie rozwaliłem silnik i cały przód, spadając i dachując ucierpiąła skorupa samochodu, a ja z drobnymiobrażeniami i 5 znajomych pociągiem wróciłem do kraju)

Widoczność do tyłu nieco ograniczona m.innymi wysokością podgłówków i w ogóle, ze względu na wysokość auta. Bardzo przydatnym jest wtedy czujnik wstęczny, którego w starszych modelach niestety nie ma.

Karoseria mimo 10 lat można powiedzieć bez skazy, mimo klepania i lakierowania prawych przesuwanych drzwi w które mi wjechała urocza krakowianka. Duży komfort dla pasażerów 2 i 3 rzędu siedzeń powodują przesuwane drzwi prawe i lewe, choć z lewych ograniczam jak mogę korzystanie ze względu na bezpieczeństwo.

Trzeba się przyzwyczaić do gabarytów auta

Przy tego typu usterkach (odpukać w ...)całkiem nieźle. Chyba pierwszy właściciel dbał o wóz, a z historii napraw z grubszych rzeczy zmieniał przednie zawieszenie, hamulce i pasek rozrządu.

Bez zarzutu, trzeba jednak pilnować czystości filtrów, szczególnie przy korzystaniu latem z dróg polnych, a i z tumanów kurzów wielkomiejskich.

Układ elektryczny w zasadzie bezproblemowy, gorzej z tzw. elektroniką, która czasami wariuje i nawet wizyty serwisowe czasami niewiele pomagają. Często pomocną jest zwykla cierpliwość lub krótki postój sprowadzają układ elektroniczny do porządku.

Fiat Ulysse: hatchback, mini-van, van

Fiat Ulysse: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Fiat Ulysse: 1.0, 1.6, 1.9, 2.0, 2.1

Fiat Ulysse: 2002, 2001, 2000, 1999, 1997, 1995, 1993