Opel Vectra opinie, oceny użytkowników, Opel Vectra spalanie 2006r. (strona 1)

Opinie o samochodach Opel Vectra

2006r.

Średnia ocena: 8.59/10

Opel Vectra spalanie (l/100km)

Oceny OPLA VECTRA

2010-05-20

bardzo dobre auto klasy średniej wyższej. sprawdza sie jako służbowe, rodzinne czy reprezentacyjne :)
Mimo że jest to najsłabszy silnik o mocy 100KM, absolutnie wystarcza on to dynamicznej i ekonomicznej jazdy. Oczywiście pod warunkiem, że niejest wyeksplatowany. Odradzam poszukiwanie i nadpłacanie dodatkowo za wersje 120 konne, bo one róznią sie tylko elektroniką , nie zas budową od 100kon...
hmmm, trochę miekko jak komplet 5 osób. ale jak wspomniałem, szybko padają teleskopy. fotele wygodne, ale jak ktoś np przesiadł sie z vana to w vectrze uderza ciasnota i bardzo napompowane plastikami wnętrze które przytłacza i wydaje sie ,że bardzo mało miejsca na nogi i nad głowa jest.
j.w.
prowadzenie się ok. hamulce ok. tylne zawieszenie troche slabę jak na polskie drogi .trzeba liczyć sie z wymianą teleskopów. spore wymiary i przeciętna widocznosć ze środka moga utrudnić parkowania dla mniej wprawnych kierowców. polecam czujniki parkowania pozakładac :)

dulu2009-07-09

Bardzo dobry produkt GM
nie jest to potwór mocy ale dzięki elastycznemu silnikowi wyprzedzanie to przyjemność. Jest cichutki, szczególnie bez klimy, jedynie między 135-155km/h silnik pracuje głośniej. Optymalnie jest trzymać 3000obr.
Auto pod tym względem uważam że jest bardoz dopracowane. Eleganckie, szczególnie tak jak u mnie z beżowym wnętrzem, ciche i wygodne na długie podróże.
Takie wnętrze to zdecydowanie nie toyota. Minimalnistyczna forma, dla mnie super. Stylowo i ładnie. Odnośnie karoserii, za wcześnie abym się wypowiadał, ale 3letnie autko nie ma żadnych śladów ubydków
auto reaguje szybko i pewnie się prowadzi, mimo iż nie trzyma się w koleinach i na to trzeba uważać. Wspomaganie jest dobrane idealnie, na zakrętach trzyma się pewnie i nie przechyla sie. Zawieszenie to zdecydowanie wysoki komfort i cisza

2009-07-14

Ogólnie tym samochodzikiem to mi się świetnie jeździ nie narzekam.A co do jakiegoś psucia to bez żadnych zastrzeżeń oprócz tego że czuję na 5 i 6 biegu podczas redukcji że była by taka przerw ale sadzę ze to robi masa samochodu i to tak można odczuć.Odnośnie spalania to na mieście ...
Bardzo wygodny samochód
Nie narzekam

Michał2009-02-19

wczesniejsze samochody ktore mialem, to escort, passat, mondeo, astra(zony), peugeot 206(zony) i co moge powiedziec, to tylko tyle ze zaden z poprzednich samochodow nie zblizyl sie do poziomu Vectry(oczywiscie rozne klasy i roczniki, ale nie wtym rzecz), zdecydowanie najlepszy samochod jaki mialem d...
diesel a ma moc jak odrzutowiec(jak na swoje warunki, czyt. waga, poj.)
środkowe siedzenie, jest koszmarne, reszta ok
w swojej klasie rewelka
generalnie powiem że jest ok

ANIIA2008-02-07

Bardzo dobrze zorganizowane auto. Warte ceny. Bezpieczne - jak juz wspomnialem, wygodne dla rodziny super.
Bez komentarza
Dobrze zbalansowany. Na pusto troche czuc nasze drogi
Bardzo wygodne rodzinne auto. Bezpieczne dobrze wyciszone, ergonomia na bardzo dobrym poziomie. Wygodna kanapa z tylu. Polecam. Bardzo bezpieczne. Mialem wypadek odpalilo 2 poduchy z 6ciu. Wyszedlem bez szwanku. Auto przyjelo wszystko na siebie. Jestem wdzieczny producentom

Średnie oceny OPEL VECTRA

Osoby zainteresowane autem Opel Vectra brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Opel Astra.

Opel Vectra

Opel Vectra

Opel Astra

Opel Astra

Najciekawsza opinia użytkownika o Oplu Vectra

użytkownik: dulu

Opel Vectra c 1800 140KM 2006r. sedan (limuzyna)

Bardzo dobry produkt GM

duży tyłek i mała szyba, nie mam czujników dlatego czasami trzeba wysiąść z auta przy parkowaniu.

tak jak inni właściciele uważam, chodź jeszcze bardzo krótko mam auto bo zaledwie 14tyś km., jest bardzo dobrze zrobione i mało awaryjne. Cena części zaskakuje pozytywnie

Niewiem jak z tyłu ale z przodu pełne 10gwiazdek. Naprawdę czy latem czy zimą nie chce się wysiadać

Bardzo dobrze

Opel Vectra: coupe, hatchback, kombi, liftback, roadster, sedan (limuzyna)

Opel Vectra: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Opel Vectra: 1.4, 1.6, 1.7, 1.8, 1.9, 2.0, 2.2, 2.3, 2.5, 2.6, 2.8, 3.0, 3.2

Opel Vectra: 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994, 1993, 1992, 1991, 1990, 1989, 1987, 1986