Peugeot 3008 opinie, oceny użytkowników, Peugeot 3008 spalanie hatchback (strona 1)

Opinie o samochodach Peugeot 3008

hatchback

Średnia ocena: 9.00/10

Peugeot 3008 spalanie (l/100km)

Oceny PEUGEOTA 3008

dariusz2015-06-13

wady:maly bagaznik , problem z elek.recznym, maly schowek przed pasazerem zalety:szklany dach , ARTIV , wyswietlacz na szybie predkosci tempomat przestrzen w srodku aranzacja sylwetka przeswit konsola jak w misliwcu
silnik jak na 1.6 hdi super ma kopa z tym ze moja wersja to automat sd i zmiana biegow troche w kurza w nie odpowiednich momentach albo za dlugo przeciaga ale nie wiem czy to nie kwestia regulacji sterownika od zmiany biegow z czasem opisze co z tym zrobilem
nie maialem jeszcze okazji jechac z pelnym kapletem pasazerow bede testowac go w nastepnym tyg. wyciszenie rewelacja jak na disla
bagaznik mogl by byc troszke wiekszy pasazer za mna przy mojich gabarytach trzyma nogi u pasazera z boku

Mariusz2019-02-04

Auto bardzo dobre, niezawodne tanie w utrzymaniu nie sprawia kłopotów.
Jak na tak słaby silnik auto spisuje się całkiem nieźle, zautomatyzowana skrzynia biegów tania w eksploatacji trochę wolna.
Ogólnie jest bardzo dobrze super wyciszenie sprężyste zawieszeni, bardzo wygodne fotele z trzymaniem bocznym SUPER
Przestrzeni z przodu jest bardzo dużo mam 175 cm wzrostu, z tyłu też nikt nie narzeka. Materiały dobrej jakości nic nie skrzypi.
Auto prowadzi się bardzo dobrze

czarek2010-05-10

styl + wygoda bardzo dobrze, osiągi dobre to tylko 1,6, ustawny,pakowny chociaż 307kombi brało dużo więcej lecz to inny pojazd choć na tej samej płycie
kupiłem za mały silnik
bez zastrzeżeń
Dużo schowków,wyposażenie standardowe bardzo bogate, brak problemów technicznych, wygodny w trasie, pakowny tak jak obiecywali wszystkie opcje ułatwiają załadunek

Wojciech2015-09-20

Głośne zawieszenie. Mógłby być lepiej wyciszony powyżej 100 km/h.
Po okresie dwóch lat lakier na radiu zaczął bąblować. Po jakimś czasie bąble popękały i teraz są miejsca bez lakieru. Brak pojemnika na okulary.

2013-02-19

Samochód dobrze wyposażony (podwójna klimatyzacja, nawigacja, system handsfree do telefonu, 5 lat gwarancji (do 200.000 km), dużo schowków i tak jeszcze można długo wymieniać, to cena jest na przyzwoitym poziomie.

Średnie oceny PEUGEOT 3008

9.8/10
9.8/10

Osoby zainteresowane autem Peugeot 3008 brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Nissan Qashqai.

Peugeot 3008

Peugeot 3008

Nissan Qashqai

Nissan Qashqai

Najciekawsza opinia użytkownika o Peugeocie 3008

użytkownik: dariusz

Peugeot 3008 ehclusive 1600 hdi 110KM 2009r. hatchback

mam duza szybe z przodu z tylu i po bokach i duze lusterka a jak otworze zazluzje w dachu to wszyscy w aucie moga ogladac jajka bocianow

mam auto 1 miesiace zrobione mam juz 3 000 mil ogolnie jestem zadowolony z autka bagaznik mniej pakowny jak w megane 2 kombi ale sylwetka auta i wysokosc rekampesuja to mam metr 190cm i 140 kg wagi i w tym autku siedzi mi sie elegancko autko jeszcze do kanczam bo kupilem po wypadkowe jedeny problem jaki mam to hamulec reczny z tym bede musial chyba sie udac do peugota bo ponoc kable sa gdzies walniete

moglo byc lepiej

nic dodac nic ujac

puki co elektronika ok jeden problem to elektryczny hamulec reczny sprawia problem

Peugeot 3008: coupe, hatchback, inne, mini-van, terenowy

Peugeot 3008: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, technologia hybrydowa