Hyundai Terracan opinie, oceny użytkowników, Hyundai Terracan spalanie (strona 1)

Opinie o samochodach Hyundai Terracan

Åšrednia ocena: 7.88/10

Hyundai Terracan spalanie (l/100km)

Oceny HYUNDAIA TERRACAN

Tomasz2012-04-01

Świetny samochód dla rodziny która lubi wypady w teren lub dla ludzi którzy wędrują z przyczepami . Nawet spora przyczepa dla koni nie stanowi większego problemu. Jego wadą według mnie jest tylko to że to SUV a nie 100% terenówka więc nie można na maxa poszaleć ;)
2,9 CRDi to jednostka która daje radę aczkolwiek nie jest zbyt elastyczna i poniżej 2tys RPM potrafi powibrować przez chwilę zanim się wkręci na obroty . Uroki turbiny ? Aczkolwiek jak już turbo ruszy to ten spory i ciężki SUV zachowuje się jak średniej klasy osobówka
Zawieszenie jest zgrane jak w typowej terenówce więc można zapomnieć o jeździe sportowej na zakrętach ( wychyły boczne )ale przy normalnej jeździe komfort jest nadspodziewanie wysoki .Fotele może nie z Mercedesa ale wygodne i w miarę ergonomiczne , dla pasażerów multum miejsca jeśli jed...
O miejscu wspominałem powyżej - multum.Co do wygody obsługi - znośna choć trzeba się przyzwyczaić do umieszczenia niektórych przełączników.Bagażnik duży szczególnie po złożeniu tylnych siedzeń . Auto ma oryginalnie umiejscowione zaczepy do zabudowania dodatkowych siedzeń z tyłu dl...
Auto prowadzi się stosunkowo pewnie aczkolwiek z racji przebiegu pojawiły się niewielkie problemy z pompą wspomagania układu kierowniczego (przy niskich obrotach silnika na parkingu potrafi nie dawać nominalnego ciśnienia na układzie)

mam zastrzeżenia,nie ma wskaźnika że pÅ‚yn siÄ™ koÅ„czy w spryskiwaczu i termometru (ale to chyba tylko volvo i mercedes tak ma) a ogólnie super wyposażenie,podgrzewane siedzenie,bardzo wygodne fotele,skóra,radio,bardzo sprawne wycieraczki,dobre wspomaganie,wygodny samochód no i posiada napÄ...
Duża pojemność silnika sprawia,że nie trzeba "dusić" na gaz a on i tak wyrywa do przodu!Ważne przy wyprzedzaniu
mój ostatni samochód to volvo s60 był super,moje obawy co do hyundaia nie sprawdziły się,nie żałuję,że jeżdżę "koreańczykiem!!!
spoko mieszczę 3 foteliki dziecięce!i nie muszę się schylać.Klapa bagażnika,tu nieco trzeba by [poprawić,np zamykanie a wnętrze bagażnika urządzić bardziej funkcjonalnie)
Świetne auto,dobrze trzyma się drogi(to terenowy samochód więc takim się nie szaleje),polecam prawdziwym znawcom ,świetny holownik do lawety IDEALNY!!!Inaczej sie prowadzi niż osobowy,ale ładnie wchodzi w zakręty.

2010-07-15

wadą jest napewno duże zużycie paliwa lecz nie można porównywać tej generacji aut z rocznikami 2010 gdzie np. z silnika dwa litry wyciska się 180KM ogólnie oceniam ten samochód jako srednio bardzo dobry jak na moje potrzeby spełnia moje oczekiwania posiada napęd na cztery koła oraz reduk...
Jak na takie ciężkie auto to radzi sobie dobrze w\\\\\\\'g mojej opini źle dobrane p[rzełożenia skrzyni biegów za krótkie no i przydało by się trochę więcej mocy tak około 200 KM i szusty bieg
Zawieszenie pozostawia wiele do życzenia ale to są uroki terenowego auta coś za coś
Jedyne co przydało by się w wersji z siedzeniami ze skóry to pogrzewane fotele oraz wentylacja na lato
samochód raczej do jazdy w terenie i nie za agresywnym bo na drodze brak komfortu jazdy tak jak to jest w plaskatych samochodach

Adam2010-02-21

auto porównywalne z markami :kultowymi" a za połowę ceny !
auto "pływa" na koleinach - trzeba się do tego przyzwyczaić - tak jak w innych wysoko zawieszonych 4x4

Darek2008-06-04

może byc
jest dobrze
mogło by byc lepiej
ogólnie ok

Åšrednie oceny HYUNDAI TERRACAN

Osoby zainteresowane autem Hyundai Terracan braÅ‚y także pod uwagÄ™ zakup innego samochodu. Najczęściej byÅ‚ to samochód: Kia Sorento.

Hyundai Terracan

Hyundai Terracan

Kia Sorento

Kia Sorento

Najciekawsza opinia użytkownika o Hyundaiu Terracan

Hyundai Terracan 3000 CRDI 163KM 2005r. terenowy

mam zastrzeżenia,nie ma wskaźnika że płyn się kończy w spryskiwaczu i termometru (ale to chyba tylko volvo i mercedes tak ma) a ogólnie super wyposażenie,podgrzewane siedzenie,bardzo wygodne fotele,skóra,radio,bardzo sprawne wycieraczki,dobre wspomaganie,wygodny samochód no i posiada napęd 4X4 w razie potrzeby,polecam bo naprawdę warto

lusterka? jestem krótkowidzem,są doskonałe powiekszają sterowane el. dobrze się składają,!!!!

zwykła eksploatacja,nic się nie zepsuło tylko akumulator trzeba było wymienić po 5 latach.

dmuchawa ,klima bardzo łatwa w obsłudze!! szybko sie nagrzewa zimą i doskonale schładza latem!

czasem cos zamaka,kłopot z migaczami ale po wymianie bezpieczmików ok( podobnie jak we fordzie tez tak było)

Hyundai Terracan: terenowy

Hyundai Terracan: olej napędowy, turbo diesel

Hyundai Terracan: 2.9, 3.0

Hyundai Terracan: 2005, 2004, 2003, 2002