Kia Sephia opinie, oceny użytkowników, Kia Sephia spalanie 1994r. (strona 1)

Opinie o samochodach Kia Sephia

1994r.

Średnia ocena: 9.00/10

Kia Sephia spalanie (l/100km)

8.40/11.00
6.65/7.97
7.40/9.50

Oceny KII SEPHIA

2011-02-12

jeśli nie używasz samochodu do lansu jest to odpowiednie auto dla Ciebie. koszt zakupu: max 2.000 zł; gaz: 2.500 zł; +opłaty (ale to płaci każdy). serwisuj odpowiednio a będziesz jeździł nim dłużej niż nie jedną beemką.
w związku z ogromnym spalaniem auto naprawdę ma potężnego kopa. owszem, nie ma co równać do nowych pojazdów, ale myślę, że w swojej klasie nie ma sobie równych.
nie spotkałem się z większymi problemami transportowymi. przewoziłem autem różne towary. mimo małych rozmiarów auto jest bardzo pojemne, do tego dzielone siedzenia... wielki plus
jest to tylko koreańczyk i nie należy wymagać zbyt wiele, lecz w porównaniu z innymi markami nie wygląda, aż tak strasznie. śmiało może konkurować z fordem, czy oplem. minus za błotniki i progi (porażka) reszta jest ok.
auto delikatnie podsterowne, warto pamiętać o tym podczas dojeżdżania do zakrętu

Sławomir2013-05-03

W tej cenie-ideał.
Silnik bardzo sprawny,przy idealnym ustawieniu mieszanki,może konkurować z mocniejszymi autami.
Bardzo wygodny
Jeżeli nie wykona się zabezpieczenia antykorozyjnego,gdy blachy są zdrowe,niestety totalne kłopoty z progami i nadkolami.
Ogólnie samochód w swojej klasie oceniam bardzo dobrze.Przez 2 lata codziennej eksploatacji,poza wymianą oleju w silniku,nie poniosłem żadnych kosztów związanych z jakimikolwiek,nawet najdrobniejszymi naprawami.Jedynym mankamentem w moim przypadku jest stan progów i nadkoli(brak zabezpieczen...

Tomasz2011-01-08

Rewelacyjny samochód. Przebieg 285 tys. km i hula jak młodzieniaszek. Pewny i w sumie wygodny rodzinny samochód. Nigdy nie miałem z nim żadnych problemów. Kupiłem jak miał 200 tys przebiego i zrobiłem na nim ponad 85 tys. Wszystko jak należy.
Bardzo dobrze się prowadzi. W zakrętach -rewelacja. Bardzo mało czuły na boczne wiatry. Ogólnie bardzo dobrze

Średnie oceny KIA SEPHIA

Osoby zainteresowane autem Kia Sephia brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Hyundai Elantra.

Kia Sephia

Kia Sephia

Hyundai Elantra

Hyundai Elantra

Najciekawsza opinia użytkownika o Kii Sephia

Kia Sephia 1600 0KM 1994r. sedan (limuzyna)

niższa ocena za lusterka, bo widziałem już większe. nadrabia jednak elektryką. zawsze mogę je podkręcić jeśli coś mi "ucieknie z kadru"

nie dbam specjalnie o auto. jeśli się planuje przeglądy o obsługę odpowiednio wcześniej, nie zawiedzie Cię na pewno. kosztami nie dorówna fiatowi 126p, ale w brew opiniom serwis jest bardzo tani. cały wydech (bez katalizatora) ok 160 zł. dużo części podchodzi z mazdy 323.

większość aut z tego modelu posiada klimatyzację, niestety mój egzemplarz nie dorobił się takowej :(

brak większych awarii.

Kia Sephia: hatchback, sedan (limuzyna)

Kia Sephia: benzyna, benzyna+gaz

Kia Sephia: 1.4, 1.5, 1.6