Peugeot 3008 opinie, oceny użytkowników, Peugeot 3008 spalanie 2009r. (strona 1)

Opinie o samochodach Peugeot 3008

2009r.

Średnia ocena: 9.33/10

Peugeot 3008 spalanie (l/100km)

Oceny PEUGEOTA 3008

Mariusz2019-02-03

Auto spisuje się bardzo dobrze. Tanie w utrzymaniu i serwisie. Wygodna ciche przestronne. Jedyna wada to dwa krótkie biego 1 i 2 więc jesteśmy z tyłu na światłach ;-), ale to mi nie przeszkadza, można kupić 2,0 HDI. Będzie lepiej
W takim aucie silnik 16 HDI 109 koni daje radę, ale dla ścigaczy nie polecam. Bezawaryjny. Zautomatyzowana skrzynia biegów wolna nie ma żadnych problemów są łopatki przy kierownicy( tania w naprawie i eksploatacji wchodzi 2litry oleju za 25 zł ja wymieniam co 50 tyś)za to można włączyć ...
Zawieszenie dobrze się spisuje choć w szybko pokonywanych ciasnych zakrętach na nierównej dziurawej drodze tył potrafi podskakiwać i lekko się uślizgiwać wada belki wleczonej.Wyciszenie jest super dopiero przy prędkościach autostradowych słychać opływające powietrze ( za duże trochę...
Przestrzeń z przodu aż za dużo, mam 174cm wzrostu z tyłu też jest dobrze, płaska podłoga i dwa schowki w niej. Latarka w bagażniku to fajny i czasem przydatny gadżet,gniazdo też jest ogólnie super
Auto prowadzi się dobrze, choć przy silnych powiewach bocznego wiatru trzeba korygować tor jazdy jak to w tak wysokim aucie( przypadłość wszystkich tego typu samochodów). Hamulce dobre ale mogły być lepsze pomaga zmiana klocków i tarcz na sportowe. Parkowanie bez czujników to problem.

Andrzej2019-02-15

Całokształt oceniam na bardzo dobrze. Auto pali jeżdzi i jeżdzi.
Jak na tak ciężkie i duże auto (wysokie) silnik spisuje się naprawdę dobrze. Przy ruszaniu pierwsze dwa biegi są krótkie ale później jest o wiele lepiej. Skrzynia chodzi sprawnie nie szarpie
Zawieszenie jest sprężysta dla niektórych trochę może być twarde, ale ja takie lubię. Fotele są bardzo dobrze wyprofilowane i mają dobre trzymanie boczne. Wyciszenie w kabinie rewelacyjne dopiero przy prędkościach autostradowych słychać szum powietrza i zilnik fajnie mruczy
Mam 178 cm wzrostu i na brak miejsca czy to z przodu czy z tyłu nie można narzekać. Materiały są dobrej jakości spasowanie rewelacyjne nic nie trzeszczy i nie skrzypi. Bagażnik ma wiele pozycji do ustawiania, super opcja to dolna klapa, którą można mieć otwartą w czasie transportu długi...
Auto prowadzi się rewelacyjnie, nie przechyla się na zakrętach i nie nurkuje w czasie hamowania

dariusz2015-06-13

wady:maly bagaznik , problem z elek.recznym, maly schowek przed pasazerem zalety:szklany dach , ARTIV , wyswietlacz na szybie predkosci tempomat przestrzen w srodku aranzacja sylwetka przeswit konsola jak w misliwcu
silnik jak na 1.6 hdi super ma kopa z tym ze moja wersja to automat sd i zmiana biegow troche w kurza w nie odpowiednich momentach albo za dlugo przeciaga ale nie wiem czy to nie kwestia regulacji sterownika od zmiany biegow z czasem opisze co z tym zrobilem
nie maialem jeszcze okazji jechac z pelnym kapletem pasazerow bede testowac go w nastepnym tyg. wyciszenie rewelacja jak na disla
bagaznik mogl by byc troszke wiekszy pasazer za mna przy mojich gabarytach trzyma nogi u pasazera z boku

Tomasz2011-01-08

Ogólnie autko OK. Ostatnia posiadałem 307 2,00 HDI, zrobiłem 250.000 km i autko nadal chodziło bez zarzutu.
Jak na tak duże auto silnik 1,60 HDI radzi sobie nieżle (3008 zaliczyło Karpacz, morze, autostradę w Niemczech)
Auto francuskie wydawać by się mogło że komfortowe. Niestety ma twarde zawieszenie i na nierównościach słychać dość głośno zawieszenie.
Chyba mam pecha co jakiś czas albo jakaś śrubka odleci lub coś się poluzni (lampa tylna. Francusi coś kiepsko skręcili to autko.
Auto jest wysokie, przy dużej predkości podatne na podmuchy wiatru. Parkowanie OK ale z czujnikami parkowania.

Mariusz2019-02-04

Auto bardzo dobre, niezawodne tanie w utrzymaniu nie sprawia kłopotów.
Jak na tak słaby silnik auto spisuje się całkiem nieźle, zautomatyzowana skrzynia biegów tania w eksploatacji trochę wolna.
Ogólnie jest bardzo dobrze super wyciszenie sprężyste zawieszeni, bardzo wygodne fotele z trzymaniem bocznym SUPER
Przestrzeni z przodu jest bardzo dużo mam 175 cm wzrostu, z tyłu też nikt nie narzeka. Materiały dobrej jakości nic nie skrzypi.
Auto prowadzi się bardzo dobrze

Średnie oceny PEUGEOT 3008

9.8/10

Osoby zainteresowane autem Peugeot 3008 brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Nissan Qashqai.

Peugeot 3008

Peugeot 3008

Nissan Qashqai

Nissan Qashqai

Najciekawsza opinia użytkownika o Peugeocie 3008

użytkownik: dariusz

Peugeot 3008 ehclusive 1600 hdi 110KM 2009r. hatchback

mam duza szybe z przodu z tylu i po bokach i duze lusterka a jak otworze zazluzje w dachu to wszyscy w aucie moga ogladac jajka bocianow

mam auto 1 miesiace zrobione mam juz 3 000 mil ogolnie jestem zadowolony z autka bagaznik mniej pakowny jak w megane 2 kombi ale sylwetka auta i wysokosc rekampesuja to mam metr 190cm i 140 kg wagi i w tym autku siedzi mi sie elegancko autko jeszcze do kanczam bo kupilem po wypadkowe jedeny problem jaki mam to hamulec reczny z tym bede musial chyba sie udac do peugota bo ponoc kable sa gdzies walniete

moglo byc lepiej

nic dodac nic ujac

puki co elektronika ok jeden problem to elektryczny hamulec reczny sprawia problem

Peugeot 3008: coupe, hatchback, inne, mini-van, terenowy

Peugeot 3008: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, technologia hybrydowa