Mitsubishi Space Star opinie, oceny użytkowników, Mitsubishi Space Star spalanie mini-van (strona 1)

Opinie o samochodach Mitsubishi Space Star

mini-van

Średnia ocena: 7.87/10

Mitsubishi Space Star spalanie (l/100km)

8.02/8.88
6.56/7.63
7.36/8.30

Oceny MITSUBISHI SPACE STAR

Mariusz2011-10-10

Gdyby nie mały silnik auto byłoby idealne. Jestem bardzo zadowolony, nawet z tym małym motorkiem można czerpać przyjomność z jazdy MIŚKIEM. Może nie powala wyglądem i designem ale przez to wolniej się starzeje i nadal może być atrakcyjnym autem.
Z małej pojemnosci trudno oczekiwać elastyczności. Jadąc samemu jest ok. Ale przy kpl.na pokładzie trzeba często zmieniać biegi. Silnik bardzo kulturalny i barzo dobrze dobrany do tej skrzyni biegów (albo odwrotnie) :)
Jest bardzo dobrze. To najmilsze auto jakie dotąd miałem. Auto wiozi często cztery osoby dorosłe i 1 młodzież w trasę ok. 300 km. bez najmniejszego ścisku, tłoku. Wszystkim jest wygodnie i komfortowo.
Auto niezbyt dobrze znosi boczny wiatr ale daje się przewidzieć jego zachowanie. Zawieszenie optymalne pod względem twardości.

2009-07-08

Pozytywne auto dla rodziny 2+2. Bezawaryjne nie licząc turbo, ale nie wiem, czy było właściwie użytkowane.
do 20K obrotów zanim turbo zacznie działać moc troche małą
trochę zbyt twarde fotele z tyłu
bardzo dużo miejsca na nogi z przodu i z tyłu. Przy ustawieniu przedniego fotela na b. wysoką osobę. Ja mam 190 i za mną drugi taki jak jak ma miejsca na nogi. Ale... kanapa z tyłu zbyt mało pochyła. Bagażnik - jak na mój gust zbyt mały, ale mogłem kupić kombi. Ale w razei czego tylne ...
jest trochę wysoki, więc nie można wchodzić 150 w zakręty;-)

2009-09-13

Silnik optymalnie dopasowany do masy samochodu, reaguje właściwie na pedał przyspieszenia, współpraca ze skrzynią bez zarzutu.
Zawieszenie sprężyste, głośniejsze przy braku obciążenia. Wygodna podwyższona pozycja za kierownicą. Tylne fotele raczej dla 2 osób ze względu na nierówność podłogi na środku. Wyciszenie w porządku.
Przestrzeń we wnętrzu przy tak małych gabarytach auta rewelacyjna. Obsługa po japońsku, bez fajerwerków stylistycznych ale wszystko pod ręką. Materiały wnętrza z pominięciem foteli ( jasny szary ) praktyczne w momencie odsprzedaży właściwie bez śladów zużycia. Bardzo praktyczny spos...
Układ jezdny bez zarzutu dla osób, które nie odczuwają potrzeby pokonywać zakręty z maksymalną prędkością.Twardość własciwa do przeznaczenia samochodu. Nawet przy dużym obciążeniu (4 osoby, bagaż i 4 rowery) nie budzi zastrzeżeń.

2009-01-22

Silnik troszkę za słaby. Trzeba go "kręcić" na obrotach wtedy dobrze przyspiesza.
Zawieszenie twarde. W środku po przekroczeniu 110km trochę głośno (opływ powietrza). Fotele wygodne nawet na dłuższych trasach.
Z przodu ilość miejsca zadawalająca przy moim wzroście 188cm. Z tyłu już troszkę gorzej. Zabezpieczenie antukorozyjne. W 10 letnim pojeżdzie już pokazują się ogniska korozji na progach i tylnej klapie. Przy zakupie trzeba na to zwrócić uwagę.
Samochód świetnie się prowadzi w zakrętach, troszkę za słabe hamulce. Ogólnie bez zastrzeżeń.

FRANEK2010-07-13

Jak na auto w tej klasie bardzo dobry wybór, swietnie sprawuje się na trasie jak i w mieście- polecam!
Silnik w zakresie obrotów pow.2000- elastyczny i dynamicznyponiżej wymaga redukcji biegów i zwiększenia obrotów
przy wyższych prędkościach moglo by być w kabinie trochę ciszej w wersji benzynowej jest ok
w tej klasie auto mogł by być trochę większy bagażnik po za tym ok
łatwy w prowadzeniu ,zwrotny

Średnie oceny MITSUBISHI SPACE STAR

4.3/10

Osoby zainteresowane autem Mitsubishi Space Star brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Chrysler New Yorker.

Mitsubishi Space Star

Mitsubishi Space Star

Chrysler New Yorker

Chrysler New Yorker

Najciekawsza opinia użytkownika o Mitsubishi Space Star

użytkownik: Mariusz

Mitsubishi Space Star 1300 86KM 2000r. mini-van

Przód - przeszkadzają słupki A czasami nawet bardzo. Tył - duży zagłówek środkowego fotela.

Nie jest to auto francuskie, gdzie co chwila jest jakaś kieszeń czy schowek ale przynajmniej łatwo utzymać porządek. Mój Misiek przejechał swoje a wnętrze jest jak nowe, no .... może dwu letnie. Na potrzeby mojej rodziny 2+1 to auto optymalne i do miasta i na trasę. Problemem od jakiegoś roku jest pojawiająca się rdza. Pod spodem auta, na progach z przodu, na nadkolach tył no i klapa bagażnika.

Wbrew przyjętej opini, ceny części do aut japońskich nie są wyższe niż do zachodnich czy francuskich. Poza tym rzadko są potrzebne.

Nie mam powodów do narzekania.

Bez uwag.

Mitsubishi Space Star: hatchback, mini-van, van