Mitsubishi Outlander opinie, oceny użytkowników, Mitsubishi Outlander spalanie 2.0 (strona 2)

Opinie o samochodach Mitsubishi Outlander

2.0

Średnia ocena: 8.64/10

Mitsubishi Outlander spalanie (l/100km)

Oceny MITSUBISHI OUTLANDER

Piotr2017-11-11

+ za 140 000 nic lepszego na rynku nie znalazłem, napęd na dwie osie, ledy, bagażnek, skóra, fotele, przestrzeń, wysoka pozycja, widoczność, EXTRA - tragedia to blachy, głośno, turbo, kiepskie podłączenie telefonu, brak bluetooth, częste wymiany klocków
mogłoby być lepiej, natomiast i tak wiele wyciągnięto z tej mocy dla tej wagi Turbo lubi się wyłączyć przy dłuższej jeździe z prędkością ponad 140 km/h, po odpaleniu wraca.
Samochód jest głośny,komfort na wszystkich miejscach, super dla 4, a nawet 5ciu osób.
nie ma wycięcia na narty w fotelach. Rdza wszędzie. Wszystkie narożniki, maska, dół drzwi, progi.
Jedzie się bardzo przyjemnie, stebilnie, napęd na dwie osie bardzo pomaga, wyprowadza z zakrętów, nie zaciąga. hamulce niestety potrzebują nowych tarcz i klocków by "stawać w miejscu", auto jest ciężkie.

2008-02-15

Jestem zadowolony z zakupu
Silnik nie czyni z Miśka wyścigówki, ale jest wystarczająco dynamiczny i elastyczny. Bardzo pozytywnie zaskoczyło mnie zużycie paliwa. Jedyną wadą silnika VW jest trochę głośna praca. Dobra skrzynia biegów.
typowy SUV, na asfalcie zachowuje się jak osobowy, komfort jazdy wysoki, niestety nie miałem okazji przetestować podczas jazdy z kompletem pasażerów. Bardzo wygodne przednie fotele, na tylnych nie miałem okazji być wiezionym.
Dla mnie to autko jest super
Misiek prowadzi się pewnie jak dobre auto osobowe, nie ma mowy o typowym dla terenówek przechylaniu nadwozia, zawieszenie jest przyjemnie twarde, na czy nie cierpi komfort jazdy, układ kierowniczy porównałbym bardziej do samochodu osobowego, jak na terenówkę bardzo precyzyjny

Adam2011-01-25

Na razie nie stwierdzam.
Bardzo elastyczny co cechuje niemieckie silniki.
Cichutki i dobrze wytłumiony.
FAntastycznie pomyślany.
Przed Outlanderem jeździłęm KIA SPORTAGE, nie ma co ukrywać, - KIA sprawowało się bez zastrzeżeń. Lecz gdy wsiadłem do nowego "Landka"! Inny świat, inne materiały, nie wolno nawet poruwnywać z KIA. Materiały o wieki lwpsze, prowadzi się delikatniej, jazda staje się przyjemno...

Jak do tej pory oceniam auto bardzo dobrze - Jedyna rzecz to odpadająca opaska rury gumowej od turbo - fabryczna jest do bani = lepiej się zaopatrzyć w silniejszą i nie słuchac ASO że oryginał jest w porządku...
silnik fabrycznie troche za słaby to tego nadwozia ale po dołozeniu power box osiaga ok 170 KM i wtedy jest ok
Wyciszenie troche za słabe
Nadwozie super- funkcjonalność rewelacyjna, mega bagażnik z otwieraną burtą - super, deska rozdzielcza z plastiku trzeba było popracowac żeby nie trzeszczało ale sie udało
Auto prowadzi sie jak po szynach - rewelacja

Leszek2010-11-08

Myślałem że kupiłem dobry samochód , niestety po kilku miesiącach jazdy tym pojazdem spaliło mi się sprzęgło. Jakież było moje zdziwienie kiedy kazano mi zapłacić za naprawę 8 tys. na gwarancji.No nic zrobiłem po dwóch tygodniach odebrałem z warsztatu myję , a tu niespodzianka na...
Bez zarzutów

Średnie oceny MITSUBISHI OUTLANDER

Osoby zainteresowane autem Mitsubishi Outlander brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Renault Kadjar.

Mitsubishi Outlander

Mitsubishi Outlander

Renault Kadjar

Mitsubishi Outlander: kombi, mini-van, terenowy, van

Mitsubishi Outlander: benzyna, olej napędowy, turbo diesel

Mitsubishi Outlander: 2.0, 2.2, 2.4, 3.0

Mitsubishi Outlander: 2015, 2010, 2009, 2008, 2007