Peugeot 306 opinie, oceny użytkowników, Peugeot 306 spalanie 1995r. (strona 1)

Opinie o samochodach Peugeot 306

1995r.

Średnia ocena: 8.67/10

Peugeot 306 spalanie (l/100km)

9.12/11.40
7.40/9.00
8.40/10.00

Oceny PEUGEOTA 306

mi się podoba samochód:) --------------------------------- Co zrobić by jeździć szybciej, zrywniej i oszczędniej? http://tania-jazda.zlotemysli.pl/lukash.php
silnik bez turbiny dość sztywny...nie ma super przyspieszenia. ale oszczędny :) ---------------------------- Co zrobić by jeździć szybciej, zrywniej i oszczędniej? http://tania-jazda.zlotemysli.pl/lukash.php
przy 5 osobach ma już cięzko. wugodne fotele. --------------------- Co zrobić by jeździć szybciej, zrywniej i oszczędniej? http://tania-jazda.zlotemysli.pl/lukash.php
duży bagażnik. karoseria super. w srodku też dobra jakośc. ---------------------------------- Co zrobić by jeździć szybciej, zrywniej i oszczędniej? http://tania-jazda.zlotemysli.pl/lukash.php
samochód dziwnie na zakretach sie zachowuje.niestabilny ------------------------------------ Co zrobić by jeździć szybciej, zrywniej i oszczędniej? http://tania-jazda.zlotemysli.pl/lukash.php

2011-02-16

cieszy oko, przyjemność z jazdy coś za coś trochę dużo pali eksploatacja droga trzeba uważać na dach naprawy są bardzo drogie najczęściej trzeba zamawiać nowy
silnik moim zdaniem ładnie pracuje cicho, przy 4000 obr/min zaczyna pomrukiwać ale to raczej zaleta przyśpiesza ładnie na każdym biegu to dlatego że skrzynia ma jak dla mnie zbyt krótkie przełożenia i to jest niewielka wada
jak na cabrio wewnątrz autka cicho i przyjemnie przednie fotele bardzo wygodne supr trzymają na zakrętach podgrzewane kierowca ma reg. wysokości siedziska niestety tylko 4 osobowe tył troche ciasny
z przodu jest dużo przestrzeni natomiast z tyłu już nie przecież to w końcu cabrio brak nowoczesnych bajerów ale wszystko co ma być to jest na swoim miejscu polecam jazdę z otwartym dachem i zamkniętymi szybami-4razy el.dach też rozkładany elektrycznie
Auto świetnie trzyma się drogi wspaniale pokonuje zakręty można powiedzieć z pewnością że to autko ma sportowy charakterek

2008-07-17

nie wiem czy trafil mi sie wyjatkowy egzemlarz ale ja jestem bardzo zadowolony.
jest to super mocny silnik jak na takie autko.mam 240000km a nadal smiga super.jezdzilem nowymi nie raz autami a moj spisuje sie lepiej.
jesli chodzi o wyciszenieto rewelacja.bardzo cichy samochut.nic w nim nie wyje jak to jest w innych kazdych autach z tego roku.a wygoda to rewelacja.
wnetrze jest jeszcze lepsze.jakosc wykonczenia mojego autka jest rewelacyjna.dla przykladu napisze ze w niemieckich autach to dopiero po roku 2000 zaczeto stosowac jakosc wykonczenia,taka jak ja mam w moim a w niektórych nowych jest gorsza,wszystko mam super dostepne,i autko ma juz ponad 13 lat i k...
moze jest troche twarde ale mam w nim sportowe sprezyny

DAREK2008-04-22

w sumie nie ma wad
jak na 1.4i to i tak jest nieźle , auto głównie do spokojnej jazdy ,
autko bardzo wygodne , komfort jak we francuzach , idealne na Polskie dziurawe drogi , wyciszenie w modelu SL 1.4 nie jest to rewelacja , ale może być
nadwozie , tylko peugeot , zero rdzy nawet po 13 latach ,
super autko za małą kasę , praktycznie zero problemów jak się dba

2008-02-10

Jest to bardzo udany model
Silnik 1,9 D jest bardzo trwałą jednostką ,ale niestety zbyt słaby
Wyciszenie pozostawia wiele do życzenia
Zabezpieczenie nadwozia pod względem korozji bardzo dobre
wspomaganie układu kierowniczego trochę za słabe przy parkowaniu,ale na trasie ok

Średnie oceny PEUGEOT 306

Osoby zainteresowane autem Peugeot 306 brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Volkswagen Golf.

Peugeot 306

Peugeot 306

Volkswagen Golf

Volkswagen Golf

Najciekawsza opinia użytkownika o Peugeocie 306

Peugeot 306 pininfarina 2000 121KM 1995r. cabrio

bardzo z przodu po założeniu dachu z tyłu znacznie gozej

za drogie części zamienne

wentylacja jest cicha na najwyższym trybie pracy dopiero słychać ,ogrzewanie bardzo dobre i przydaję się nawet latem tylna szyba nawiew

narazie nic się nie psuję

Peugeot 306: cabrio, coupe, coupe cabrio, hatchback, kombi, sedan (limuzyna)

Peugeot 306: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Peugeot 306: 1.3, 1.4, 1.6, 1.8, 1.9, 2.0