Jeep Grand Cherokee opinie, oceny użytkowników, Jeep Grand Cherokee spalanie (strona 1)

Opinie o samochodach Jeep Grand Cherokee

Średnia ocena: 8.86/10

Jeep Grand Cherokee spalanie (l/100km)

18.28/21.08
12.92/16.01
15.61/19.18

Oceny JEEPA GRAND CHEROKEE

Maciek2010-08-28

+ duże możliwości tuningu i wszelkich przeróbek. MOC, PRZYSPIESZENIE, prowadzenie, hamowanie, wygląd zewnętrzny, wygoda, brak zbędnej psującej się elektroniki (jak w BMW czy MB) - po roku nie dostrzegam
Bo wymianie wydechów na Borla, dolotu CAI K&N i przeprogramowaniu komputera schodzi do 4s/100km. Skrzynia przełącza bardzo szybko (szybciej niż BMW). Moc jest niemalże nieograniczona, a przy tym pojazd jest bardzo prosty w prowadzeniu i słucha się kierowcy.
Mimo, że auto posiada sportowe zawieszenie jest bardzo wygodne na naszych polskich drogach. Wytłumia dziury, nie łapie kolein. Pasażerowie mają do dyspozycji centrum multimedialne.
Budowa pojazdu - niesamowita. Wygląd - niesamowity. Obsługa - bardzo prosta Co do jazdy z pasażerami - drugi rząd jest bardzo dobrze wyposażony lecz jest bardzo mało miejsca na nogi. Demontaż foteli - bardzo prosty.
Samochód prowadzi się idealnie. Zero poślizgów, braku kontroli. Zakręty bierze dużo lepiej niż BMW M. Hamulce BREMBO wyśmienite.

2011-02-23

Brak wad. Chociaż jedyną wadą jest to że naprawdę ciężko jest znaleźć auto w dobrym stanie technicznym.
Biegi przerzuca już przy ok 1300obr, silnik ciągnie od samego dołu, rewelacja. Czego nie mogę powiedzieć o skrzyni: działa z dużym opóźnieniem, Na tempomacie i w górzystym terenie potrafi nieźle szarpnąć.
Jasna skóra, klima, podgrzewane fotele do których się wpada a nie wsiada. Komfort nieporównywalny z innym samochodem tej klasy.
W bagażniku zamiast koła zapasowego mam butlę z gazem 88l. Koło dojazdowe jest w bagażniku co zabiera mnóstwo miejsca, ale mimo to nie ma większego kłopotu zapakować rodzinkę na wyjazd wakacyjny (4os.)
Wersja z reduktorem Select Track 2WD/4WD. Prowadzenie rewelacyjne, oryginalne zawieszenie jest b.dobrze zestrojone. Porównując do starszego modelu, dużo mniejsze przechyły na zakrętach.

Jacek2008-05-22

Super auto za niedużą kasę, max. wyposażone, super bezpieczne, wygodne. Wady i zalety? Tak, nie ma ideałów. Jednak nawet w tym roczniku jest ponad innymi duuuuuuuuuuuuuuuużo młodszymi autami różnych marek.
Mocny V8 ( 220 KM), nie to co 4,0 litra (180 KM), jest różnica i to wielka, mogę to stwierdzić gdyż miałem jednego i drugiego. Dynamiczny, daje wrażenia z jazdy i satysfakcję przy starcie ze skrzyżowania konkurując z młodzieżą w pseudo sportowych autach. Bezpieczny, lepiej współpracuj...
Wygodai jeszcze raz wygoda.
Zprzodu miejsca na maxa, z tyłu trochę mniej , ale nie ma dużych problemów u faceta 180 cm wzrostu. Bagażnik ok. , nawet z butlą. Materiały spoko z wyjątkiem plastików przy desce rozdzielczej ( casem trzeszczą ).
Układ jezdny miękki, wygodny,( przechyły ), ale taki być musi w autach terenowych.

2019-01-11

Wspaniałe auto, wygodne przestronne, świetne w lekkim/średnio ciężkim terenie nawet bez modyfikacji (pomyliłem drogę i wbiłem się w miejsce gdzie osobówką nawet 4x4 rady bym nie dał).
Bardzo dynamiczny silnik, świetne przełożenia automatu
Ja nie zwróciłem uwagi ale znajomi byli zdziwieni że jest tak cicho w aucie o takim silniku. Bardzo komfortowa jazda
Jedyna wada to wszędobylski plastik ale przynajmniej trwały i się nie wyciera kolor, auto bardziej przestronne niż europejskie
Hamulce - masa auta daje o sobie znać zwłaszcza na śliskiej nawierzchni, co do parkowania - szerszy od aut europejskich wypełnia miejsce parkingowe po brzegi ale widoczność dobra

Andrzej2008-08-08

Idealny / Jezdziłem już prawie wszystkim - od Syreny do Mercedesa 600s/ Nie zamienię juz na inny chyba że ten sam model tylko nowszy.
Silnik ma bardzo dobre wejście na obroty.Przyspieszenie prawidłowe - jednak nie radzę startowac zbyt szybko - znacznie wzrasta zużycie paliwa.
Troszkę twardy- lecz jest to jedyny samochód terenowy / prawdziwy / na naszych drogach.
Wygodne sprawne auto.
Prowadzi się idealnie.Proszę jednak uważac przy wchodzeniu w ostre zakręty - tył zażuca.Jako kierowca z 30 letnim stażem mogę doradzic, przed wejściem w zakręt, popuścic gazu - dodac w połowie zakrętu - wtedy prowadzi się idealnie - po prostu rozłączą się mechanizmy różnicowe w m...

Średnie oceny JEEP GRAND CHEROKEE

Osoby zainteresowane autem Jeep Grand Cherokee brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: BMW X5.

Jeep Grand Cherokee

Jeep Grand Cherokee

BMW X5

BMW X5

Najciekawsza opinia użytkownika o Jeepie Grand Cherokee

użytkownik: Maciek

Jeep Grand Cherokee SRT8 6100 550KM 2008r. terenowy

Widoczność bardzo dobra. Z wysokiego fotela widać wszystko.

Ceny eksploatacji niższe niż BMW/MERC. Porównywalne z Fordem i Renault. Po roku używania brak napraw, jedynie eksploatacja. Części eksploatacyjne do kupienia w Polsce w każdym salonie Dodga. A jeśli ktoś ma znajomych w USA ma możliwość zakupu części za 1/3 ceny polskiej.

Ogrzewanie, klimatyzacja automatyczna, odparowywanie szyb - idealne.

Elektronika jak narazie bez żadnych problemów.

Jeep Grand Cherokee: hatchback, kombi, terenowy

Jeep Grand Cherokee: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Jeep Grand Cherokee: 2.5, 2.7, 3.0, 3.1, 3.7, 4.0, 4.7, 5.2, 5.7, 5.9, 6.1

Jeep Grand Cherokee: 2013, 2008, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1993