Mitsubishi Galant opinie, oceny użytkowników, Mitsubishi Galant spalanie kombi (strona 1)

Opinie o samochodach Mitsubishi Galant

kombi

Średnia ocena: 8.82/10

Mitsubishi Galant spalanie (l/100km)

11.62/12.33
8.55/9.03
10.28/10.93

Oceny MITSUBISHI GALANT

2010-01-26

Krótko, jeśli miałbym kupić następny samochód to będzie to galant 2,5 v6 (chciałbym vr4...), najlepiej po 2000 r, liczę się z przekładką wnętrza, bo w nowszych rocznikach, trudno jest znaleźć kremową skórę, z którą nie zamierzam się rozstawać.
Tu skala powinna zostać powiększona o 50 %. Skrzynie mam manualną, ale jak mi sie nie spieszy mogę jechać jak automatem - ruszam 1, zaraz 2, i po chwili 5;D Silnik da radę.
Fotele przednie dostały 8, bo kanapa tylna powinna dostać 12;D Jest prawie tak wygodna jak w starych dobrych mercedesach beczkach. Przynajmiej ta w wresji obszytej skórą. Wyciszenie, jest ok, ale > 170 km/h mogłoby być ciszej, powietrze wokół lusterek i wzdłuż słupków przednich doś...
Ja mam prawie 2 m i sie spokojnie mieszcze, za mną tez usiadzie drugi prawie taki, więc jest wystarczająco. Wygoda obsłgi- wszystko na miejscu,pod ręką obsługa raczej intuicyjna. Jakość materiałów - rewelacja, skóra u mnie jest zużyta, ale nie widać po niej przebiegu (280kkm), zreszt...
Mam wersję bez kontroli trakcji, czego czasem brakuje na drugim biegu(zwłaszcza zaraz po rozpoczęciu deszczu, na zimówkach, które są o rozmiar węższe). Poza tym prowadzenie bajka, przyspiesza jak chcę i kiedy chcę ja, kierowca, trzyma się drogi jak przyklejony. Parkowanie ok, chociaż zd...

2008-08-12

Komfortowa rodzinna limuzyna. Polecam każdemu, kto szuka komfortu za małe pieniądze.
Duuuuuży samochód. I bardzo wygodny. w 1998 4 airbagi w standardzie. Znajdźcie to w Accord albo Avensis. Nie wspomną o 626.
Na felgach 17" z oponami Dunlop SP SPORT MAXX 215/45 jak po szynach.

Sebastian2008-08-14

Super Samochodzik Dla Rodzinki Bagaznik Wystarczajacy zeby zabrac sie w 4 osoby na miesieczny wypad.Wygoda sprawia ze niechce sie wysiadac.W Mojej ubogiej wersji dolozylbym przynajmniej tempomat reszta w sam raz
Silniczek Najmniejszy Jaki Montowali Jednak Daje Sobie Dzielnie Rade.Przyspiesznie nie to samo co w VR4 :)
Fotel Kierowcy Mega Wygodny Po Przejechaniu 1600 km Jedyny Bol To Bol Piety - Brak Tepomatu
5 Osob Niema Problemu I Nie Mam Na Mysli 2 doroslych i 3 dzieci normalnie 5 doroslych w 6 tez sie da :)
Przy Niczym Nie Widac Jakikolwiek Klopotow Ale Napewno Mniejsze Autka Na Parkingach Sprawuja Sie Lepiej

Piotr2009-07-08

Ocena za bagażnik na 7 ponieważ niestety jak w większości aut tylne MC Person'y ograniczają przestrzeń ładunkową. Ale ogólnie nie jest źle :)
Za układ kierowniczy oraz parkowanie dałem ocenę na 7 ponieważ obecny układ kierowniczy jest zaadoptowany z Galanta GTZ (wersja USA) co jest średnim rozwiązaniem. Najlepszą opcją jest układ kierowniczy z Galanta 2,5 V6 (rok prod. >2001) czyli z nowymi "snakami"

2008-02-12

zaczyna zgrzytać synchronizator 3 biegu, niby 90 KM a rozpędza się do ok.210km/h 180km/h można trzymać w trasie choć jest gośno i duzo pali
bardzo pojemne i komfortowe
noga na gazie mi drętwieje, jest zbyt blisko, lewa noga super komfort

Średnie oceny MITSUBISHI GALANT

Osoby zainteresowane autem Mitsubishi Galant brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Honda Accord.

Mitsubishi Galant

Mitsubishi Galant

Honda Accord

Honda Accord

Najciekawsza opinia użytkownika o Mitsubishi Galant

Mitsubishi Galant GLS 2000 16V 136KM 1998r. kombi

Jedyna wada spalanie. Choć przy dzisiejszych cenach benzyny jazda jakimkolwiek samochodem poza służbowym to luksus. Jeżeli uda się komuś znaleźć okazję z udokumentowanym jak w moim przebiegiem i pełną książką serwisową to polecam. Za auto gotowe do jazdy szykujcie 15/17 000 pln. Polecam. Jestem bardzo zadowolony i nie przesiądę się na inną markę.

Jedyna wada wszystkich tych samochodów. Po 100 000 km wysypują się łożyska w skrzyni. Po naprawie (w certyfikowanym przez MMC warsztacie 1100 pln; w ASO prawie 3000 pln) rewelacja. Auto lekkie jak na swoje rozmiary więc przyspiesza bardzo ładnie. Na 2 100 kmh, na 3 150 kmh. I dalej do 200, 210...

Cienkie słupki, duże szyby. Nawet fakt, że cały tył jest fabrycznie przyciemniony nie ogranicza to widoczności.

Na felgach 17" z oponami Dunlop SP SPORT MAXX 215/45 jak po szynach.

Auto na prawdę tanie w utrzymaniu. Silnik lubi wysokie obroty więc jest ułożony fabrycznie do dynamicznej jazdy. Wystarczy częściej zmieniać olej (np. co 10000 km UWAGA: tylko półsyntetyk, nigdy mineralny nawet powyżej 200000) i będzie super. Trzeba mieć talent albo raczej jego kompletny brak, żeby zajeździć tego miśka.

Pełna wygodna. Przednia szyba ogrzewana automatycznie klimatyzacją. Nawet po mroźnej nocy wszystko spływa po kilku minutach. Zero skrobania.

Żadnych awarii. Made in Japan robi swoje.

Mitsubishi Galant: hatchback, kombi, liftback, sedan (limuzyna)

Mitsubishi Galant: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Mitsubishi Galant: 1.8, 2.0, 2.4, 2.5

Mitsubishi Galant: 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994, 1993, 1992, 1991, 1990, 1989, 1988