Mercedes klasa E opinie, oceny użytkowników, Mercedes klasa E spalanie 1996r. (strona 1)

Opinie o samochodach Mercedes klasa E

1996r.

Średnia ocena: 8.11/10

Mercedes klasa E spalanie (l/100km)

Oceny MERCEDESA KLASA E

JANUSZ2008-12-01

CO DO KOROZJI KTÓRĄ TAK WYPISYJECIE .U MNIE ZACZYNA POKAZYWAĆ SIE NA PRAWYM BŁOTNIKU ALE CO SIE DZIWIĆ WKOŃCU TO JUŻ 13 LETNIE AUTO ZNAJOMY MA TOYOTE 97 ROK SALONOWA I MA DZIURY W TYLNICH NATKOLACH A NIBY JAPONIEC
JEŚLI CHODZI O KONFORT TO NA PIERWSZE WRAŻENIE WYDAJĄ SIE FOTELE TWARDE ,ALE PO PRZEJECHANIU 300KM JAK SIE Z AUTA WYSIADA KRĘGOSŁUP NIC NIE BOLI!!!
WYKOŃCZENIA W OKULARNIKU SĄ NAPRAWDE CIEKAWE .DREWNO ,PODŁOKIETNIKI I DESKA ROŻDZIELCZA JEST FAJNIE SKOMPONOWANA

BARDZO FAJNY SAMOCHÓD
SAMOCHÓD OD 80 ROZPĘDZA SIE BARDZO DOBRZE ALE OD ZERA ZE ŚWIATEŁ WYSTARTOWAĆ JEST CIĘŻKO TRZEBA WKRĘCAĆ AUTO NA WYSOKIE OBROTY
AUTO BARDZO DOBRZE TRZYMA SIE DROGI POSIADAM WERSJE AVANGARDE WIĘC NIE JEST TO SAMOCHÓD WYSOKI ALE MA TWARDE ZAWIESZENIE I NIE ROBI MU RÓŻNICY WIĘKSZE OBCIĄŻENIE
BAGAŻNIK JEST DUŻY ALE DENERWUJE MNIE BRAK MOŻLIWOŚCI ZŁOŻENIA SIEDZEŃ I POWIĘKSZENIA POJEMNOŚCI BAGAŻNIKA
AUTO BARDZO DOBRZE SIE PROWADZI SILNIK JEST DYNAMICZNY I W MIARE OSZCZĘDNY JAK NA TE GABARYTY W MIEŚCIE SPALA 10L/100KM PRZEZ OKRES MOJEJ EKSPLOATACJI NIE MIAŁEM ŻADNYCH PROBLEMÓW WYMIENIAŁEM WSZYSTKO NA CZAS I NIC MI SIE NIE PSUŁO OGÓLNIE JESTEM BARDZO ZADOWOLONY Z TEGO SAMOCHODU POLECAM WS...

2011-02-12

korozja następny samochód też E klasa młodszy z mocniejszym silnikiem nawet benzyna z gazem
Przydało by się trochę więcej mocy, ale za to rewelacyjnie niskie zużycie paliwa
fotel kierowcy na dłuższej trasie odczuwa się pod kolanami
wszystko pomyślane do perfekcji tylko ta korozja. Jest to mała ciężarówka do przewozu elementów wewnątrz nawet 320 cm
podatny na duże podmuchy wiatru, ważne ciśnienie w oponach.przy okazji opony Fulda zimowe sprawują się fatalnie.

2008-09-03

Moglby mniej palic, ale bardzo wygodny i komfortowy.
Przy kick down czy jak to sie tam nazywa przeskakuje o 2 biegi w dol, nie wiem czy to troche silnika nie nadwereza, bo skrzynia autom. jest 4 biegowa, dopiero od poj. 2.8 jest 5 biegowa. Ogolnie przyspieszenie bez zastrzezen tylko jesli nie zrzuci biegu a chcesz przy 60km/h na 4 biegu przyspieszyc t...
Co do parkowania to wjedziesz nim w luke gdzie zostanie ci z przodu i z tylu po 3cm, serio, niesamowity promien skretu.

2008-08-23

ekstra samochód,jedynie jak wcześniej podkreśliłem to pojawiajace się ogniska rdzy co na tą klasę aż nie ładie
silnik bez turbiny ale na miarę swojej masy daje sobie radę
najwyższa ocena,kto nie jechał niech sprawdzi.
wychodząca rdza
super auto,jedyny mankament tego samochodu to pojawiająca się rdza co nie przystoi na tą klasę.

Średnie oceny MERCEDES KLASA E

Osoby zainteresowane autem Mercedes klasa E brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Audi A6.

Mercedes klasa E

Mercedes klasa E

Audi A6

Audi A6

Najciekawsza opinia użytkownika o Mercedesie klasa E

użytkownik: JANUSZ

Mercedes klasa E 2200 BEZ TURBO MANUALNA SKRZYNIA 95KM 1996r. sedan (limuzyna)

MÓJ OKULARNIK Z 96R SILNIK 2.2DIESEL BEZ ŻADNEJ TURBINY I ZE SKRZYNIĄ MANUALNĄ!!!TO JEST POPROSTU REWELACJA .POSIADAM GO 7 LAT JAK GO KUPIŁEM MIAŁ PRZEBIEG 280000TYŚ KM (NIE BYŁ TAXI)ZAKUPIŁEM GO OD PRYWATNEJ OSOBY DZIŚ MA PRZEJECHANE 590000TYŚ KM I MECHANIKA NA OCZY JESZCZE NIE WIDZIAŁ.WYMIANA TYLKO OLEJU ,FILTRÓW .PALI NA TYK.JAK PATRZE W OGŁOSZENIA I WIDZE MERCEDESY 13LETNIE Z PRZEBIEGIEM 20000TYŚ ŚMIAĆ MI SIE CHCE.BYNAJMNIEJ POLECAM SZCZEŻE OKULARA 2,2DIESLA W MANUALU .SPALANIE 6,5L MAX!!!NIE PRZESADZAMJEST TO AUTO NA LATA BEZ ŻADNYCH INWESTYCJI.CHYBA,ZE SIE KUPI PROSTO PRZEMALOWANEGO Z TAXI CO NA LICZNIKU BYŁO 900000TYŚ ,A NAGLE W POLSCE JEST 200000TYŚ.JA MOJEGO NIE MYŚLE NAWET SPRZEDAĆ

PRZEZ 7 LAT WYMIANA OLEJÓW I FILTRÓW . I KLOCKI HAMULCOWE .PO ZA TYM MECHANIKA NA OCZY NIE WIDZIAŁ

NIGDY PRZEZ 7 LAT NIE BYŁO NAJMNIESZSZYCH PROBLEMÓW Z ELEKTRYKĄ WSZYSTKO FUNKCJONUJE DOBRZE POMIMO PRZEBIEGU 590000KM !!!

Mercedes klasa E: coupe, hatchback, kombi, liftback, sedan (limuzyna)

Mercedes klasa E: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Mercedes klasa E: 1.8, 2.0, 2.2, 2.3, 2.4, 2.5, 2.6, 2.7, 2.8, 2.9, 3.0, 3.2, 4.2, 5.5

Mercedes klasa E: 2010, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994, 1993, 1992, 1990, 1989, 1987