Mitsubishi Galant opinie, oceny użytkowników, Mitsubishi Galant spalanie benzyna+gaz (strona 1)

Opinie o samochodach Mitsubishi Galant

benzyna+gaz

Średnia ocena: 8.50/10

Mitsubishi Galant spalanie (l/100km)

10.62/12.59
8.88/10.12
9.66/11.19

Oceny MITSUBISHI GALANT

2010-07-17

AUTO BARDZO SKRĘTNE W CIASNEJ POWIESZCHNI ZAWIESZENIE PADŁO NA POLSKICH DROGACH CHOCIAŻ WYTRZYMAŁO 130.000 ZANIM TRZEBA BYLO ROBIĆ SERWIS CZUŁY UKŁAD KIEROWNICZY

2011-05-07

Ogólnie samochód bardzo dobry. Bardzo dobra blacha pomimo wieku 21 lat, na karoseri rdza jest widoczna tylko na progach i to w niewielkim stopniu. Skrzynia automatyczna trochę szarpie i ciezko go rozbujac z niskiej predkosci przy wyprzedzaniu. Natomiast jadac juz tak z 80km/h i wzwyz przyspiesza ...

Artur2008-02-07

jakie autko takie wydatki tyle ze robione jest 75 tys rocznie kilometrow i najczestsza naprawa to chamulce ze wzgledu na kierowce ,,szybka jazda"
Wszystko ok tyle ze zaslaba skrzynia do silnika co poł roku zmiana mechanizmu roznicowego koszt 1.500zł szalona jazda ,,palenie opon"
wszystko ok jazda bezstukjowa
duzo miejsca jak na takie autko
prowadzi sie wspaniale jedyny minys slabe chamulce przy duzych calach kola

2008-03-18

Auto ma 18 lat i mimo wieku brak korozji( blacha ocynk), przebija wygodą inne auta tej klasy. Japońska dokładność, ceny części zamiennych takie same lub tańsze jak do znanych marek(VW, FORD, OPEL).
Auto dynamicznie przyspiesza mimo swojej wagi.
ABS i WK daje komfort jazdy

2009-10-03

Dynamiczny mocny silnik, budzi się przy 3,5tys obrotu ;]do 7 spokojnie (ma 9) bardzo szybko wchodzi na wysokie obroty.
KOMFORT JAKIEGO NIE MA WIĘKSZOŚĆ SAMOCHODÓW NA ŚWIECIE< DUZO MIESJCA I WYGODNIE OCZYWISCIE Z KLIMĄ
Bardzo duża przestrzeń, baaardzoduży bagażnik w chatchbak
Klasa

Średnie oceny MITSUBISHI GALANT

4.7/10
3.8/10
2.5/10

Osoby zainteresowane autem Mitsubishi Galant brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Honda Accord.

Mitsubishi Galant

Mitsubishi Galant

Honda Accord

Honda Accord

Najciekawsza opinia użytkownika o Mitsubishi Galant

Mitsubishi Galant es 2400 4 cylindry 140KM 1995r. sedan (limuzyna)

AUTO NIE PRZECHODZIŁO ŻADNEJ NAPRAWY SILNIKA OD 15 LAT JEDYNIE WYMIANA REGULARNA OLEJU I KOSMETYKA POZATYM DOPUKI MECHANICY NIE ZAGLĄDAJĄ DO NIEGO I NAPRAWY DOKONUJEMY SAMI LUB POD OKIEM TO AWARYJNOŚĆ TEGO MODELU ZNIKOMA NAPRAWDE MOGĘ TAK POWIEDZIEĆ ALE TYLKO O ZADBANYCH MODELACH BO KAŻDE AUTO MOŻNA ZNISZCZYĆ NAWET NAJBARDZIEJ PANCERNE

JEDZIE NA PALIWIE OD 86 DO 98 OKTANÓW ALE KOSZTEM MOCY I TO ODCZUWALNIE NA GAZIE TEZ JEZDZI CAŁIEM DOBRZE CHOĆ SILNIK JEST WYMAGAJĄCY CO DO JAKOŚCI TEGO GAZU NA SZMELCU MOŻE WPADAĆ W DZIWNE ZACHOWANIA POLECAM SEKWENCJE ALE PO KONSULTACJACH CHODZI O AMERYKAŃSKĄ WERSJE I EUROPEJSKĄ SAMOCHODU (INNE PARAMETRY WPISANE W KOMPUTER ODNOŚNIE PRACY SILNIKA tz. MAPY BITOWE)SKRZYNIA AUTOMATYCZNA ŚWIETNA LECZ NIE DLA MIŁOŚNIKÓW "BUTA" JEŚLI O NIĄ DBAMY TO POŻYJE W TYCH MODELACH JEST FABRYCZNIE MODYFIKOWANA DO 4 BIEGU Z 3 BIEGÓWKI I TU JEST JEJ SŁABY PUNKT JAK ZA OSTRO DEPCZEMY MOŻE NAM PAŚĆ TEN 4 BIEG PRZYSPIESZENIE ŚREDNIE TO NIE JEST WYŚCIGÓWKA

