Mercedes 190 (W201) opinie, oceny użytkowników, Mercedes 190 (W201) spalanie 1987r. (strona 1)

Opinie o samochodach Mercedes 190 (W201)

1987r.

Åšrednia ocena: 8.83/10

Mercedes 190 (W201) spalanie (l/100km)

5.30/11.25
9.50/9.00
10.95/10.40

Oceny MERCEDESA 190 (W201)

2010-02-25

średnio na jeża, stary samochód ale jary
W moim modelu silnik to zÅ‚om. WÅ‚aÅ›ciciel warsztatu FrancMerc który naprawia od wielu wielu lat mercedesy powiedziaÅ‚, że silnik jest w agonalnym stanie. StÄ…d moja ocena. Licznik km siÄ™ zacinaÅ‚, aż wreszcie przestaÅ‚ dziaÅ‚ać, wydaje mi sięże poprzedni wlaÅ›ciciel przekrÄ™ciÅ‚ go. SamochÃ...
Nie znam sięna resorowaniu, mogłem bzdury podać. Fotele są bardzo stabilne i zauważyłem że nie męczę się tak w czasie jazdy.
długa krowa z tego mercedesa i tyle

Krzyś2009-05-08

świetny samochód mój ma swoje lata ale itak doskonale się spisuje troche mało mocy cięszko wyprzedzać, rdza i małe luzy gdzieniegdzie wszystko do zrobienia za niedurze pieniądze tym bardziej jak ktoś samemu lubi grzebać polecam
Problemy z centralnym zamkiem ogłupiał sam się zamykał i otwierał pozatym ok
Dobrze się jeżdzi cichy jak na swoje lata
Troche rdzy ale chyba był walony pozatym odchodzi tapicerka na drzwiach przy krawędzi z szybą często spotykana wada cieknąca przednia szyba
Bardzo dobry skręt przydatne w parkowaniu

2008-06-15

jak dbasz tak masz
nie jest źle ,to nie porsche, mam 4 biegi, ale 0 problemów ze skrzynią ,problem to napinacz paska wielorowkowego, bo piszczy
z wiekiem trochę słychać tapicerkę ,ale amorki 0 wymiany przez 4 lata i dalej przechodzą przegląd
na te lata stan karoserii super, zero spawania , zero dziór,tapicerka zaczęła się odklejać(parkowanie na powietrzu)
umiejętności kierowcy,

Warte zainteresowania
Wspaniałe na dłuższe trasy silniki nie do zdarcia przebieg 400tys to dopiero początki,choć jest to auto nie dla rajdowców
Auto bardzo miłe w prowadzeniu

Piotr2008-04-11

posiadałem już wszystkie marki z Europy i prawie wszystkie z Japonii, teraz kupiłem drugie auto i oczywiście jest to mercedes młodszy brat 190 czyli C klasa, jak będę kupował następne będzie to tylko mercedes
no cóż poprostu mercedes

Åšrednie oceny MERCEDES 190 (W201)

3.8/10
4.7/10

Osoby zainteresowane autem Mercedes 190 (W201) braÅ‚y także pod uwagÄ™ zakup innego samochodu. Najczęściej byÅ‚ to samochód: Lada 2107.

Mercedes 190 (W201)

Mercedes 190 (W201)

Lada 2107

Lada 2107

Najciekawsza opinia użytkownika o Mercedesie 190 (W201)

Mercedes 190 (W201) 2000 0KM 1987r. sedan (limuzyna)

średnio na jeża, stary samochód ale jary

W moim modelu silnik to złom. Właściciel warsztatu FrancMerc który naprawia od wielu wielu lat mercedesy powiedział, że silnik jest w agonalnym stanie. Stąd moja ocena. Licznik km się zacinał, aż wreszcie przestał działać, wydaje mi sięże poprzedni wlaściciel przekręcił go. Samochód nie pali 10 litrów jak zapewniał znajomy a czasami nawet 16 litrów. Nie kupię już nigdy auta od Polaka. Co do przyśpieszenia to też nie ocenie bo nie jeżdżę szybko. Mogęjedynie zapewnić że automatyczna skrzynia biegów to wspaniała rzecz. Nawet jeżeli ten litr czy półtora więcej bierze. Mi osobiście bezpieczniej się jeździ. Ciągle czuję silnik w czasie jazdy a na czerwonych światłach odpada denerwujący proces wajchowania.

widocznośćjest dobra ale samochód długi. Lusterka kradną, dlatego mam na stałe wstawione lustra od szklarza. Rozwiązanie z lusterkami oceniam gorzej niż bardzo źle. Chyba nie będę brał ze sobą lusterek na noc i wkładał je pod poduszkę.

długa krowa z tego mercedesa i tyle

tyle lat jeżdżę i nie mogę się przyzwyczaić jakoś do swobodnego prowadzenia tego samochodu. Jeździ się bardzo wygodnie, ale (może to tylko moje wrażenie) niestabilnie. Samochód ma tylny napęd i na szybszym skręcie na skrzyżowaniu paręrazy mnie rzucił. Żaś na śniegu tył ślizga się i ucieka w bok. Trzeba wychodzić z łopatą i wybrać śnieg spod kół przednich, a najlepiej to zrobić pacanowi łagodne koleiny żeby sobie po nich wyjechał na trasę. gdy porównuję go z innymi samochodami to samochód ten nie ma siły żeby bez mojej pomocy poradzić sobie na zaśnieżonej nawierzchni.

jest to bardzo stary samochód, zaledwie 14 lat młodszy ode mnie i to że w zasadzie nic się nie psuje to jak w innych samochodach powoduje że ciągle nim jeżdżę. Chciałem go skasować już jak mi się coś z elektroniką popsuło (układ elektroniczny w małej kostce od pompy paliwowej przełamał się na pół) a nowej nie mogłem dostać. W rozmowie z firmązłomującą dowiedziałem, że również pod Lidlem tydzień temu popsuł się Mercedes a właściciel jeździł nim aż do momentu gdy nastąpiła większa, nieopłacalna do naprawy awaria.

potwornie długo się nagrzewa ale potem bardzo dobrze daje. o wiele lepiej niż w innych, którymi jeździłem.

w zasadzie nie ma elektryki tu. Jest takie awaryjne urządzenie na przepustnicy powietrza, któe się psuje i ciężko to dostać sprawne. Podam przykład. Samochód próbowałem (nieskutecznie) przerobić na gaz. Ciągle wywalało gumową rurkę pod przepustnicą, albo blokowała sięłapka w tej przepustnicy. Aż wreszcie się ułamała. Po zespawaniu nie chodziło poprawnie. Mechanikowi który naprawiał samochód znowu się ułamała. Nowe urządzenie (to nad przepustnicą) kosztowało 400 złotych, zaś cały silnik z tym urządzeniem kosztował 550 złotych. ParanoYa!!

Mercedes 190 (W201): hatchback, sedan (limuzyna)

Mercedes 190 (W201): benzyna, olej napędowy, benzyna+gaz

Mercedes 190 (W201): 1.8, 1.9, 2.0, 2.3, 2.4, 2.5, 2.6, 3.2

Mercedes 190 (W201): 1995, 1994, 1993, 1992, 1991, 1990, 1989, 1988, 1987, 1986, 1985, 1984, 1983