Honda Civic opinie, oceny użytkowników, Honda Civic spalanie 2006r. (strona 1)

Opinie o samochodach Honda Civic

2006r.

Średnia ocena: 8.89/10

Honda Civic spalanie (l/100km)

8.63/8.60
6.40/6.90
7.25/7.60

Oceny HONDY CIVIC

2018-02-28

Baaardzo elastyczne auto. Skrzynia dość sztywna.Silnik to najlepszy element auta. Waga auta pozwala na ponizej 9sek do steki. Vtec robi robote powyzej 4tys obrotow wtedy przyśpieszenia o jakich mowa sa dobre.
Bardzo twarda na kołach 17/225. Kolegama na 16 i też narzeka.Lepiej przejechać sie po wertepach przed kupnem. Wyciszenie krótko mówiąc SŁABE.
Cofanie utrudnione przez szybę. Bardzo dobrze trzyma sie drogi. W szybkich ciasnych zakrętach nadsterowna. Hamulce jak dobre tarcze i klocki o ok.

2008-02-09

Trafiony w 10. Nie ma konkurencji w swojej klasie.
To pocisk przyspieszjący do 100 w 8,6 s.Elastycznośc i kultura pracy silnika bez zarzutu
Niestety przy oponach wersji sport 225/45 17\'\' na naszych drogach trochę dobija. Patent tylnych siedzeń -rewelacja!
Nie ma osoby ktora nie obejrzy się za tym autem Obsluga bezproblemowa chociaż trzeba się przyzwyczaic.
Auto trzyma się drogi idealnie, uklad kierowniczy precyzyjny, hamulce bez zastrzeżeń, trochę slaba widocznośc przy parkowaniu do tylu ale przecież ą czujniki cofania!

2010-02-17

jestedm bardzo zadowolony
super jak na rodzinne auto
ekstra
kupiłem sobie auto, którepolecam każdej rodzinie. Nareszcie wiem co to przyjemność jazdy (w mieście czy na długiej lub krótkiej trasie). Polecam wszystkim

2008-02-06

super auto polecam goraco przesiadlem sie z merca i jestem zadowolony
super auto
super
super
super auto jedyna wada slaba widocznosc z tylu

2008-08-12

pierwsze moje auto które jest the best

Średnie oceny HONDA CIVIC

9.9/10
4.2/10

Osoby zainteresowane autem Honda Civic brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Nissan Juke.

Honda Civic

Honda Civic

Nissan Juke

Najciekawsza opinia użytkownika o Hondzie Civic

Honda Civic VIII 1800 vtec 140KM 2006r. hatchback

Auto dla kogoś kto jest świadom wyrzeczeń związanych z komfortem ale zależy mu na niezawodności. Ja przesiadłem sie z MB w203 i tesknie za komfortem. Ale to zalezy od wieku bo jeszcze jakis czas temu utwardzalem zawieszenia i bylem szcześliwy a teraz mnie drażni twarde zawieszenie. Moja rada - weź się przejedz ale porządnie prze kupnem ;)

Z przodu ok ale mama wrażenie ze słupki bardziej mi przeszkadzają niz w poprzednich autach. Widoczność do tyłu katastrofa. Lusterka boczne duza widac dobrze.

Przestrzen przod ok a tył z fotelikiem juz ciasno-trzeba posunąć fotel przedni. Obsługa kokpitu bardzo fajna i wygodna. Bagażnik duży fajny schowek pod podloga i podnoszone siedzisko tylne to bardzo fajna praktyczna sprawa.Materiały plastikowe słabe ale u mnei nic nie trzeszczy. Karoseria jak z puszki po piwie trzeba ja otoczyć specjalną troska co by się nią ruda nie zajęła.

Daje rade ale przydałby sie tylen na tył miedzy siedzeniami. Aha jest dość głośna.

Bez problemów ale tylko w japonczykach spotkałęm sie z tym ze slychac jak sie przekazniki zalączają np przy wlaczaniu tylnej szyby...

Honda Civic: coupe, hatchback, kombi, liftback, sedan (limuzyna)

Honda Civic: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Honda Civic: 1.3, 1.4, 1.5, 1.6, 1.7, 1.8, 2.0, 2.2

Honda Civic: 2015, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994, 1993, 1992, 1991, 1990, 1989, 1988, 1986, 1985, 1980