Peugeot 307 opinie, oceny użytkowników, Peugeot 307 spalanie (strona 4)

Opinie o samochodach Peugeot 307

Średnia ocena: 7.64/10

Peugeot 307 spalanie (l/100km)

8.75/11.13
6.56/8.57
7.68/9.67

Oceny PEUGEOTA 307

TOMEK2008-08-12

Po lifitngu auto bardzo udane i niezawodne. W dodatku bardzo oszczędne. Idealne dla rodziny na codzień jak i na urlop.
Bardzo elastyczny i oszczędny silnik. Te 90 KM zupełnie wystarcza mimo ż sprint do 100 km/h nie jet najszybszy. Jednak elastyczność nadrabia wszystko.
Bardzo dobre prowadzenie. Dużo miejsca w środku, wygodnie.
Ogromny bagażnik, mnóstwo miejsca z przodu i z tyłu. Wersja najbogatsza więc materiały bez zarzutu. Super ładowny bagażnik, mnóstwo schowków. Nie ma się do czego przyczepić.
Przydałby się czujnik parkowania. Jednak jest to kombi więc ogólnie parkowanie w mieście jest utrudnione.

czesław2008-11-16

do zalet należy duży bagażnik wspaniały konfortjazdy na dalekich trasach
pod względem mocy i przyspieszwnia auto jest wspaniałe po wciśnięciu przycisku "S" dostaje przsłowiowych skrzydeł, jedynie skrzynia biegó przy zmianie biegu na niższy jadąc pod górę lekko szarpie
ta wersja ma usztywnione zawieszenie i felgi 16 czuć każdą nierówność polskich dróg na równej drodze jazda wspaniała.
poprzednio też jeździłem 307 kombi z silnikiem 1,6 benzynz 110 KM byłem bardzo zadowolony komfotr jazdy byl lepszy na dziurawych drogach bo były opony 15 inie było sportowego zawieszenia
auto pod względem prowadzenia bez zastrzeżeń

roman2008-03-20

Jestem bardzo zadowolony z pojazdu. Pomimo krążącej opini o awaryjnej historii pojazdu - trafiłem na bezawaryjny egzemplarz. Dobry samochód za dobre pieniądze.
Dobra jednostka napędowa zarówno w mieście jak i w trasie! Żadnych kłopotów ekspoatacyjnych. Może troche zbyt długi skok biegów ( wysoki lewarek) ale to kwestia przyzwyczajenia.
Zbyt szybkie zuzycie fotela kierowcy. Poza tym bardzo komfortowy i "miekki".
Duzy , wygodny pojazd z duzym bagaznikiem jak na tą klase pojazdu. Ergonomia bez zarzutu - wszystko na swoim miejscu. Wygląd auta na czasie przez 5 lat!
Bardzo dobrze trzyma sie drogi, Układ kierowniczy pomimo przebiegu 100tys bez problemów. Tanie w utrzymaniu zawieszenie.

2008-02-09

Bardzo slaba jakosc wykonania w stosunku do ceny... Za te kwote jakbym jeszcze raz robil podobny zakup kupilbym KIA i zostaloby mi pieniedzy na wycieczke chyba dokola swiata... Cieszylem sie jak kupowałem i jak sprzedałem...
Nadaje sie tylko do jazdy po miescie, nie przekraczac 80km/h, potem to jak na byku...
Posiadałem nowy model z salonu, fabrycznie go sciągało na lewo, stał miesiac na serwisie, bo nie umieli dojsc do tego dlaczego... wymienili przednia os, amorki, kola, wkoncu okazalo sie ze przez tylna os sciagało, w rezultacie dali felerne opony i znow zaczelo sciagac... ale szybko je wymienili...

ogólnie zadowolony jestem. polecam
Na 90KM przyspieszenie i moc jest super. Wcześniej miałem skode octavię o mocy 75km benzyna. Skoda umywa się przy Peugot. Mimo że jest dizel to mile zaskakuje z przyspieszeniem.
na nieróznościach słychac dochodzące pracę podwozia. Myslałem że Peugot ma lepsze wygłuszenie. Ale da się zaakceptować
nowoczesny wygląd, super
ogólnie super sie prowadzi ale w zime na oblodzonej powierzchni pomimo zimowych opon są chwile i kruciutkie momenty, że tracę kontrole nad pojazdem. Przy tych samych warunkach i prędkości mając wcześniej skodę octavie takich sytuacji nie było. Na dobrej nawierzchni i mokrej jeżdzi sie su...

Średnie oceny PEUGEOT 307

4.7/10

Osoby zainteresowane autem Peugeot 307 brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Opel Astra.

Peugeot 307

Peugeot 307