Mitsubishi Space Runner opinie, oceny użytkowników, Mitsubishi Space Runner spalanie (strona 1)

Opinie o samochodach Mitsubishi Space Runner

Średnia ocena: 8.38/10

Mitsubishi Space Runner spalanie (l/100km)

9.67/11.48
7.66/9.80
8.93/10.84

Oceny MITSUBISHI SPACE RUNNER

2010-01-11

Auto godne polecenia, a więc polecam.
Jest to japońskie auto także posiada bardzo dynamiczny silnik wysoko obrotowy, jedyną wadą jest dość duży poziom hałasu powyżej 100km/h. Przyspieszenie jest jak na tak mały silnik względem gabarytu auta OK. Skrzynia chodzi elegancko oprócz wstecznego z tym są czasami kłopoty.
Zawieszenie jest dość twarde jak na nasze polskie drogi jednak za to bardziej wytrzymalsze, dzięki temu auto dobrze trzyma się drogi.

2010-06-20

Zalętą jest to że Van-em jeździ się jak autem sportowym(190km/h. żaden problem) Wadą- niskie zawieszenie, w terenie trzeba uważać.
Silnik jak dla mnie wystarczająco elastyczny. Skrzynia to chyba standard że czasami zgrzytnie wsteczny.
Zawieszenie dość twarde ale na polne drogi troszkę za niskie. Wyciszenie silnika powinno być lepsze.
•ilość miejca dla pasażerów z przodu i z tyłu,OK. •zabezpieczenie karoserii przed korozją oraz jej jakość, BDB.,pierwszych śladów korozji należy szukać nad osłoną tylnego tłumika
Auto trzyma się drogi bdb, wspomaganie układu kierowniczego super. Z wyhamowaniem z większych prędkości żadnych problemów, w nagłych przypadkach ABS rządzi :-). Z parkowaniem tyłem troszku słabo ale nauka czyni mistrza.

2010-03-02

Świetne auto, polecam dla rodziny (u mnie 2+2). Zapakowanie się na wakacje nie stanowi żadnego problemu. Mój model niesamowicie odporny na rdzę i bezawaryjny (może dlatego, że robiony jeszcze w Japonii, a nie jak Space Star'y w Hiszpanii).
Mój czasami zgrzytał przy wbijaniu wstecznego, ale podobno w tych modelach to normalne. Silnik świetnie pracuje, szczególnie na wysokich obrotach. Żadnych problemów z odpalaniem, praca bardzo równa i ładna.
Świetne kubełkowe fotele z przodu, dobrze trzymają na zakrętach. Trochę głośno w środku.
Bardzo odporny na korozję. Duży bagażnik, który po złożeniu foteli lub wyjęciu kanapy jest prawie jak w vanie (pralkę przewoziłem na stojąco, bez składania tylnych siedzeń).
Z uwagi na wysokość auta należy z rozsądną prędkością pokonywać zakręty.

2011-06-05

Nie duży lecz zarazem mocny motor ktory super sie spisuje przy spokojnej jezdzie niskimi obrotami na mieście, jak i nie ma najmniejszych problemów jako 16V z wysokimi obrotami kiedy trzeba np. szybko ruszyć czy wyprzedzić z redukcji. Ciagnie przyjemnie calem zakresem obrotów jak prawdziwy jap...
Przyjemny komfort z przodu. Troszke gorzej z tylu z uwagi na wysoka podloge. Wygodne wsiadanie dzieki odsuwanym drzwiom.
Bardzo slabe klamki drzwi. Bardzo latwo je urwac.
Bardzo dobre, pewne i przewidywalne prowadzenie mimo komfortowego zawieszenia.

2009-05-28

na pewno bez wachania kupilbym ten samochod ponownie i to jest chyba najlepsza z mozliwych ocen,spisal sie doskonale i przy przeprowadzkach (czeg to on nie przewiozl,stad wymiana amortyzatorow ,jak rowniez w codziennej sluzbie!
stosunek wielkosci auta do osiagow uwazam za bardzo dobry
tylne fotele zbyt niskie poza tym jest ok
wyglad rzecz gustu ale swoje zadanie jako mini van spelnia wystarczajaco,jakosc wykonczenia i trwalosc bez zastrzezen w okresie eksploatacji zrobilem okolo 80 tys km nic nie trzeszczalo,piszczalo zadnych uszkodzen tapicerki
dobra trakcja swietnie trzyma sie drogi,precyzyjny uklad kierowniczy

Średnie oceny MITSUBISHI SPACE RUNNER

Osoby zainteresowane autem Mitsubishi Space Runner brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Kia Carens.

Mitsubishi Space Runner

Mitsubishi Space Runner

Kia Carens

Kia Carens

Najciekawsza opinia użytkownika o Mitsubishi Space Runner

Mitsubishi Space Runner city 1800 110KM 1995r. mini-van

Auto godne polecenia, a więc polecam.

troszeczkę się pospieszyłem i opisałem to w poprzednim dziale. Z przodu widoczność rewelacja , tył zaś nie najlepiej. (moja żona jest zachwycona prowadzeniem tego auta:))

Jeśli chodzi o karoserię to mnie się strasznie nie podoba tył tego auta. Z przodu wygląda fajnie. Wnętrze jest dość duże (to takie rodzinne autko na 4 osoby) Po złożeniu tylnych foteli lub po całkowitym ich wyjęciu mamy naprawdę sporo miejsca na przewożenie szafek, biurek lub na przykład teściowej zwiniętej w dywanie:)

Autko prowadzi się bardzo dobrze dzięki wspomaganiu. Parkowanie zaznaczyłem na poziomie 5 bo tyłem jest troszkę ciężko parkować bo słaba widoczność jest z tyłu. Ogólnie auto bardzo dobrze się prowadzi, ponieważ siedzi się dość wysoko i przód jest krótki, także widoczność jest bardzo dobra. Bardzo wygodny jeśli chodzi o jazdę po mieście jak i również poza miastem.

Mój model posiada ręczną klimatyzację której jak dotąd nie miałem możliwości użycia, ponieważ jest nieszczelny układ chłodniczy. Wiem jednak że w lato taką budę ochłodzić zwykłym wentylatorem jest naprawdę ciężko. Zimą zaś bardzo dobrze i szybko nagrzewa kabinę.

Elektryczne lusterka podgrzewane razem z tylnią szybą, regulacja świateł elektryczne szyby i to by było na tyle (mogłyby być podgrzewane fotele ale w tym modelu nie ma)

Mitsubishi Space Runner: hatchback, mini-van, van

Mitsubishi Space Runner: benzyna, turbo diesel, benzyna+gaz