Hyundai Lantra opinie, oceny użytkowników, Hyundai Lantra spalanie (strona 1)

Opinie o samochodach Hyundai Lantra

Średnia ocena: 8.38/10

Hyundai Lantra spalanie (l/100km)

8.74/10.26
6.77/8.29
7.66/9.21

Oceny HYUNDAIA LANTRA

2009-03-18

dobry samochód.. mimo usterek.. długo wytrzymał.. jest tani a jednocześnie operuje dużym zapasem mocy... godny polecenia ;)
2 litrowy benzynowiec o mocy około 138 KM to prawdziwy potwór... jak na takie autko silnik który mógłby spokojnie uciągnąć nawet cięższego SUV-a to po prostu dużo frajdy.. (tylko zwracajcie uwagę na wskaźnik paliwa :) samochód nie jest wprawdzie demonem szybkości (V-max to około 205...
Zawieszenie bardzo dobrze reaguje na nierówności.. co prawda jest ono dość twarde, z drugiej jednak strony samochód nie zawiesi się na byle garbie... dobrze reaguje z obciążeniem... przednie fotele do wytrzymania jednak na dłuższe trasy (500 km i więcej) stają się wyjątkowo niewygodne....
z przodu.. dużo miejsca.. można się wyciągnąć.. z tyłu.. trochę gorzej.. kiedy z przodu siedzi ktoś niski i fotele są odsunięte.. jest wygodnie... jak nie.. to już trochę mniej... w środku jest dość mało miejsca... zwłaszcza z tyłu.. rekompensuje nam za to duży bagażnik który m...
Auto prowadzi się wprost wyśmienicie nie tylko dzięki wspomaganiu kierownicy.. auto jest dość szerokie a nisko zawieszone dzięki czemu nie ma tu problemu nadsterowności.. trochę do życzenia pozostawiają hamulce.. ABS po tylu latach eksploatowania już nie działa tak jak trzeba zwłaszcza ...

janusz2013-05-25

Jak podkreśliłem są to według mnie samochody produkowane seryjnie, najlepsze na świecie.
Pracuje miękko bez klekotanie\bardzo elastyczne\ i posiada dobre parametry w stosunku do mocy silników.
Tak j\w. oceniłem.
Auto ekonomiczne, bezusterkowe. Można śmiało stwierdzić, że samochody producentów europejskich w tej klasie znacznie odbiegają od "koreańczyka" w każdym aspekcie eksploatacji. Znane marki niemieckie i japońskie są znacznie gorsze w eksploatacji\ zawieszenie,silnik,awaryjność...

2008-06-13

Podoba mi sie ten samochód mam zamiar sobie troszkę pojeździć
W moim aucie silnik jest bardzo dynamiczny i elastyczny, dlatego, że każdy właściciel dbał o niego i nie katował go. Przy przyspieszeniu od 0 - 100km/h wciska nieźle w fotel później też zresztą. na 3.5tyś obrotów jedzie 130km/h
Samochód słabo wyciszony ale bardzo wygodny. Mam jeszcze oryginalne zawieszenie, a jak byłem na chamowni to facet powiedział, że całe zawieszenie jest w idealnym stanie i nie trzeba nic robić.
Bardzo ładne nadwozie, troche mały bagażnik
Bardzo dobre auto - przestronne, komfortowe, bardzo szybkie wstawiłem gaz sekwencyjny i nic nie stracił na mocy, idzie jak burza. Ma kilka wad - największa z nich to widoczność do tyłu i wysunięty tylni zderzak sprawiają, że sie ciężko parkuje. Moim zdaniem lepiej kupić lantre niż \\&qu...

2008-08-13

Duża bryka za małe pieniądze, tani w zakupie i eksploatacji, ładna sylwetka, sedan trochę niepraktyczny.
Silnik za słaby, szczególnie na trasie. Ciężko wchodzi 1 i wsteczny.
Za miękkie zawieszenie. Fotele wygodne, ale trochę za krótkie siedziska. Z tyłu bardzo wygodnie.
Miejsca dużo w całym aucie. Bagażnik ma utrudniony dostęp i wąski otwór po złożeniu siedzeń. Plastiki skrzypią, ale nic się nie urywa, tapiecerka OK. Lakier metalik kiepski, łatwo się rysuje i odpada ze zderzaków.
Zawieszenie i karoseria zbyt miękkie, zakręt na nierównej drodze - lekko podsterowny. Układ kierowniczy precyzyjny. Parkowanie - samochód większy niż się wydaje, kilka razy zarysowałem.

2008-02-29

Za "te" pieniądze to jest rewelacyjny samochód. Nie kradną!!!
Przy silnikach 1.5 czasami zawodzi komputer (działają tylko 2 cylindry, ale spokojnie da się dojechać o własnych siłach do warsztatu). Naprawa to koszt około 1200 pln. Poza tym lać olej i jechać. Żadnych dolewek w czasie 8 lat użytkowania.!!!
Tylne fotele bardzo mocno wyprofilowane. Dla dwóch osób wygodnie, ten trzeci w środku ma kiepsko. Poza tym krótkie siedzisko. Auto pewnie liczone na raczej niewysokich ludzi.:) Silnik trochę warkotliwy.
Kiepsko umieszczony wyłącznik tylnej wycieraczki. Po 8 latach nie ma rdzy. Wydech oryginalny i jeszcze długo pojeździ.!!!
Niskie zawieszenie. Taka klasyczna żaba z kołami na obrzeżach:) Rewelacja przy dużych prędkościach.

Średnie oceny HYUNDAI LANTRA

Osoby zainteresowane autem Hyundai Lantra brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Kia Shuma.

Hyundai Lantra

Hyundai Lantra

Kia Shuma

Kia Shuma

Najciekawsza opinia użytkownika o Hyundaiu Lantra

Hyundai Lantra Sedan/Limuzyna 1600 16v 115KM 2000r. sedan (limuzyna)

Podoba mi sie ten samochód mam zamiar sobie troszkę pojeździć

Bardzo słaba widoczność do tyłu można uwalić zderzak, najlepiej mieć czójniki.

Bardzo ładne nadwozie, troche mały bagażnik

Bardzo dobre auto - przestronne, komfortowe, bardzo szybkie wstawiłem gaz sekwencyjny i nic nie stracił na mocy, idzie jak burza. Ma kilka wad - największa z nich to widoczność do tyłu i wysunięty tylni zderzak sprawiają, że sie ciężko parkuje. Moim zdaniem lepiej kupić lantre niż \\"przekrzyczane\\", gorsze Audi lub Volkswagena.

Tani w naprawach, nieskomplikowana konstrukcja. Ale trzeba mieć specjalistyczne klucze.

Klima chodzi w porządku - w lato bezcenne

GIT - wszystko w porzątku

Hyundai Lantra: kombi, sedan (limuzyna)

Hyundai Lantra: benzyna, olej napędowy, benzyna+gaz

Hyundai Lantra: 1.5, 1.6, 1.8, 1.9, 2.0

Hyundai Lantra: 2004, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994, 1992, 1991, 1990