Mercedes klasa C opinie, oceny użytkowników, Mercedes klasa C spalanie 1996r. (strona 1)

Opinie o samochodach Mercedes klasa C

1996r.

Średnia ocena: 8.93/10

Mercedes klasa C spalanie (l/100km)

10.24/11.09
7.60/8.23
8.50/9.49

Oceny MERCEDESA KLASA C

2009-11-28

Samochód prowadzi sie bardzo dobrze,pewnie,skręt ma prawie w miejscu,wspomaganie dziala bez zarzutow bardzo lekko,przy parkowaniu jedynym problemem moze byc wielkosc auta,ale mozliwosc regulacji wysokosci fotela idealnie pomaga.

2008-02-10

MERCEDES BENZ!!!
ścigałem się z toyotą 2.0.-na autostradzie zostawała za każdym razem w tyle. w mieście też n ie miała szans -zalety automatu
to jest mercedes.......-bez komentarza....
małe ślady korozjii -bez ściemy samochód 12 letni, użytkowany w norwegii gdzie sól z jezdni jest bardziej żrąca niż.......
samochód mam 2 lata i przez ten czas padła tylko pompa wody. oczywiście cały czas serwisowany, nie w serwisie MB ale u najlepszych moim zdaniem mechaników.

Maciej2009-07-10

Auto naprawde bardzo przyzwoite.Jedyny mankament to blachy, ja moje auto juz malowalem. Celina ma bardzo ładną linie, jest bezawaryjna i smialo mozna nia jechac w dluga trase.Polecam.Nastepnym moim autem bedzie oczywiscie Mercedes jednak 124 CE-coupe 2,2 benzyna 150 KM-klasyk!
Na niskich biegach trochę zbyt głośny
Bagaznik ma zbyt małe wejscie, nie mozna wlorzyc sporych przedn=miotów mimo ze sam w sobie ma spore gabaryty.

2008-02-08

S202 dobre i niezawodne jak to na mercedesa przystało, srzegło wiskotyczne wyminione po zakupie i oprócz tego przez 30 tys nic sie nie dzieje.
jak na slnik 100km mogło by byc lepiej,

2009-07-12

autko super...
nic dodać nic ująć...
wspaniałe..
nowy nabytek od 2 miesięcy,ale wczwśniej posiadałem 190tke ,nie nażekam autko super( mażenie)polecam...

Średnie oceny MERCEDES KLASA C

4.3/10

Osoby zainteresowane autem Mercedes klasa C brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Toyota Avensis.

Mercedes klasa C

Mercedes klasa C

Toyota Avensis

Toyota Avensis

Najciekawsza opinia użytkownika o Mercedesie klasa C

Mercedes klasa C Elegance 2200 95KM 1996r. sedan (limuzyna)

NIE MA JAZDY BEZ GWIAZDY!!!Samochod idealny na dalsze wyjazdy,bardzo wygodny,oszczedny przy tej masie.bardzo ladny,niezniszczalny!! szkoda ze juz takich silnikow nie robia:( przydaloby sie wiece koni,ale nadrabia niskim spalaniem. podsumowujac godny polecenia samochod dla mezszczyzny i w automacie idealny dla kobiety!

silnik wspolgra idealnie z automatyczna skrzynia biegow,troche wolno sie zbiera,ale przy ciezarze tego auta to chyba normalne,zmienia biegi idealnie,plynnie ..silnik gdy jest zimny troszke glosno sie rozkreca.po paru minutach juz nie slychac ze to diesel.pierwsze biegi nie sa zbytnio dynamiczne,al od 60km jest juz ok.mam diesla bez turbo,moze dlatego,jednak nadrabia niskim spalaniem..

widocznosc bardzo dobra do przodu,dla nizszych osob mozliwosc podnoszenia siedzenia.tyl troche gorzej, jedziesz na wyczucie,nie da poczatkujacych kierowcow.lusterka duze bardzo funkcjonalne oczywiscie podgrzewane.

choc mam auto z 96roku,jezdze nim 3lata,wszystko jest ok,wyciszony bardzo dobrze,nawet przy duzych predkosciach nie slychac zadnych szumow,fotele przednie bardzo wygodne na dluzsza jazde,dodatkowo podgrzewane-duzy plus i wygoda.przy duzym obciazeniu(5 osob)jest troszke mulowaty,ale z zawieszeniem nie ma to nic wspolnego

jest to limuzyna a wiec miejsca jest bardzo duzo z przodu jak i z tylu,dodatkowa regulacja siedzen we wszystkie strony bardzo pomaga.wszystkie schowki umieszczone sa bardzo funkcjonalnie,dobry dostep i widocznosc na zegary radio klima itd.wstawki sa skorzane i drewniane trwale,nie mam zadnych oznak starosci,oswietlenie z przodu i z tylu.trzoszke zaczyna brac rdza,na nadkolach i tylniej klapie bagaznika,reszta oka..

na szczescie w moim merasiu nic powaznego sie nie dzieje,wymiana oleju,filtrow.. mialem problem z ogrzewaniem,spalony silniczek,stopniowanie nawiewu, poluzowane drzwi. czesci sa drogie ale bez przesady..

klimatyzacja dziala bardzo dobze mozliwosc ogrzewania lub chlodzenia odminnie strony pasazera i kierowcy,szybko i sprawnie.mialem problem z tzw pajakiem-zepsute stpniowanie nawiewu klimy.

z elektronika nie mam najmnieszych problemow,wszystko dziala idealnie,szyby,szyberdach,lusterka,zadnych zwarc.

Mercedes klasa C: coupe, hatchback, kombi, sedan (limuzyna)

Mercedes klasa C: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Mercedes klasa C: 1.6, 1.8, 1.9, 2.0, 2.1, 2.2, 2.3, 2.4, 2.5, 2.6, 2.7, 2.8, 3.2, 3.6

Mercedes klasa C: 2013, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994, 1993, 1988