Mercedes 190 (W201) opinie, oceny użytkowników, Mercedes 190 (W201) spalanie (strona 2)

Opinie o samochodach Mercedes 190 (W201)

Średnia ocena: 8.95/10

Mercedes 190 (W201) spalanie (l/100km)

11.19/12.99
8.66/9.66
10.33/11.15

Oceny MERCEDESA 190 (W201)

co tu pisać TO AUTKO KTO MA TO NA PEWNO WIE CO MA I BEZ KOMENTARZA OPINIE OCENIAJĄ RÓŻNI UŻYTKOWNICY A SĄ DOBRE POD WARUNKIEM ŻE NIE PRZESZKADZA KOMUŚ MAŁA ILOŚĆ SCHOWKÓW CZY JAKIEŚ INNE DROBNE PIERDOŁKI
to ni jest F1 ale honor mercedesa w pełni jeśli chcesz mieć autko klasyka i to bezawaryjnego to tylko takie
nie jest nowy mercedes jaguar czy volvo ale sądzę że jest to super autko mam volvo to wiem co piszę z tyłu troszku miejsca mało jezdzę nim wożąc gości weselnych i jako samochód ślubny i jeszcze nikt nie narzekał
oceniam swój eksponat nie wiem jak inni osobiście posiadam wymienione wnętrze jasna skóra prawie nowa przedtem było gorzej karoseria igła po naprawdę niewielkich poprawkach całość kosztowała mnie ok 10 tyś ale wiem co mam warto
autko jak na swój wiek jest ciągle bardzo dobre przeglądy przechodzi bez najmniejszych problemów nigdy żadnego problemu tylko siadać lać i jeżdzić nawet przy-30siś nie zająknął tylko jeszcze kilka innych aut na kable palił wiem co piszę nie jest to mój pierwszy samochód a wszyst...

2012-03-17

Wspaniały samochód lecz ostatni model trochę mnie zniechęcił.Nie wiem czy nie wrócę do niego.Teraz testuję Francuza.
Automat i to wszystko.Ponadto będąc rozważnym kierowcą nigdy nie pozwalałem sobie na "palenie gumy" albo starty ze świateł z piskiem opon.Czułem jednak że gdybym tylko chciał to auto napewno by to potrafiło.
Nic do zarzucenia.Jedynie wiek i komplet osób "na pokładzie" przypominało że lata robią swoje.Jak dla mnie z tyłu mogło by być więcej miejsca jadąc w komplecie.To jednak nie ten model.Tam u mnie jeździł ...pies.
Najniższa ocena dotyczy karoserii.Tylko dlatego że auto kupiłem od flejtucha który nic nie dbał o auto.Pół roku na myjni wypłukiwałem górskie błoto z każdego zakamarka.Auto było już niestety nadgnite.
Wszyscy znający Mercedesa wiedzą że w tej kwestii nic nie da się zarzucić.Auto choć leciwe zachowało wszystkie walory które w czasie eksploatacji tylko się potwierdziły.Klasa pozostanie klasą.

2011-02-13

Ogulnie autko bardzo dobre i z czystym sumieniem moge go polecić, duże, przestronne, spory bagażnik, a przytym ekonomiczne i mało awaryjne. Jedyna wada dla mnie to że są to samochody niestety wiekowe bo kupując nawet jeden z ostatnich roczników auto ma prawie 20 lat, a szkoda bo właśnie po...
Silnik bardzo elastyczny, skrzynia (ja mam 4-ro biegową), bardzo dobrze zgrana z silnikiem i wogule nie brakuje piątego biegu. Z przyśpieszeniem gorzej ale to nie jest auto do szaleństw.
Zawieszenie idealne na polskie drogi, bardzo wytrzymałe.
Miejsca jest sporo jak z przodu tak i z tyłu, bagażnik wielki, troche zbyt mało schowków.
Jeździ się jak Mercedesem, nic dodać nic ująć, pełen komfort, godny polecenia promień skrętu przy tak stosunkowo dużym aucie można zawrucić prawie wszędzie, przydatne też przy parkowaniu i w ciasnych miejscach.

Ekonmiczny samochodzik za niedużą kasę ( chociaż ostatnio tendencja wzrostu cen) Jeżeli będę wymieniać to na 190 w lepszym stanie ( mój kremik <taxi> po 3 dzwonach :P )
Bez turbo, zbyt mała moc, żeby mówić o przyspieszeniu jako plusie.
samochód pływa w porównaniu z innymi. Porównuję do innych nowych, bo z wieku mojego Mietka wszystko wymięka w przedbiegach.
Brak łamanej kanapy rekompenusje możliwość jej szybkiego ( około 1 min) demontażu.
Wrażliwy na ciśnienie w oponach, jeśli jest zgodne , idzie jak po szynach :)

2009-01-04

Wywnioskujcie sami co mysle o tym samochodzie z powyzszych opinii na jego temat>
Tu wystepuje problem przy wyprzedzaniu, silnik trzeba troche bujnąć zeby dal sobie rade:(
Sugerowałem sie ocena z lat młodzieńczych mojego meśka, teraz wiadomo ze przy obecnym przebiegu (pół miliona) wyniki bedą gorsze ale nie duzo:)
co tu moge napisac, wnetrze nie zachwyca przestronnoscia ale ten samochód ma tak być, nie na darmo zyskał sobie przydomek "BABY BENZ"
Jadąc mietkiem (190D) czuje sie jak bym płynol po asfalcie, a nie jechal i nie jest to wyssane z palca. Gdy wsiądę do BMW (m-3) mojego brata, to choc jest młotsza różnica jest duza.

Średnie oceny MERCEDES 190 (W201)

5.1/10
4.6/10

Osoby zainteresowane autem Mercedes 190 (W201) brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Lada 2107.

Mercedes 190 (W201)

Mercedes 190 (W201)

Lada 2107

Lada 2107

Mercedes 190 (W201): hatchback, sedan (limuzyna)

Mercedes 190 (W201): benzyna, olej napędowy, benzyna+gaz

Mercedes 190 (W201): 1.8, 1.9, 2.0, 2.3, 2.4, 2.5, 2.6, 3.2

Mercedes 190 (W201): 1995, 1994, 1993, 1992, 1991, 1990, 1989, 1988, 1987, 1986, 1985, 1984, 1983