WIDOCZNOŚĆ PRZEDNIĄ OGRANICZONA JEST POPRZEZ SŁUPKI CZASEM TO MI PRZESZKADZA PODCZAS SKRĘTÓW TYŁ JEST B.DOBRY I LUTERKA DOŚĆ DOBRZE USYTUOWANE DAJĄCE DOBRĄ WIDOCZNOŚĆ

AUTO DOSYĆ DOBRZE WYGŁUSZONE POD WARUNKIEM ŻE MAMY TAPICERE NA KORKU NIEWIEM JAK TO WYGLĄDA NA PLASTIKACH PONIEWAŻ TE MODELE SĄ BARDZO RÓŻNIE WYPOSAŻONE JA MAM FULLA I JEST OK MIMO WIEKU AUTA ERGONOMIKA JAPOŃCÓW MI PASUJE I JEST PROSTA BEZ ZBĘDNYCH DETALI OBICIA FOTELI TRWAŁE ALE STRASZNIE LUBIĄ KURZ JAK GĄBKA I MIMO LAT I URZYWANIA WYGLĄDAJĄ NOWO KOMFORT JAZDY JAK W JAPOŃCACH SZTYWNO ALE ZNOŚNIE SAMOCHÓD SPORO WAŻY BO 1800 KILO ALE NIE STANOWI TO PROBLEMU NAWET W ZIMIE

KAROSERIA NIE POSIADA tz.ODBOJNIKÓW NA DRZWIACH I TU JEST TO UCIĄŻLIWE BO CZASEM KTOŚ MOCNIEJ OTWORZY DRZWI LEKKO UDERZAJĄC W NASZ SAMOCHÓD I JUŻ JEST WIDOCZNY LEKKI WGNIOT TO ZMORA TEGO NADWOZIA DRZWI CIERPIĄ ZWŁASZCZA TYLNIE BO SPRZODU CHRONI JE CZASEM LUSTERKO BOCZNE RYS NADWOZIA MIMO WIEKU WYGLĄDA W MIARE NOWOCZEŚNIE JAK TO W MIŚKACH LEKKO REKINIE RYSY JAPOŃCZYCY LUBIĄ JEŚĆ REKINY I CHYBA DIZAJNER TEGO KONCERNU TEŻ BAGAŻNIK SPOKO JAK ZMONTUJEMY GAZ TO BUTLA 32 LITRY WPASUJE SIĘ W KOŁO I MAMY DO DYSPOZYJI SPORY BAGAŻNIK I JESZCZE MOŻEMY POŁOŻYĆ TYLNIE FOTELE TO JEST NAPRAWDE DUŻY WIEM ILE MOŻNA TAM UPAKOWAĆ BO OSTATNIO RTOBIŁEM REMONT MIESZKANIA SPRO SIĘ MIEŚCIŁO NAWET DECHY PO 2.5 METRA OBICIA PLASTIKOWE NA SŁUPKACH PRZEDNICH KIEPSKIEJ JAKOŚCI DZIWNIE SIĘ ZACZEŁY KRUSZYĆ OD OGRZEWANIA SŁOŃCEM JEŚLI NIE DBAMY O TAPICERKE POPRZEZ ŚRODKI KOSMETYCZNE TEŻ MOŻE NAM POPĘKAĆ LUB SIĘ WYPACZYĆ ALE TO CHYBA NIE TYLKO W TYM SAMOCHODZIE

DROGIE CZĘŚCI MIMO WIEKU AUTA (ORGINALNE)ZAMIENIKI MOŻNA DOSTAĆ ALE NAPRAWDE NIE WSZYSTKO CZASEM TYLKO DILER NAS URATUJE

ZIMA REWELA 2..3 MINUTY NIE MAMY PARY I JUŻ CZUĆ CIEPŁO JEŚLI POSIADAMY KLIME TO DUŻY ATUT BO MOŻEMY JEJ URZYWAĆ W ZIME NA PRZEDNIĄ SZYBĘ ABY NAM ZDIEŁA ZAPAROWANIA KLIMA PROSTA AUTOMATYCZNA JESZCZE ODNIEJ NIEZACHOROWAŁEM PONIEWAŻ USTAWIA SIĘ OPTYMALNIE DO TEMPERATURY NA ZEWNĄTRZ CZYLI ŚREDNIO 10 STOPNI NIŻEJ SCHŁODZONEGO POWIETRZA

ELEKTRONIKA CZASEM SZWANKUJE REGULATOR PODŚWIETLENIA STACYJAKA NIEZBYT ŻYWOTNA JAK I KLUCZYK CZASEM NIE ODPALA DOPIERO PO 2 3 PRÓBACH PRZY AUTOMACIE PONIEWAŻ JEST TAM ZAPADKA OD DZWIGNI BIEGÓW I ONA CZASEM BLOKUJE ODPALENIE ALE TO MECHANICZNO ELEKTRYCZNY PROBLEM WYSTARCZY DOBRZE PRZESMAROWAĆ MIMO ŻE JEST TO DOŚĆ KŁOPOTLIWE

Mitsubishi Galant: hatchback, kombi, liftback, sedan (limuzyna)

Mitsubishi Galant: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Mitsubishi Galant: 1.8, 2.0, 2.4, 2.5

Mitsubishi Galant: 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994, 1993, 1992, 1991, 1990, 1989, 1988