Kia Ceed opinie, oceny użytkowników, Kia Ceed spalanie 2010r. (strona 1)

Opinie o samochodach Kia Ceed

2010r.

Średnia ocena: 8.75/10

Kia Ceed spalanie (l/100km)

Oceny KII CEED

2010-05-09

zastrzegam, że nie jestem piratem drogowym i staram się jeździć zazwyczaj przepisowo - przy takim sposobie jazdy uważam, że silnik 1,6 benzyna 126 KM jest idealny, a jego "rezerwowa" moc daje poczucie bezpieczeństwa
jeździłem corsą (miałem od nowego, sprzedałem po ponad 4 latach) i różnica w komforcie jazdy (resorowanie, wyciszenie) jest kosmiczna
z parkowaniem oczywiscie byłby problem z uwagi na gabaryt ale czujnik cofania to fantastyczna sprawa - bardzo ułatwia sprawę

Krzysztof Borkowski2011-02-12

Super precyzyjne, piękne i wygodne autko. Będę się musiał przyzwyczaić do braku płyt CD (nie ma gdzie trzymać) oraz słabej widoczności do tyłu i z bliska z przody.
Posiadam rocznik modelwy 2011, wyprodukowany w 2010r. Silnik pracuje bardzo przyjemnie. Poprzednio jeździłem 90 konnym passatem B5. W kii różnica jest taka, że przy 50 km/h komputer sugeruje zredukowanie do trójki. Nie twierdzę że to wada, bo spokojnie jedzie na czwórce, ale siła przyzwycz...
mam to autko od niedawna (luty 2011)o pracy zawiezenia nie napiszę, bo nie testowałem. Fotele bardzo wygodne. Rsorowanie i hałas zaznaczyłem cokolwiek, bo system oceny wymaga wypełnienia ale nie oceniam
Wygoda z przodu i ztyłu bez zarzutu.bagażnik świetny. Materiały przyjemne. Tutaj mój największy zarzut: aranżacja!! Schowki do bani!! pod sufitem schowek na okulary, do którego nie mieszczą się żadne! Kilka małych schowków do których wejdzie długopis lub paczka chusteczek higienicz...
Układ jezdy precyzyjny. O parkowaniu opowiem w dalszej części

Andrzej2010-07-14

byłoby super gdyby przełożenia skrzyni dawały większą ciszę powyżej 120km/h , kub wkładano wyłącznie 6biegowe skrzynie
same pozytywy z wyjątkiem przełożeń w skrzyni biegów ,przy 50 km/h pokazuje zmianę na 5 bieg , a powyżej 120 bardzo sportowe dźwięki (przydałby się 6 bieg)
Prowadzi się bez zastrzeżeń , idealnie dopasowane zawieszenie , wejście w zakręt przy większych prędkościach komfortowe , troche zbyt mocno przenosi uderzenia opon o nierówności do wewnątrz
bez zastrzeżeń, pozytywna jakość materiałów (bardzo miekkie , brak trzeszczeń)

2010-07-15

Ładne auto z brzydkim spalaniem. Jak na razie, niezawodne i za takie jest uważane we Francji i nie tylko.
Przy prędkościach rzędu powyżej 140 hałas w aucie jest bardzo nieprzyjemny, a z takim prędkościami się poruszam.
Ładne nadwozie.

Średnie oceny KIA CEED

Osoby zainteresowane autem Kia Ceed brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Hyundai i40.

Kia Ceed

Kia Ceed

Hyundai i40

Najciekawsza opinia użytkownika o Kii Ceed

Kia Ceed comfort plus 1600 126KM 2010r. kombi

za taką cenę uważam, że nie ma żadnej innej alternatywy - samochód wart jest tych pieniędzy, mam w nim wszystko co chciałem, a gdy porównywałem ile musiałbym wydac na jakiekolwiek inne kombi tak wyposażone (przykładowo Megane, Peugeot 308 czy Astra, że nie wspomnę w Golfie) to cena byłaby wyższa o co najmniej 16000 złotych. Do tego dochodzi jeszcze 7 letnia gwarancja . Kupowałem i bęe kupował nowe samochody bo nie mam czasu jeździć po warsztatach, a odnośnie argumentu zwolenników srowadzanych z zagranicy aut że po wyjexdzie z salony słychac hyk spadajacej ceny odpowiadam - ja nie sprzedaje auta po roku ani nawet po dwóch, i uważam że jeśli ktoś sprzedaje auto po takim okresie to auto jest wypadkowe albo nabił nim tyle kilometrów że trzeba przekręcić licznik żeby go sprzedac reasumując - jestem zachwycony moją nową kijanką :)

co do widocznosci do tyłu - jest to wersja kombi więc chyba siłą rzeczy trudno mieć tu jakieś zastrzeżenia

co do przstrzeni - zarówno dla kierowcy i pasażera trudno chyba znaleźć wśród kompaktów równie wiel miejsca, podobnie jest z bagażnikiem, który ma bardzo wiele ciekawych rozwiazań (liczne schowki na drobniejsze przedmioty, siatka przytrzymujaca bagaź); poza tym jakim inna marka oferuje w standardzie wejscie USB? z tego co wiem chyba jeszcze hyundai, ale bagażnik i30 CW nijak nie przystaje gabarytami do KIA SW

samochód ma 7 lat gwarancji 0 nikt tyle nie daje

nie mam jakichkolwiek zastrzeżeń - wszystko gra!!!

Kia Ceed: coupe, hatchback, kombi, liftback

Kia Ceed: benzyna, olej napędowy, turbo diesel

Kia Ceed: 1.4, 1.6, 1.7, 2.0

Kia Ceed: 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006