Peugeot 207 SW opinie, oceny użytkowników, Peugeot 207 SW spalanie 2009r. (strona 1)

Opinie o samochodach Peugeot 207 SW

2009r.

Średnia ocena: 10.00/10

Peugeot 207 SW spalanie (l/100km)

Oceny PEUGEOTA 207 SW

2011-07-14

Ogólnie jestem zadowolony z samochodu.
Trochę według mnie sztywny na wybojach, przy obciążonym samochodzie jest dużo lepiej. Niestety nie można mieć wszystkiego na raz, za to dobrze się prowadzi, ogólnie ok.
Prowadzenie bardzo dobre w zakrętach, przewidywalny.Dobra widoczność w lusterkach wstecznych oraz przez tylną szybę powoduje, że parkowanie tyłem jest łatwe, natomiast opadający mocno przód którego do końca nie widać utrudnia parkowanie przodem na styk.

Średnie oceny PEUGEOT 207 SW

Osoby zainteresowane autem Peugeot 207 SW brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Hyundai i20.

Peugeot 207 SW

Hyundai i20

Najciekawsza opinia użytkownika o Peugeocie 207 SW

Peugeot 207 SW Presence, Oxygo 1600 90KM 2009r. kombi

Ogólnie jestem zadowolony z samochodu.

Jedyne uwagi jakie mam to do skrzyni biegów która według mnie jest żle zestopniowana szczególnie pomiędzy III a IV biegiem co wymusza częstą zmianę biegów podczas jazdy miejskiej aby utrzymać optymalne obroty silnika. Skok lewarka jest wyjątkowo długi i trzeba bardzo dokładnie włączać wsteczny bieg żeby nie wyskakiwał.

Widoczność we wszystkich kierunkach podczas jazdy jest według mnie ok.

Wnętrze pozytywnie zaskakuje dużą przestrzenią jak na tak niewielki samochód, dosyć duży o regularnych kształtach bagażnik, wielkie brawa dla projektantów peugeota za otwieraną osobno tylną szybę, to naprawdę ułatwia życie szczególnie przy załadowanym po brzegi bagażniku, za ergonomię tylko dlatego dałem 9 pkt. gdyż wyszukanie podczas jazdy przełącznika tylnej wycieraczki bez odrywania wzroku od kierunku jazdy nie jest łatwe ale może się czepiam. Najwięcej zastrzeżeń mam do jakości materiałów z których wykonana jest tapicerka foteli i drzwi, jest bardzo ładna lecz równocześnie delikatna i szczególnie wrażliwa na kobiece długie paznokcie i pierścionki.

Na razie trudno mi powiedzieć, auto ma przejechane tylko 22tyś.

Wentylacja oraz klima działa bardzo dobrze, jednak w mrożną zimę 1,6 HDI dosyć wolno się nagrzewa i ogrzewanie jest słabe szczególnie podczas jazdy po mieście.

Na razie nie miałem żadnych problemów, chyba tylko żarówki z przodu palą się za często (już wymieniłem dwie) i z tego co słyszałem to przypadłość większości peugeotów z tych roczników (czyżby miał na to wpływ ten piękny kształt reflektorów)

Peugeot 207 SW: kombi

Peugeot 207 SW: benzyna, olej napędowy